Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 91 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי בקשר למוד של המפה הצבעונית

שמתי את 3 הקבצים כל אחד בתיקיה שהוא אמור להיות, האמת שזה לא שאל אותי אם לעשות overwrite מה שאומר שהמשחק לא השתמש בקבצים כאלה בעבר?

אז איך לעזאזל אני גורם לו להשתמש בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נשמע כלכך הגיוני, זה לא שהם עוברים אחד אחד עושים כסם בשביל לראות מה האדם סוחב ::)

אבל בכל אופן, זה לא מה שהתכוונתי, זה לא משנה לי איך, אני רוצה לדעת באיזה מצבים הם יגלו שיש לי את האבן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תבין, אתה משחק במשחק

המחשב מזיז את המשחק, הוא מזיז את הדמות שלך שאתה נותן פקודות במקלדת, הוא גם מזיז את הדמויות, ככה שזה איך שהם יודעים שיש עליך אבן

כשאתה נותן פקודה למחשב לשים את האבן עליך, המחשב הופך את עצמו לציפור כחולה וקטנה שלוחשת לאנשים בגילדה מה אתה מחביא במכנסיים שלך, ההממ אני מתכוון לאבן, זה לא מה שאתה חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור לי, המחשב יודע הכול, אני לא טיפש!

הענין הוא שבמשחקים הם "לא" משתמשים בזה, וכאילו נונים סיבה להכול...

אבל שוב, זה לא משנה לי איך, תקרא את ההודעה הקודמת ואם תוכל תעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני שואל, אולי רק אם אני מדבר עם אחד הקוסמים בגילדה, או רק עם האחראי על הגילדה של העיר, אז יודעים שיש לי את האבן,

כלומר זה לא בטוח שרק בגלל שאני מסתובב עם האבן בגילדה אז יודעים שיש לי את האבן.

וגם אני שואל איזה השלכות יש לזה בכלל???

ולפי מה שאני רואה, אתה בעצמך לא יודע לענות לי על השאלות ( תקן אותי אם אני טועה ), אז אל בבקשה סתם תזרוק השערות, כי זה שאני שואל לא אומר שגם אני יכול נחש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם המיליון, בuesp יש הכל

http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Black_Soul_Gem

כמו שכתוב ושם וזה מה שאמרתי, וגם כל הדמויות במשחק מספרות לך את זה בrumors, גילדת הקוסמים לא מרשה נקרומנסיה, ככה שאם אתה מחזיק עליך את האבן, גילדת הקוסמים תישנא אותך, מה לא ברור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-UESP כתוב שאם אני מסתובב בגילדת הקוסמים עם אבן נשמות שחורה, אז זה יכול להביא השלכות רעות,

איפה זה רשום?

לי לא קרה כלום.. מצד שני, אני ראש גילדת הקוסמים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל זה שהם ישנאו אותי, איך בדיוק זה ישפיע? אין לי בעיה שלא יחייכו אליי, מקסימום אני עושה עליהם CHARM קטן והם ישר מלקקים לי ת'תחת.

ואיך אתה ראש גילדת הקוסמים? עשית את כל הקווסטים של הגילדה?

ויש מצב שאני מקבל קידום באחת הגילדות למרות שלא סיימתי את כל הקווסטים של הרמה שלי בכל הערים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בdisposition

למרות שבמורווינד על כל דבר קטן שלא היה נראה להם הם היו מעיפים אותך קיבינימט מהגילדה

שיחקת במורווינד בכלל?

ומי שהוא ראש הגילדה או מישהו שעשה הרבה קווסטים אנשים יאהבו אותו בכל זאת ככה זה לא משפיע כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע על התנגשויות כלשהן בין המוד Natural Environment לתוספת Knights of the Nine?

התקנתי את המוד אתמול ומאז אני לא מוצא את ה Crusader Relics, לא את הקווסט של ה Relics ולא את המקום של המפגש (משהו priory).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...