Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 93 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נזק? כלום

חיים? בקושי עבר את ה90%

תעשה לי טובה בmaster armorer אתה לא מבזבז יותר פטישים, אתה יכול לסחוב רק פטיש אחד ולתקן כמה שאתה רוצה, ושיריון דאדרי הוא מאוד חזק זה לא שיריון שנהרס אחרי שנייה

מה אני נשנש שיתחבא מאחורי מגן מעפן? אני רוצה להניף חרב לכמה ראשים, זה מה שכיף בrpg fps

נגיד אני משתמש עכשיו בMMM אז יש פאקשיינס, כאילו מלא מסוג אחד למשל מלא שודדים אז אני חוסם אחד, עושה מכה צדדית שהורגת אותו במקום ויחד עם זה מעיפה אותו באוויר עד שהוא פוגע בקיר, תענוג לראות את זה

ואיך שהשני בא ליפגוע בי אני מתגלגל לצד(קטע של athletics) קופץ באוויר ומניף עליו את החרב, יש קשתים שיורים? חוסם את החץ, מתגלגל קדימה, שני הנפות מהירות, בום הקשת מת

וזה עוד רמה 21, מעניין כמה יבואו עליי ברמה 50

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה אתה יכול לעשות לעצמך חרב אולטימטיבית עם איזה 10 אפקטים ואם גם היא תהיה בעצמה חזקה, אתה תחסל כל יריב במכות בודדות.

תסביר בבקשה.

כשאני מוסיף אפקט לחפץ מסוים, אני יכול להוסיף רק אפקט אחד וזהו.

(אני מתכוון לalter of enchanting)

נראה לי שאתה טועה.

אני פשוט לא רוצה שימנע ממני לעשות משהו במשחק.

ותנו לי עצה איך להרוג את המפלצת הזו: http://www.uesp.net/wiki/Image:OBCreature-Wraith.jpg

לא כתוב שם על החולשות שלה.

היא ממש חזקה ולוקח לי שנה להרוג אותה + היא מורידה לי מלא חיים.

מה לעשות???

והאנשים בכת של דדרה לא רוצים לדבר איתי, אני נראה יפה מדי או משהו, כבר לא זוכר... מה לעשות? אני זוכר שצריך לקחת שיקוי או משהו, כן?

מה לא כתוב?

אתה מסתכל בתמונה במקום בתיאור :kopfpatsch::s07:

כתוב במפורש:

# Immune to normal weapons, immune to frost, and immune to poison

ז"א שאש או שאינו רגיל (silver or daedric) יעשו את העבודה.

אפילו אפשר לתקוף בידיים חשופות אם יש לך לפחות רמה של journeyman בHand to Hand .

ולגבי הכת - זה רק במזבח ההוא.

תמצא אחרים.

במזבח הזה ספציפית צריך לעשות משהו (לא נהרוס לך) בשביל שתמצא חן בעיניהם. (תקשיב טוב למה שהם אומרים לך/אחד לשני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזק? כלום

חיים? בקושי עבר את ה90%

תעשה לי טובה בmaster armorer אתה לא מבזבז יותר פטישים, אתה יכול לסחוב רק פטיש אחד ולתקן כמה שאתה רוצה, ושיריון דאדרי הוא מאוד חזק זה לא שיריון שנהרס אחרי שנייה

מה אני נשנש שיתחבא מאחורי מגן מעפן? אני רוצה להניף חרב לכמה ראשים, זה מה שכיף בrpg fps

נגיד אני משתמש עכשיו בMMM אז יש פאקשיינס, כאילו מלא מסוג אחד למשל מלא שודדים אז אני חוסם אחד, עושה מכה צדדית שהורגת אותו במקום ויחד עם זה מעיפה אותו באוויר עד שהוא פוגע בקיר, תענוג לראות את זה

ואיך שהשני בא ליפגוע בי אני מתגלגל לצד(קטע של athletics) קופץ באוויר ומניף עליו את החרב, יש קשתים שיורים? חוסם את החץ, מתגלגל קדימה, שני הנפות מהירות, בום הקשת מת

וזה עוד רמה 21, מעניין כמה יבואו עליי ברמה 50

אחי, אתה לא צריך ללמד אותי אני עכשיו רמה 50.

כשאתה מוקף אויבים אתה לא יכול לתקן את הנשק. ואני אומר לך, שבאופן טכני- לא יעזור כמה שתרצה,

החרב הטובה במשחק מבחינת DMG נתון (זה UMBRA אם אני לא טועה) היא ליד אחת, בגלל זה זה לא מעניין אותי מה עדיף- לך לפי מה שחזק יותר.

אם תיקח את המגן הטוב במשחק הוא יגן עלייך הרבה יותר טוב מאשר חרב.

וגם , עם מגן וחרב אתה יכול לעשות כל מיני קומבינציות של התקפה והגנה, ההנפה של חרב ליד אחת יותר מהירה משל דו ידנית,

לחרב ליד אחת אין את ההישתאות הזאת שיש לחרב דו ידנית אחרי מכה גדולה (אתה יודע אל מה אני מדבר).

