Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 49 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם הורג את הערפדים ולוקח מהם את האפר שלהם.

הולך אל האלף שמנהל אותם אומר לו שהוא יכול לעזוב כי הרגת את הערפדים ומראה לו את האבק,הוא הולך.

או

להרוג גם את הערפדים וגם את הציידים (אסור שהשומרים יתפסו אותך)

וזה לא הגיוני שיש 255 לבלים כי אחרי הרבה מאוד זמן שעבדתי על הסקילים העיקריים שלי והעלאתי את כולם ל100 הגעתי ללבל 50.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם הורג את הערפדים ולוקח מהם את האפר שלהם.

הולך אל האלף שמנהל אותם אומר לו שהוא יכול לעזוב כי הרגת את הערפדים ומראה לו את האבק,הוא הולך.

או

להרוג גם את הערפדים וגם את הציידים (אסור שהשומרים יתפסו אותך)

זה כבר נשמע יותר טוב :cool2:

אבל אל תשכח לפני שאתה הורג את הערפדים לגבות כסף על כל אפר של ערפד ( 250g לכל אחד ), זה יצא לך הרבה כסף + תמכור את הרכוש של ציידי הערפדים ותאמן את עצמך ככה:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ תגידו אפשר לעשות חץ שיגיד לך לאן ללכת?למה ממש איבדתי את עצמי ואני לא יודע לאן בכלל אני אמור ללכת.

אני צריך פשוט חץ שיגיד לי לאיפה ללכת כדי להשלים את הקווסט תוך כדי שאני משחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך למסך הקווסטים שרואים גביע יחיד (לא גביע שיד מחזיקה) ותבחר שם את הקווסט שאתה רוצה לעשות...יהיה לך חץ במצפן.

ממצב domiel?איפה לא רואים אותך? ;)

אממ,אני לא יודע איזה קווסט אני עושה אני צריך להביא לחבר הזה נראה לי או משהו כזה של האמפרור מין יהלום כזה או משהו לא?

יהיה לי שם כבר כתוב איזה קווסט אני עושה וללחוץ עליו?..

אגב,אני לא אמור לבחור את הקווסטים נכון,זה הולך לפי המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנאת אותם?

למה שנאת??

יש שם פווול חפצים טובים וכמעט תמיד אתה עולה רמה כשאתה נכנס לשם.

כי הם כולם אותו דבר!! לא בדיוק אותו דבר אבל דומים מידי לטעמי ... זה התחיל להימאס עליי אחרי השלישי בערך,התחלתי להימנע מהם ועשיתי רק את אלו שהייתי חייב.. בסה"כ סגרתי 8 מהם

(היה אחד שאפילו לא נלחמתי באף אחד , השתמשתי בinvisibility ,דפקתי ריצה עד המגדל הראשי , עליתי בריצה למעלה וסגרתי אותו בלי להילחם ביצור אחד :lol: )

אבל עכשיו הם חסרים לי, באמת היו בהם את האוייבים הכי קשים ואת החפצים הכי שווים :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כבר שאלו את השאלה הזאת אבל לא מצאתי אז אני אשאל שוב.

האם חייבים לשחק ולדעת את העלילות של ה MORROWIND והמשחקים הקודמים בשביל לשחק ב OBLIVION?

אם כן יש איזו דרך להתעדכן על העלילה מבלי לעבור את המשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כבר שאלו את השאלה הזאת אבל לא מצאתי אז אני אשאל שוב.

האם חייבים לשחק ולדעת את העלילות של ה MORROWIND והמשחקים הקודמים בשביל לשחק ב OBLIVION?

אם כן יש איזו דרך להתעדכן על העלילה מבלי לעבור את המשחקים?

אוקי,אני אסביר בקצרה:

כל אחד מהמשחקים לוקח חלק אחר בעולם המשחק..שהוא בעצם יבשה ענקית המורכבת ממדינות מדינות...

MORROWIND לקח חלק במדינה שקוראים לה MORROWIND [והגבול שלה הוא עם TAMRIEL,הארץ שבה אתה משחק בOBLIVION]

בכל משחק יש את הדמויות שלו,והעלילה שלו...אין שום קשר עלילתי בין כל משחק למשחק,פרט לעובדה שמדובר באותו עולם משחק.

גם התקופות שבהן המאורעות מתרחשים הן שונות לחלוטין.

בקיצור ולעניין-אתה לא צריך לדעת כלום על המשחקים הקודמים...היתרון היחידי שיש לך אם שיחקת במשחקים הקודמים הוא שאתה יותר מתמצא במערכת המשחק ובאופי המשחקיות...חוץ מזה-כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הם כולם אותו דבר!! לא בדיוק אותו דבר אבל דומים מידי לטעמי ... זה התחיל להימאס עליי אחרי השלישי בערך,התחלתי להימנע מהם ועשיתי רק את אלו שהייתי חייב.. בסה"כ סגרתי 8 מהם

(היה אחד שאפילו לא נלחמתי באף אחד , השתמשתי בinvisibility ,דפקתי ריצה עד המגדל הראשי , עליתי בריצה למעלה וסגרתי אותו בלי להילחם ביצור אחד :lol: )

אבל עכשיו הם חסרים לי, באמת היו בהם את האוייבים הכי קשים ואת החפצים הכי שווים :'(

איזה קסם נותן invisibility?

כמה שערים יש בסך הכל?

אגב, יש מוד שמשאיר את השערים פתוחים גם אחרי שהשלמת את הQUEST הראשי.

Don't close MY Oblivion gates mod

http://elderscrolls.filefront.com/file/Dont_Close_my_Gates;60144

אפילו הוסיפו קסם שפותח בחזרה שערים סגורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קסם נותן invisibility?

כמה שערים יש בסך הכל?

לפי הGAME TIPS שיש בזמן הטעינה במשחק,כתוב שיש 16 נסיכי דאדרה,נסיך אחד עבור כל איזור בOBLIVION

אז...יש 16 שערים. [או יותר,אין לי מושג]

בנוגע לINVIS:

יש קסם של INVIS....

חוץ מזה,יכולת לבחור במזל הכוכבים שלך את ה-MOONSHADOW...זה נותן לך יכולת טבעית להיות בלתי נראה

אתה גם יכול לקבל את הקסם של הבלתי נראה אם אתה הופך לערפד ומגיע ל-100% ערפדות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...