Sony ericsson W800i... - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sony ericsson W800i...

KoM

Recommended Posts

link=topic=173127.msg1478934#msg1478934 date=1143290784]

ואני חושב שסוני אריקסון עשו לעצמם סוף כל סוף שם טוב עם ה 800 :jump:

כן, פשוט פלאפון מושלם שנמצא בראש הרשימה כבר המון זמן, ולא נראה לי שהולך לרדת משם בחודשים הקרובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
link=topic=173127.msg1478934#msg1478934 date=1143290784]

אמממ אם אתה רוצה יש לי 750 משומש ב 1500

אתה בכוח רוצה אזהרה? :nono:

אסורה מכירה על גבי הפורום !!

לא מספיק שיש לך כבר 3 אזהרות ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי היה לסוני אריקסון שם רע? גם ה T610 הצליח לא רע בחו"ל, ורוב הדגמים הנורמלים שאחריו (למעט T290, J300 וה SEND-END האחרים).

W800 מכשיר מעולה, אבל ממש לא אהבתי את הצבע הכתום שלו, בדחיפות הייתי מחליף תפאנל ל K750.

אגב, באתי לשבח אותך על זה שהמכשיר אפילו בלי שריטה אחת, עד שראיתי את הקונדום הגאג'טי... קצת מאכזב, אבל עדיין כל הכבוד על השמירה של המכשיר... כלל השריטה הראשונה היא ביום הראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, באתי לשבח אותך על זה שהמכשיר אפילו בלי שריטה אחת, עד שראיתי את הקונדום הגאג'טי... קצת מאכזב, אבל עדיין כל הכבוד על השמירה של המכשיר... כלל השריטה הראשונה היא ביום הראשון...

עניין השריטות, שמע תחשוב על , על מפתחות בכיס וכדומה, תבין שגם עם הקונדום מצבו מעולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע... בגלל זה כתבתי "אבל עדיין כל הכבוד על השמירה..."

מה גם שהרוב בכלל לא טורחים להשתמש באמצעי מניעה כאלו ואחרים...

במיוחד שהיום הכל הולך כבר... תאר לך מה יצא מנוקיה 6630 ואריקסון K790, הכל הולך היום ! הכל !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיוחד שהיום הכל הולך כבר... תאר לך מה יצא מנוקיה 6630 ואריקסון K790, הכל הולך היום ! הכל !!

בהחלט יכול להיות טירוף ::)

se66309im.jpg

(אוי, יכולות הפ"ש שלי גובלות ליכולות ה"צייר" שמלמדים בכיתה ה, זה כל כך עצוב :'()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את הראשונה והשלישית אבל הפיקוס בראשונה לא כל כך טוב הסמל של סוניקסון צריך להיות בולט ואז בכאילו פייד כזה כמו בתמונה שאר הכיתוב והבלה בלה

ואכן 800 מכשיר מצויין ורוב המכשירים עכשיו של סונקסון יוצאים עם אותה מצלמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...