Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 62 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לחבר שלי יש 4 1700, ג'יגה RDRAM וRadeon 9800pro 128MB 256bit, והוא שואל אם כדאי לו לקנות את המשחק (הוא לא יוריד וינסה עותק לא חוקי). הבעיה היא שלפי דרישות המינימום דרוש מעבד של לפחות 2 Ghz... מה לומר לו? איך זה יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לחבר את הקונסולה שתקנה לטלויזיית HDTV אז כדאי לך ללכת על ה-PS3 כי בטלויזיות כאלה רואים יותר טוב עם ה-PS3.

אבל אם לא, ואתה תחבר את הקונסולה שתקנה לטלויזיה רגילה אז אני מציעה לך ללכת על ה-XBOX360 כי שם תראה יותר טוב איתו.

ובכלל, בלי שום קשר לביצועים אני ממליץ לך על ה-XBOX בגלל השלט הנוח שיש לו. בשלט עצמו יש לך אפשרות לבחור את תפקיד הלחצנים, לשלוט על הקול ( ע"י משהוא קטן שאתה קונה ומחבר לשלט ),ה-RT וה-LT בשלט שהם ה-L2 וה-R2 בPS מעוצבים הרבה יותר נוח. וגם מנסיון ( הזמנתי את השלט של ה-360 למחשב ) הוא נוח ברמות ומתאים ליד כמו כפפה!!!.

ואם תשאל אותי, השלט של PS3 נראה בכלל לא נוח כי הוא קטן כזה ואני מעדיף שלט גדול כמו של XBOX.

תראה לדוגמא תמונה של השלט של PS3 ותבין למה הוא לא נראה לי נוח: http://www.ps3land.com/ps3-pictures/picture54.php

ויש גם את השלט שמעוצב כמו של ה-PS2 והוא גם לא נוח ( יחסית לשל הXBOX ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לחבר את הקונסולה שתקנה לטלויזיית HDTV אז כדאי לך ללכת על ה-PS3 כי בטלויזיות כאלה רואים יותר טוב עם ה-PS3.

אבל אם לא, ואתה תחבר את הקונסולה שתקנה לטלויזיה רגילה אז אני מציעה לך ללכת על ה-XBOX360 כי שם תראה יותר טוב איתו.

ובכלל, בלי שום קשר לביצועים אני ממליץ לך על ה-XBOX בגלל השלט הנוח שיש לו. בשלט עצמו יש לך אפשרות לבחור את תפקיד הלחצנים, לשלוט על הקול ( ע"י משהוא קטן שאתה קונה ומחבר לשלט ),ה-RT וה-LT בשלט שהם ה-L2 וה-R2 בPS מעוצבים הרבה יותר נוח. וגם מנסיון ( הזמנתי את השלט של ה-360 למחשב ) הוא נוח ברמות ומתאים ליד כמו כפפה!!!.

ואם תשאל אותי, השלט של PS3 נראה בכלל לא נוח כי הוא קטן כזה ואני מעדיף שלט גדול כמו של XBOX.

תראה לדוגמא תמונה של השלט של PS3 ותבין למה הוא לא נראה לי נוח: http://www.ps3land.com/ps3-pictures/picture54.php

ויש גם את השלט שמעוצב כמו של ה-PS2 והוא גם לא נוח ( יחסית לשל הXBOX ).

ה XBOX360 גם תומך בHD ואתה מדבר שטויות

הWII כניראה לא יתמוך אבל הוא אמור להיות מתומכר במחיר נמוך

השלט של הPS3 לא סופי ואולי ניראה אותו בE3 הקרובה

בכל מיקרה למי שלא יחבר תקונסולה החדשה שלו לטלויזיה טובה

חבל ליקנות PS3 או 360 כי היתה על זה כתבה ולפחות ב360 הרבה מישחקים ניראים חרא על רגילה

ודבר אחרון אנחנו חורגים מהדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזאת אומרת, אני לא מבין אותך ??? אתה בספק שיצאו משחקים ל-PS3? למה התכוונתה?

אם אתה רוצה לראות משחקים ל-PS3 אז כנס ל- http://www.gamespot.com/ps3/index.html

ובכלל הבן אדם אמר שהוא מתכוון לקנות את אחת הקונסולות בעוד שנה כך שעד אז יהיו מלא משחקים + יצא צ'יפ טוב + המחיר ירד בדי הרבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי התרד הזה עזר לי מאוד אבל אתם נשמעים כאילו הגענו לקיצו של התרד? אני לא חושב שמישהוא מאיתנו סיים את המשחק ויהיו עוד הרבה אנשים שיצטרכו עזרה אז תאספו כוחות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...