בחירת מערכת 4.1 לחדר + שאלה... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת מערכת 4.1 לחדר + שאלה...

yuvyuv

Recommended Posts

אהלן,

ברצוני לקנות מערכת 4.1 זולה לחדר בסגנון ה- Z-540 וה- 4400...

המלצות ורעיונות לעיניין (אני אישית חשבתי על ה- Z-540 כפיתרון נחמד מאוד).

עוד שאלה: לבעלי ה- Z-540 (או כל בעלי הידע בנושא), מה הוא אורך הכבל של הרמקול הראשי (הרמקול עם כפתורי הכונוון עליו) ו/או האם אפשר להוסיף לו כבל מאריך...?

בתודה מראש,

יובל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- Video Logic כבר לא בתקציב בדיוק... (והם מצריכים אותי בכרטיס 5.1).

בכל מקרה, אני מדבר על הכבל הראשי שהוא כבל מוזר עם 9 פין במערך עגול... השאלה היא האם יש לו מאריך...

עוד אי אילו הצעות...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- Video Logic כבר לא בתקציב בדיוק... (והם מצריכים אותי בכרטיס 5.1).

בכל מקרה, אני מדבר על הכבל הראשי שהוא כבל מוזר עם 9 פין במערך עגול... השאלה היא האם יש לו מאריך...

עוד אי אילו הצעות...?

לפי דעתי תוכל למצוא מאריך, או כבל אחר ארוך יותר בכל חנות אלקטרוניקה, שמוכרת גם כבלים לטלויזיה וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפושהו ראיתי אותו, אני דיי בטוח שהוא 6 פין (SVIDEO) אבל אל תתפוס אותי במילה. גם זה יכול להיות כבל PS2.

לדעתי ה4400 הם לא עלובים בכלל, והם פתרון טוב מאוד, יותר טוב מהZ540 לדעתי. (שאותם מצאתי דיי גרועים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפושהו ראיתי אותו, אני דיי בטוח שהוא 6 פין (SVIDEO) אבל אל תתפוס אותי במילה. גם זה יכול להיות כבל PS2.

לדעתי ה4400 הם לא עלובים בכלל, והם פתרון טוב מאוד, יותר טוב מהZ540 לדעתי. (שאותם מצאתי דיי גרועים...)

אתה רוצה לפרט קצת ?

פשוט לא ראיתי עוד ביקורת אחד על ה- 4400...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת על ה4400 לא ראית כי הם משווקים רק לשוק האסיאתי.

אקדים ואומר, שגם הסאב של הלוג'יטק, גם של הוידאו לוג'יק, וגם של קריאטיב, נשמעים פשוט רע. לא בהשוואה לכלום, פשוט רע. במיוחד זה של הZ540.

אני האזנתי זמן ארוך למשחק, ולDVD (ממנטו, אם זה משנה) ברמקולים הללו, מחוברים לפורטיסמו 2, והייתי דיי מרוצה מהם, בשביל 500 שקל, הם לא רעים. דיי נחמד, הם לא צייצנים כמו המתחרים, לא מאוד מאוד חזקים, אבל הם מספיק חזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת על ה4400 לא ראית כי הם משווקים רק לשוק האסיאתי.

אקדים ואומר, שגם הסאב של הלוג'יטק, גם של הוידאו לוג'יק, וגם של קריאטיב, נשמעים פשוט רע. לא בהשוואה לכלום, פשוט רע. במיוחד זה של הZ540.

אני האזנתי זמן ארוך למשחק, ולDVD (ממנטו, אם זה משנה) ברמקולים הללו, מחוברים לפורטיסמו 2, והייתי דיי מרוצה מהם, בשביל 500 שקל, הם לא רעים. סאונד דיי נחמד, הם לא צייצנים כמו המתחרים, לא מאוד מאוד חזקים, אבל הם מספיק חזקים.

איזה מהם ?

ערכיה: בהשוואה של טום הוא כותב שה- נשמעים טוב יותר (מה- FPS 1600).... איך ה- FPS 1600 לעומת ה- 4400 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הללו - inspire 4400.

אני חושב שבFPS 1600 זה הוידאו לוג'יק? אם כן, אז אני מעדיף את בימת הצליל של האינספייר לעומת שלהם, יותר נמוכה במעט, יותר נקיה, בלי טרבל מקפצץ. האינספייר מדויקים (טוב למשחקים) אבל לא חדים מדי (טוב לDVD ולמוזיקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...