לאן אפשר להגיע במתח של 1.44v עם ה- +3200? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן אפשר להגיע במתח של 1.44v עם ה- +3200?

DeeKay

Recommended Posts

היי.

אני יודע שהשאלות הללו מאוסות כבר והאוברקלוק תלוי בי, אבל הלוח שיש ברשותי גרם לי לשלוח שאלה לג'יגה-בייט ולתהות האם מתשלם לי בכלל לקנות חלקים למען התהליך.

שאלה:

Is there a way to change the core's voltage on this board model? I couldn't find the option in the BIOS(pressed Ctrl+F1). There was a possibility to change it via Easy Tune 5 at BIOS ver. F5, but now it's gone - the voltage control button simply doesn't display anything.

תשובה:

Thank you for supporting GIGABYTE products and contacting GBT Tech Support. First of all, we would like to apologize for our late response. As to the problem you mentioned, as because newer CPU has been released therefore BIOS have to be updated with newer CPU micro codes and with the limited space in BIOS some functions will have to be replaced. The VCore has been set to a most stable value by our engineer, therefore the function has been taken off.

If you still have any further question or suggestion about our products/service, please do not hesitate to contact with us directly. We will try our best to help you resolve the problem ASAP.

Best Regards,

GIGABYTE TECHNOLOGY

או במילים אחרות, אי-אפשר לשנות את המתח.

תיכננתי לקנות את ה-?Zalman 9500 Cu LED? ולהרכיב את זה ביחד עם משחת ה- Silver. זו הוצאה לא קטנה, ואני רוצה להיות בטוח שזה לא בזבוז של כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב1.44 אני מאמין שאפשר להתייצב עד 2400 :)

ואין שום סיבה להוציא 400 על של זלמן

קנה את הביג טייפון ב250 שקל...הרבה יותר יעיל ושקט וגם חוסך:)

טוף... תודה על התגובה.

הבנתי שאפשרות שינוי מתח לא נמצאת אצלך בביוס.

יש אפשרות לערוך את הביוס עם תוכנה מתאימה ולאפשר תפריטים מוחבאים.

אולי בעתיד. גם ככה זה לוח מטופש ואני לא רוצה להרוס אותו עוד יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BUNG לא נעים לי להגיד אבל הגעתי עם סטוק ל2700 :)

הגעתי עם סטוק ל2800, אבל זה יציב בערך שעה במאמץ, על אויר הוא מתחמם מאוד (כמעט כמו פרסקוט :jump:!!!חיחיחי)

חיחי כל יום מגלים דבר חדש:P

אפשר לדעת איזה סטפינג יש לשניכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-1.4V(בין הביגטייפון למעבד היתה שכבה שמנה של משחה טרמית :pissed: :pissed: :pissed: עלק הרכבה במעבדה... -> עלייה קטנה בוולט = מעבד ב-60 מעלות) -> 2400Mhz

ב-1.6V (לאחר מריחה מחודשת) -> 2680Mhz, עשרים וחמש מעלות במנוחה.

ב-1.63V (לאחר המריחה) -> 2700Mhz, עשרים וחמש מעלות במנוחה.

סטפינג:

LBBLE 0518APFW

A64 3200+ @ BIGTYPHON

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-1.4V(בין הביגטייפון למעבד היתה שכבה שמנה של משחה טרמית :pissed: :pissed: :pissed: עלק הרכבה במעבדה... -> עלייה קטנה בוולט = מעבד ב-60 מעלות) -> 2400Mhz

ב-1.6V (לאחר מריחה מחודשת) -> 2680Mhz, עשרים וחמש מעלות במנוחה.

ב-1.63V (לאחר המריחה) -> 2700Mhz, עשרים וחמש מעלות במנוחה.

סטפינג:

LBBLE 0518APFW

A64 3200+ @ BIGTYPHON

טוף. תודה big_smile.gif

אגב, ה-Heatsink שבא עם המעבד כבר מכיל משחה טרמית. למה ה'טכנאי' שם עוד O_o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...