Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 78 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

העובדה שאני כבר בגילדת הקוסמים הגנבים והלוחמים, תצטלב עם המשימות שיתנו לי באחווה השחורה?

כלומר, יכול להיות שיתנו לי משימה להרוג מישהו מאחת הגילדות הנ"ל וזה יגרום להעפה שלי מאותן גילדות? כי אם כן, אני מעדיף לסיים את הכל שמה ואז להתפנות לאחווה השחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני עוד לא הייתי באחווה השחורה אבל לפי מה שאומרים זה לא מפריע.

אבל זה יהיה יותר מסודר אם תעשה גילדה אחת ותסיים אותה ואז תתחיל אחת אחרת, אחרת תתבלגן ולא תבין איפה אתה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לרכז לי לפה את הפאצ'ים שמומלץ להתקין, כמו הזה של הטקסטורות הגבוהות וכל אלו... כי אני מתחיל לשחק ואני רוצה כבר שיהיו לי את המודים\פאטצ'ים האלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הקטע עם ה-1 הבנתי למה הם עשו את זה אבל התכוונתי שלא כל החיים סובבים את המחשב ולא כל אחד יבין את הקטע הזה עם המקלדת.

ואתה באמת שילמתה על החולצות האה??? כמה??? למה??? ותראה את השאר :smile1:

לא שילמתי על החולצות,הן לא למכירה

יש להם 100 יחידות של החולצות האלה,והם מחלקים חולצה אחת בכל פעם לבן אדם שזוכה בתחרות כלשהי בVGAMES

עניין הוא שהם חיפשו הצעות לחולצות חדשות,אז הצעתי,הם אהבו

וזכיתי בכל 3 החולצות שהם מציעים+3 חולצות העתידיות שהם יתנו בעתיד [כולל החולצה עם הרעיון שהצעתי]

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שאני כבר בגילדת הקוסמים הגנבים והלוחמים, תצטלב עם המשימות שיתנו לי באחווה השחורה?

כלומר, יכול להיות שיתנו לי משימה להרוג מישהו מאחת הגילדות הנ"ל וזה יגרום להעפה שלי מאותן גילדות? כי אם כן, אני מעדיף לסיים את הכל שמה ואז להתפנות לאחווה השחורה.

אל תדאג, זה לא מפריע לגילדות האחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שילמתי על החולצות,הן לא למכירה

יש להם 100 יחידות של החולצות האלה,והם מחלקים חולצה אחת בכל פעם לבן אדם שזוכה בתחרות כלשהי בVGAMES

עניין הוא שהם חיפשו הצעות לחולצות חדשות,אז הצעתי,הם אהבו

וזכיתי בכל 3 החולצות שהם מציעים+3 חולצות העתידיות שהם יתנו בעתיד [כולל החולצה עם הרעיון שהצעתי]

:hat:

מה הצעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, אני רואה שממש התלהבתה מהחולצה שלו, בלי לזלזל, לאן כבר אפשר ללבוש את החולמה הזאת??? אולי אני נשמע דפוק אבל הייתי יותר אוהב את זה אם זה היה באנגלית :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,אני הצעתי משהו שופך ברמות

"אף פעם לא יצאתי עם בחורה שהשם משפחה שלו הוא לא JPEG"

עכשיו עם חולצה כזו אתה תקבל מכות ברחוב ;D

מה שכן,אני הולך לקבל חולצה ממש אדירה מהם בקרוב:

מקדימה כתוב עליה "תנו לגדול בשקט"

ומאחורה מצוירת פטריה [פטריה מ"SUPER MARIO"]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, אני רואה שממש התלהבתה מהחולצה שלו, בלי לזלזל, לאן כבר אפשר ללבוש את החולמה הזאת??? אולי אני נשמע דפוק אבל הייתי יותר אוהב את זה אם זה היה באנגלית :-\

אני לא מתלהב,אני משועשעש מהעובדה שבגלל הצעה של רעיון ממש דבילי לחולצה,זכיתי ב-6 חולצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתלהב,אני משועשעש מהעובדה שבגלל הצעה של רעיון ממש דבילי לחולצה,זכיתי ב-6 חולצות

ה-VGAMES האלה באמת סטלנים :silly: איזה חולצות יש להם, אני לא יודע אם לצחוק או לבכות.

אבל רגע... נראה לי שאני מתחיל לאהוב אותן, יש מצב שאתה שולח לי קישור שממנו אני ישר יכול לשלוח הצעה למה שאפשר לרשום על החולצה??? צריך שיהיה לך משתמש באתר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...