האם שווה לי לקנות עכשיו כרטיס 7900GT? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה לי לקנות עכשיו כרטיס 7900GT?

parker8

Recommended Posts

t1onado חשבתי שלא נשארו אנשים נורמלים בפורום הזה :xyxthumbs:

סוף סוף ברוך ה' מישהו שמבין שלא מחכים שכיום יש משחקים טובים שתומכים בהם כרטיסים מעולים במחירים מעולים !!!

השוק של גרפיקה תמיד מתקדם אם הוא יחכה חצי שנה הוא יסבול החצי שנה הזו ולא יהנה וזה הפסד לכל החיים המסכנים האלה על האדמה הזאת !!!

וכשיגיעו הכרטיסים של DX ובהתחלה יהיה יקרים כמו כל חדש בשוק

אתם תאמרו לו תחכה שירדו המחירים ושתצא ואז שתצא תגידו לו שיש לה באגים או שצריך לחכות ל DX10 גירסה B או C וכו ...

ואחר כך אם הוא קנה בסוף אחרי כל ה "תחכה חצי שנה" שלכם ...וברוך ה' שמע שמע אותו ...

אז הוא ישחק חצי שנה ושוב יצאו דברים חדשים שהכרטיס לא תומך בהם אז מה הוא יעשה יבכה שלא חיכה חצי שנה ?

אתם צריכים להבין שהמצב בעוד חצי שנה הוא בדיוק כמו שהיה לפני חצי שנה מהיום שאמרתם לכל העולם "תחכה חצי שנה יצא 7800GT" וכו ...

ההפסד שאי אפשר להחזיר

אתם יודעים מה אני הייתי משלם לחזור לפני גיל 20 ולקנות לי לאותה תקופה כרטיס מקצועי וטוב ולהנות מהמשחקים שהיו אז על פול הגדרות כמו

מקס פיין וחברים ? היום אני בן 23 בקושי יש לי חשק לשחק כבר ועד שהחלטתי לקנות מחשב שעברו כבר שנתיים וכל הזמן אמרתי לעצמי לחכות

אז נידפקתי וירד כבר החשק ואני מקווה שבקרוב יחזור שאקנה את המחשב החדש ...

חצי שנה זה זמן יקר מהחיים שלנו אסור לאבד אותם בשביל המשפט הזה "תחכה חצי שנה" תחכה לקבר וזהו זה !

tal_levi1000

זה שאני מתווכח וקצת מדבר לא יפה לא אומר שאני לא מכבד

אני מכבד אותך ואת כולם פה ואוהב את כולם ואין לך מושג כמה פשוט :)

והמלצה

כשאומרים למישהו לחכות זה יותר נכון לאמר

"אם יש לך אפשרות להשיג כרטיס בזול שיספק אותך ותהיה בטוח מפסוט איתו לעוד חצי שנה ושנה ...אז אני ממליץ לך לחכות ל DX10 שכנראה יכולל שינוי בתחום הגראפיקה מה שלא כל כך ידוע לנו היום בוודאות, אלא רק על פי שמועות שיש ...ובכל אופן זה אך ורק אם אתה מפסוט ממה שיש לך עכשיו או ממה שתצליח להשיג

המתנה וציפיה שמלווה אותך בסבל שמשחקים לא עובדים היא לא שווה בכלל ואל תחשוב עליה אפילו מעבר לחודש חודשיים !!!

למרות שגם אחרי כל זה יש סיכוי שהמחשב שלו בסוף בעוד שנה כבר יהיה חלש ומי יודע אולי יצא PCIE-2 עם 32X

ואז ירצה כבר להחליף מחשב ורק ה' יודע מה יכול להיות בעוד חצי שנה ואיזה התפתחויות לקראת או אחריה יהיו ...וכמו שאמרתי הרבה לא מחכים !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

AssaFiles נעזוב לרגע שאני תומך בדיעה שלך, גם לדעתי אין הרבה טעם לחכות עוד מספר חודשים.