היא גם מבזבזת יותר FATIGUE אבל ללוחמים זה לא משפיע, יש מספיק ומתמלא מהר.

ומה הקשר "פחדן" ?! זה היה ממש לא לעניין.

תעשה מה שנוח לך ושחק לך בכיף, אבל אם אתה רוצה להיות יעיל יותר, תנסה לפחות את מה שאמרתי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אפשר לקנות/להשיג lockpicks? יש המון משימות שצריך לפרוץ לכל מיני מקומות והם נגמרים לי כמו אני לא יודע מה...

ד"א הצטרפתי לגילדת הלוחמים, עשיתי משימה או 2 ואז הגיעה אלי איזה מישהו שהציע לי להרוג מישהו ולהצטרף לגילדה הסודית הזאת של הרוצחים.. יש שם משימות מגניבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יווווווו איזה מעצבן

אני יודע שמגן זה יותר יעיל ובמאסטר אפשר אפילו להעיף להם את הנשקים ולשבור להם את הצורה רק עם חסימה של המגן

אבל חרב דו ידנית זה סטייל לחימה, אם לא היתה במשחק הזה אפשרות לחרב דו ידנית הייתי בועט אותו קיבינימט

הנה עד היום לא שיחקתי בגות'יק 3 בגלל שבמקום לעשות משהו כזה שם הם עשו dual wield

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם שאתה מכשף חרב אתה מוסיף לה עוד יכולת,

אחרי שהחרב התרוקנה מטעינות אתה הולך וטוען אותה בגילדת הקוסמים

או אצל איזה חאפר,

או בעצמך (אם אתה קוסם).

או בעזרת חפצים שמכשפים בלי שום קשר ליכולות שלך. כמו האבנים של האובליביון.

אז ככה אתה יכול לעשות לעצמך חרב אולטימטיבית עם איזה 10 אפקטים ואם גם היא תהיה בעצמה חזקה, אתה תחסל כל יריב במכות בודדות.

אתה יכול לכשף כל דבר, גם מגנים או ככפות קסדות ונעליים, טבעות.

לי יש שריון לרגלים שנותן לי גם עוד כח לסחיבה של חפצים (לא זוכר את השם של הכישוף), וככה אני יכול לסחוב את כמה שאני יכול +300 !!

ואז אני יכול להרשות לעצמ להסתובב עם הרבה סוגים של שריון וחפצים, ואני יכול לשנות אותם זמנית לפי הסיטואציה שאני נמצא בה.

בשביל מה לטעון בגילדת הקוסמים? פשוט תמלא אותה שוב עם soul gems.

אתה לא יכול לכשף חפץ מכושף שוב :bash:

איך כישפת שיריון לרגליים שיתן לך 300 feather? עם sigil stone? עם soul gem רגיל אתה לא יכול לעשות כישוף כל כך חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי :xyxthumbs:

זה נכון שניתן ללכדו מספר נשמות ביהלום אחד? והאם נשמה של מפלצת מסוימת יכולה להיות גדולה עבור חלק מהיהלומים על מנת להכיל אותה?

אני לא חושב שאפשר ללכוד יותר מנשמה אחת בsoul gem

וכן, חלק מהנשמות גדולות מדי בשביל להכנס לsoul gems מסויימים... הsoul gem הכי גדול זה azura's star שאתה מקבל במקדש של אזורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר יותר מנשמה אחת באבן.

ככל שהאבן גדולה יותר היא יכולה להכיל נשמות של יצורים גדולים יותר.

azura's star היא לא הכי גדולה - אלה בדיוק באותו בגודל של GRAND GEM רק שהיא רב פעמית.

רק BLACK GEM יכול להכיל נשמות של אנשים.

איפה אפשר לקנות/להשיג lockpicks? יש המון משימות שצריך לפרוץ לכל מיני מקומות והם נגמרים לי כמו אני לא יודע מה...

צא מהעיר המלכותית לכיוון האורוות (מערב) ולך ימינה צמוד לחומה של העיר.

אתה תגלה שם (קל לפספס אותו) סוחר שמוכר lockpicks.

בעיקרון, תקנה קסמים של LOCKPICK וככה תפתח מנעולים בדרגות נמוכות ותשמור לך את המפתחות למנעולים הקשים.

להשיג את מפתח השלד יעזור לך מאוד, אבל זה בעצם מוריד לחלוטין את כל האלמנט של פריצת מנעולים כי הוא לא נשבר אז לוחצים AUTO מליון פעם עד שהמנעול נפתח. (מוריד מאוד מהכיף במשחק)

מה שאני ממליץ לך זה להתאמן.

היום אני יכול לפרוץ כל מנעול עם lockpick אחד.

תעשה SAVE ותתאמן.

אחרי שיגמרו לך המנעולים תעשה LOAD וחוזר חלילה.

יש חוקיות למיני משחק הזה.

אתה צריך ללחוץ תוך 0.25 השניה כאשר הלשונית עולה לאט. שים לב שזה מלווה בצליל יחודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...