בחירת מערכת 4.1 לחדר + שאלה... - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת מערכת 4.1 לחדר + שאלה...

yuvyuv

Recommended Posts

טוב...

קניתי את ה- Inspire 4400...

איכות נחמדה מאוד... בהשוואה ישירה ל- ATP3 שעשית לפני שעה ה- ATP פשוט נשמעים הרבה יותר טוב למוזיקה. נקודה.

ה- 4400 נותנים הרגשה כמו של large hall... הסאוונד מקיף אותך כמו במסיבה.... אין ספק שהאינספייר יותר חזקים מה- ATP והסאב שלהם חביב למדי. למרות זאת הוא לא מתקרב לאיכותו של הסאב במערכת ה- ATP3... (לבעלי המערכת, עשו ניסויי נחמד. המצרכים: Counter Strike, EAX Sound card, ATP3. הביצוע: תורידו את הטראבל עד למטה תגבירו את הבאס למקסימום ותנו יריה איכותית עם הצלף הגדול... את ה"בום" תשמעו הרבה מאוד זמן... ;)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...

קניתי את ה- Inspire 4400...

איכות נחמדה מאוד... בהשוואה ישירה ל- ATP3 שעשית לפני שעה ה- ATP פשוט נשמעים הרבה יותר טוב למוזיקה. נקודה.

ה- 4400 נותנים הרגשה כמו של large hall... הסאוונד מקיף אותך כמו במסיבה.... אין ספק שהאינספייר יותר חזקים מה- ATP והסאב שלהם חביב למדי. למרות זאת הוא לא מתקרב לאיכותו של הסאב במערכת ה- ATP3... (לבעלי המערכת, עשו ניסויי נחמד. המצרכים: Counter Strike, EAX Sound card, ATP3. הביצוע: תורידו את הטראבל עד למטה תגבירו את הבאס למקסימום ותנו יריה איכותית עם הצלף הגדול... את ה"בום" תשמעו הרבה מאוד זמן... ;)).

"הסאוונד מקיף אותך כמו במסיבה.... "

בחר את התשובה הנכונה:

א) זה בעצם בכל מערכת עם 4 ... :P

ב) או שאחרי ששמעת הרבה מערכת כאלה, פה הסרוואנד זה משהו מיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש.

הסאונד מקיף אותך זה לא שהסאונד בא לכל הכיוונים, אלא שהוא מתפשט כזה, רחב, זה כמו הZ540, שאתה יודע בדיוק איפה , ואם אתה לא באמצע זה לא נשמע טוב.... כאן זה נשמע טוב. (אמרתי לך יובל שאין כמו הATP3, אבל זה עולה פחות, ויש יותר "ציוד")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש.

הסאונד מקיף אותך זה לא שהסאונד בא לכל הכיוונים, אלא שהוא מתפשט כזה, רחב, זה כמו הZ540, שאתה יודע בדיוק איפה , ואם אתה לא באמצע זה לא נשמע טוב.... כאן זה נשמע טוב. (אמרתי לך יובל שאין כמו הATP3, אבל זה עולה פחות, ויש יותר "ציוד")

אכן כך... אני יודע שזה לא כמו ה- ATP, אותה אני שומע מהחדר של אחי כל יום...

עריכה: עוד משהו... למה לעזזל מתלים לרמקולים הללו עולים כלכך הרבה כסף ?! אני עכשיו צריך להוציא עוד איזה 100 ש"ח על מתלים... כבר היה עדיף את ה- Z540 שיש להם מתלים בילט אין (?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתם מסתדרים עם הרמקולים האלה למחשב בשביל מוסיקה....

החדר שלי זה כמו מועדון, 4 רמקולים תלויים מכוונים למעטה (300 וואט מקדימה 200 וואט מאוחורה 3WAY וופר 8 מיד 5 וטוויטר 1...) + סאבוופר 12 איטצ' 200וואט. + 3 מגברים- אחד קדימה אחד אחורה ואחד לבאס..

יש לי עוד 2 רמקולים קטנים (או סראונד או רמקולים ללילה) שהם 100 וואט 6.5" &1"..

ועדיין אני רוצה עוד..

ואתם מסתדרים לי עם רמקולים שכל הגודל שלהם יותר קטן מרמקול אחד שלי!!!

ואל תגידו לי שהגודל לא קובע, הגודל כן קובע..!! הגדול מזיז אוויר.

בו ניקח סאבוופר 6-8" כמו במערכות של המחשב וניקח סאבוופר 24", נראה מה מזיז יותר אוויר.

כנל טייויטרים ומידים... 1" הרבה יותר צומרני מטוויטר 2"...

וכו...וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתם מסתדרים עם הרמקולים האלה למחשב בשביל מוסיקה....

החדר שלי זה כמו מועדון, 4 רמקולים תלויים מכוונים למעטה (300 וואט מקדימה 200 וואט מאוחורה 3WAY וופר 8 מיד 5 וטוויטר 1...) + סאבוופר 12 איטצ' 200וואט. + 3 מגברים- אחד קדימה אחד אחורה ואחד לבאס..

יש לי עוד 2 רמקולים קטנים (או סראונד או רמקולים ללילה) שהם 100 וואט 6.5" &1"..

ועדיין אני רוצה עוד..

ואתם מסתדרים לי עם רמקולים שכל הגודל שלהם יותר קטן מרמקול אחד שלי!!!

ואל תגידו לי שהגודל לא קובע, הגודל כן קובע..!! הגדול מזיז אוויר.

בו ניקח סאבוופר 6-8" כמו במערכות של המחשב וניקח סאבוופר 24", נראה מה מזיז יותר אוויר.

כנל טייויטרים ומידים... 1" הרבה יותר צומרני מטוויטר 2"...

וכו...וכו..

יש לך תמונה של החדר? (זה יהיה מעניין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאאלה (אין לי כוח לחפש עכשיו פרצופים)

איזה כיף לך, חבל שלי אין דבר כזה....... :P

מעניין כמה עשרות אלפי שקלים זה עלה

סכ"ה....פחות מ1000 שקל, וכל שקל שיצא, יצא מהכיס שלי ולא של אבא שלי.

מה שכן עלה זה המיקס שקניתי, המינידיסק, המינידיסק השני, המחשב שלי, הרמקולים לאוטו, ועוד הרבה דברים... הכל מכסף שעבדתי.!

אין תמונה, כי אין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה 1000???? :o בטח שכחת אפס....

לא שחכתי כלום!

הקדמיים נתרמנו מאבא שלי (לקחתי לו אותם אחרי שנה של שיכנועים)

האחוריים-> קופסא של חבר של אחותי לשעבר, את כל השאר קניתי (באס, מיד, , קרוסאובר).

הקטנים -> קופסאות מחבר, האלמנטים קניתי (וופר וטוויטר)

הבאס -> נתרם מזמר(חבר) שנשרף לו מוניטור, ובמקום פול ריינג' הוא קנה וופר.... טעות קטלנית.. אז הוא נתן לי אותו כי הוא לא משתמש בו בכל מקרא.

המגברים:

אחד לקחתי לאבא...

השני לקחתי מחבר שלא היה לו מה לעשות איתו..

את המגבר לבאס לקחתי מאותו זמר, מגבר שנשרף לו צד אחד... אז הוא לא יכול להשתמש בו...... אז אני משתמש בו, רק הוספתי לו קרוס אובר לסאבוופר.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...