מה שכן חשוב לי לומר הוא שטון הדיבור שלך והצורה בה אתה מעביר את הדיעות שלך בדמגוגיה זולה שמתאימה למשטרים אחרים ולא לפורום נאור שרוצה לשמור על רמת דיון סבירה הו כל אחד מסביר ת דיעותיו ולא מנסה לכפות אותן ע"י שימוש בדמגוגיה, הפחדה, כעס, איומים וצעקות.

פעם אחרונה שמישהו ניסה להוכיח שהוא צודק רק ע"י סתימת פיו של יריביו וע"י דמגוגיה זה לא נגמר טוב, ואם תדפדף קצת בהיסטוריה אני בטוח שתוכל לראות מספר דוגמאות כאלו. ההיסטוריה לעולם חוזרת על עצמה, בין אם בגדול, בין אם בקטן, ובקהילה היחסית מצומצמת בפורומים כאן אתה בהחלט נופל בינתיים לאותם אנשים שמנסים לומר את דעתם בכח הזרוע והמילה ולא בכח ההגיון. אין שום סיבה what so ever להתחיל לריב עם אנשים. אדם א' אומר את דעתו, אדם ב' מציג דיעה הפוכה ואלו עדיין *דיעות* וכדאי שתלמד שאין אבסולוט ויש תפיסות עולם. האחרונים שהיו בטוחים שתפיסת העולם שלהם היא אבסולוטית והשתמשו באמצעים אותם אתה מראה לנו כאן היו הקומוניסטים, וסטלין אמר שלהרוג 10 מיליון זו סטטיסטיקה ולהרוג אחד זו טרגדיה.

אני בכוונה מנפח כאן את המימדים, אבל השיטה היא אותה שיטה, ע"ע "כרטיס 7900 שרוף" וכו. קל מאוד לדבר, קשה יותר להוציא דברים מהכח אל הפועל וטוב שכך.

בכללי אסף - אתה תוקף אנשים עם דיעה הפוכה לשלך ומנסה בכח להוכיח את צדקתך. תלמד לקבל שלא את כולם אפשר לשכנע ותמיד יקומו אנשים עם דיעות הפוכות. זה לא אומר שטל קיבל שכל אם הוא מסכים אתך, זה אומר שדעתו השתנתה בין אם באמת או בין אם לסיים את הויכוח הזה.

אם אתה מצטט מהתנ"ך אז תלמד לקבל את השונה ולדון איתו במקום לחשוב שהוא טיפש ומקבל שכל רק כשהוא מסכים אתך.

ולtal_levi: שמח לראות שלא נגררת למריבות האלו. :xyxthumbs:

ולנושא עצמו: אין הרבה מדי טעם לחכות לדעתי, כרטיס בקרוב ל2000 ש"ח היום יצדיק את עצמו לשנים הקרובות, וכשהוא יתיישן תמיד אפשר למכור אותו בחצי-רבע מחיר מהעלות שלו ועדיין ליהנות ממנו לאורך מספר שנים.

להזכיר לכם כרטיסים תומכים ב DX9 תפסו את השליטה בשוק יותר משנה לאחר יציאת DX9, לכן בכיף אנחנו מדברים על שנתיים של משחק נטול דאגות להעיות תמיכה ברמת החומרה. מה גם שגירסאות Drivers יכולות ובוודאי יפצו על חלק מאובדן התמיכה הזה בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tratz

תודה על ההוכחה חבר אני מסכים איתך אתה צודק :-*

לא התכוונתי לפגוע במישהו חס וחלילה

פשוט יש דברים שקשה לי לתפוס אצל אחרים באמת

וכואב לי שמחלקים פה ססמאות של "תחכה חצי שנה או שנה " מעבר לזה אין לי בעיה עם דיעות שונות כמעט ...

