"משפטי חכמה" על מחשבים! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"משפטי חכמה" על מחשבים!

Pika007

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תופעה קשה ביותר, השומר בבית הספר שלי אומר לי ש זה זבל זול, כל המעבדים שלהם מודבקים ללוח :bash: ,ואני מנסה להסביר לו שהמודבקים זה רק למשרדים ואפילו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה,לערוץ הקניות רק מי שטוען שכרטיסי 3D משולבים 256 צבעים הם הדור הבא למשחקים במהירות האור.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

זה יותר מצחיק מיצפאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שורה להוסיף:

1. אל תדבר תוך כדי הצריבה - כי אז מה שאתה אומר נצרב על הדיסק

2. לפנטיום 2 יש 2 ליבות, ל3 3 וכן הלאה

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ולפותח הת'ראד .. התופעה מוכרת גם ביבנה ... אנשים חושבים הם יודעים הכל .... אפילו המוכר במכולת מתגאה בכך שהוא חושב ש SATA2 מחזיק שנתיים בלבד .

(בגלל ה 2 חחח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בתחילת השנה קצת אחרי שאני קניתי את המחשב החדש שלי עם ה6600GT אני נוסע לדודים שלי בבאר שבע... אני נכנס לחדר של בן דוד שלי ואני רואה למעלה על הספרייה קופסא של כרטיס מסך... אני שואל אותו אם הוא קנה כרטיס מסך חדש והוא אומר בטח זה כרטיס מצויין קניתי אותו לפני כמה שבועות... אני לוקח את הקופסא... איזה כרטיס זה?

Geforce 4(!) MX (!!) SE(!!!) 64 bit(!!!!)

הייתי קצת בשוק אבל התעשתי שאלתי אותו לפחות כמה זה עלה לו... 400 שקל.... לעזאזל כשזה היה חדש זה לא היה שווה כל כך הרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקה חשאי.. :xyxthumbs: תבורך על הנושא - חיכיתי לאחד כזה.

עוד עובדות מדהימות, שאני ו - Pika007 בדקנו, והם הוכחו כעובדות (!!!), כבר מחר, הכתבה המלאה בעיתון "הייטק-יבנה":

1) אם תכניסו 2 מדיות של 700MB לתוך צורב, יהיה לכם 1.4GB מקום (!)

2) נבדק והוכח: הכנסת 2 מעבדים לתושבת, יוצרת ביצועים-כפולים. כמו כן, הכנסת שתי מעבדי Dual-, תיתן לך 4 ליבות.

3) הכנסת סטיק 1024MB בתושבת כרטיס המסך, מביאה לך כרטיס אדיר !! 1024MB זיכרון! והמשחקים? רצים!

ד"א, טיפ נחמד למי שמתלבט מה לבחור; או Windows:

- התקנת שתיהם על אותה ספריה, תיצור משולבת. כמו כן, הלוגו ישתלב, ובמקום חלון ופינגויין לחוד, יופיע פינגווין קופץ מהחלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...