כי הבן אדם בה לבקש עזרה פה ובשביל זה אנחנו פה "לעזור" כמו אדם שבא לרופא אז הוא יאמר לו "תבוא עוד חצי שנה" :s05:

זה קודם כל מייאש ומבעס את זה שבה לשאול לגבי הקניה (החולה),

ובמקום לעודד אותו לקנות משהו טוב שיהיה מפסוט מהקניה (בעיקר בתקופה מעולה כמו שלנו)

הם מכניסים לו לראש שלקנות היום כרטיס זה גרוע ויהיה עוד מעט ישן וכל הכסף יילך לפח זבל...ושכדאי לו לחכות עוד חצי שנה

שזה עשירית מחייו של נער מתבגר (גיל 13 עד 18 שנים) וזה זמן חשוב להנות בו ולא לאבד אותו כמו שהסברתי למעלה ...

אבל כמו שאמרת אני צריך לקבל את זה, וסבבה להם בדעתם ומצידי שהם בעצמם יחכו כל החיים לקנות כרטיס מסך ...

אבל שוב אני לא חושב שבפורום מכובד שאנשים באים לבקש עזרה,

צריך לאמר להם לחכות וזה בעיה קשה אצלי לקבל דיעות כאלה פה ... :-\

אבל אשתדל ב"ה

ושוב תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת לא חשבתי על העניין של הדרייברים ותאימות

אבל אני רק רציתי להדגיש שכרטיס 79GT עולה בסביבות ה2500 שקל

ובשביל בחור שלא עובד עבודה קבועה זה די קשה לגייס עוד סכום כזה אחרי שנתיים מקנית הכרטיס (למרות שאני חושב שקצת הגזמת פה זה יותר בכיוון של שנה שנה וכמה חודשים)

גם בשביל בחור שעובד זה לא קל לגייס כזה כסף

אחרי הכל צריך לאכול צריך לבלות צריך לקנות משהו נחמד לחברה :xyxthumbs:

זה מה שניסיתי להגיד שזה לא כזה קל לקנות כרטיס כל שנה/שנה וחצי ואפילו שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בשביל בחור שעובד זה לא קל לגייס כזה כסף

אחרי הכל צריך לאכול צריך לבלות צריך לקנות משהו נחמד לחברה :xyxthumbs:

עוד סיבה טובה לקנות כרטיס מהר

שלא תבזבז אותו על שטויות ;)

אחר כך חתונה וילדים בכלל יהיה לך חור בכיס ...

ובמקום לקבל ביצועים בכרטיס מסך אתה תקבל ביצועים מהאשה בתור צעקות וצלחות מעופפות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לאיזה אתרים אתם נכנסים

אני לא גר בארץ אז אני רק מכיר את נועה

ומה שיצא לי בחיפוש עולה 2500

אבל זה ללא ממש חשוב גם 2000 שקל זה הרבה

אבל עזוב זה לא משנה אנחנו ממלאים פה עמודים שלמים והבחור עדיין לא חזר

בא ניתן לו לחזור קודם.... חחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אתה צודק צריך לקנות כרטיס עכשיו ולרדת למטה לרחוב לקבץ נדבות כדי שיהיה משהו לאכול

:lol: דיברת על בחור עובד אם לא שמתה לב ... חחח למה שיקבץ נדבות יש לו עבודה :P

ומי שפונה ושואל לגבי קניה זה מראה שיש לו יכולת לקנות ...ככה שאל תעשה חשבון !

יש הרבה שאין להם כסף והם מציינים כרטיס עד לסכום גג בלי חריגה וכו ...

בקשר לחולה ומותרות זה דייי דומה

כי נער בן 15 שכל כך רוצה לשחק הוא מוגדר כ "חולה" לכל דבר

כמו "חולה" אמיתי שיש לו שפעת...

מה שמשותף לשתיהם זה שהם פשוט "סובלים" ועד שלא יקבלו את מה שמגיע להם אז הם פשוט לא ינוחו מהרגשתם הרעה ...

החולה שפעת רוצה את המנוחה שלו בכך שיבריא ויחזור לו הכח והשמחה בכך

והחולה משחקים, רוצה שתהיה לו אפשרות לשחק במשחקים חדשים כמו שצריך בצורה חלקה ...

ותחזור לו השמחת חיים והחשק להנות מהם ושלא יהיו משעממים יותר מדי...

אבל שוב זו דעתך סבבה :)

וכרטיס כמו 7900GT ב 2000 שח שיחזיק תשנה ויותר בלי שום בעיות עד שיצאו משחקי DX10 בעוד שנה וחצי +

אז זו השקעה שווה בהחלט ולמי שאין מספיק אז יש לו את 7600GT גם כרטיס מכובד בהחלט לתקופה שלנו...

וזה הכל יחסי, לא מדובר פה סתם לקנות משהו ב 2000 שח

מדובר על כרטיס שלפני דור אחד היה שווה 4000 אלף שח (7800GTX) !

ולא נורא tal_levi1000 ... נמלא לו תעמודים בסיפורי מעשיות שיהיה לו "חומר למחשבה" ... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צריך להבין משהו

2000 שקל זה הרבה כסף ולא משנה מה אתה קונה בזה

אתה יכול לקנות מחשב שלם ב 2000 שקל

או מצד שני 2000 לא מספיקים לך אפילו למעבד מסוים

אז כמו שאותך מעצבן שאני אומר "תחכה חצי שנה" אותי מעצבן שאתה אומר "2000 זה בכלל לא הרבה"

עכשיו תקרא איך אתה הגבת למה שאני אמרתי ואיך אני הגבתי למה שאמרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה הכל יחסי, לא מדובר פה סתם לקנות משהו ב 2000 שח

מדובר על כרטיס שלפני דור אחד היה שווה 4000 אלף שח (7800GTX) !

תראה לי איפה רשמתי ש 2000 שח זה לא הרבה :s05: כי זה הרבה מאוד אבל זה לא קשור באמת ...

כי תקרא טוב למעלה מה שרשמתי בבקשה !!!

הנה תסתכל בשעה ... :xyxthumbs: פה למטה ...מבין חבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש חכמולוג

אתה חושב שלא שמתי ששינית את זה

בזה הרגעת הפכת בעיניי לילד בין 10

אין לך "ביצים" להודות שאתה טועה

חבל שאתה שוב טועה

אני רק ערכתי את זה לפני שהגבת בכלל

כדי לסדר את המילים שלי והוכחה לכך היא שההודעה שלך הנה היא "פורסם: היום בשעה 02:16:58"

ושלי היא "שינוי אחרון: היום בשעה 02:19:59 על ידי AssaFiles"

הבדל של 3 דקות על השעון

אני תמיד מפרסם הודעה ואחרי זה אני קורא אותה שוב ומתקן מה שיכול להשמע לא מובן זה הכל

הדואר אלקטרוני שלי אוטומטי מוריד אימיילים כל 5 דקות

אז אין סיכוי בחיים שהייתי מספיק כי אם הייתי מעדכן את ההודעה שלי אחרי התגובה שלך השעה היתה משתנתלאחרי התגובה שלך ביותר מ 5 דקות ...

כמו במקרה של הודעה לפני זו ששיניתי רק כדי שתבין על מה אני מדבר :xyxthumbs:

ככה שבזמן שאתה רשמת הודעה אני ערכתי את שלי

ורק אחרי שסיימתי קיבלתי אימייל וראיתי את ההודעה החדשה שלך ואז הגבתי לך בשעה

פורסם: היום בשעה 02:21:30 ...את מה שהגבתי

אז לא נורא לא הבנת נכון סורי ;)

ואתה מתנהג כמו ילד קטן בגן וחבל ...

כי אתה הוא זה שטעיתה לא אני !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...