Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 46 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

:bash:

עכשיו אני תקוע, אני צריך להשיג 5 empty soul משהו כזה, בשביל המכשפה כדי להיפטר מהערפדות,אבל בגלל שאני ערפד אף אחד לא רוצה למכור לי או

לדבר איתי, מה עושים,ואם אני אוכל מישהו בשינה מה זה גורם לדמות שלי כי אני עובד על קטע של דמות טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אני זוכר נכון במקום הזה יש דלתות שנפתחות ע"י לחצנים שרחוקים ממנה, ז"א שלחצת על הכפתור והוא פתח דלת, אבל היא רחוקה אז אתה לא תשמע אותה נפתחת ובגלל זה אתה חושב שהלחצן לא עשה כלום

המפה היא חברתך הטובה ביותר במשחק - תשתמש בה! ;)

זו הבעיה, הכפתור לא פותח את הדלת :bash: באג מעצבן אני צריך לעשות Load לפני שהגעתי לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אחרי שתשלים את המשימה הראשונה שלהם (ויש שם טוויסט בעלילה), הם יתנו לך 250$ עבור כל עפר של ערפד.

תודה :xyxthumbs:

אבל אני מתרחק מהם אן לי כח להילחם בערפדים ואז להידבק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash:

עכשיו אני תקוע, אני צריך להשיג 5 empty soul משהו כזה, בשביל המכשפה כדי להיפטר מהערפדות,אבל בגלל שאני ערפד אף אחד לא רוצה למכור לי או

לדבר איתי, מה עושים,ואם אני אוכל מישהו בשינה מה זה גורם לדמות שלי כי אני עובד על קטע של דמות טובה

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה בלחץ אין לך מה לדאוג אם את שותה דם של מישהו זה לא פוגע בדמות שלך ואם יש לך

כאלה רגשות אשם לך לכנסייה אחר כך אולי אלהים ימחל לך על מעשיך הנוראים בעניין ה grand soul jems תשים

לב שזה היה grand soul jem ולא אבן אחרת תלך לכל mages guilds בכל עיר ובדרך כלל לאלה שמוכרים שיקוים יש

grand soul jem אבל רק אחת והיא עולה 350 אז אני חיכיתי לילה ולקחתי מהם שהם ישנו ואני לא רוצה לבאס אותך אבל אחרי האבנים

הזקנה הארורה תבקש עוד דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו איך אני בטוח שאני ארפד?

ישנתי בלילה קמתי ואז היה כתוב שדפקו לי ביס,ואז אני רואה הכול +5,אבל אין שום מחלה :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה בלחץ אין לך מה לדאוג אם את שותה דם של מישהו זה לא פוגע בדמות שלך ואם יש לך

כאלה רגשות אשם לך לכנסייה אחר כך אולי אלהים ימחל לך על מעשיך הנוראים בעניין ה grand soul jems תשים

לב שזה היה grand soul jem ולא אבן אחרת תלך לכל mages guilds בכל עיר ובדרך כלל לאלה שמוכרים שיקוים יש

grand soul jem אבל רק אחת והיא עולה 350 אז אני חיכיתי לילה ולקחתי מהם שהם ישנו ואני לא רוצה לבאס אותך אבל אחרי האבנים

הזקנה הארורה תבקש עוד דברים.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו איך אני בטוח שאני ארפד?

ישנתי בלילה קמתי ואז היה כתוב שדפקו לי ביס,ואז אני רואה הכול +5,אבל אין שום מחלה :s05:

יש לי בשורות רעות- אתה כבר ערפד ובדיוק לפני שישנתה הייתה חולה במחלה וכנראה לא שמתה לב ( גם לי זה קרה שחשבתי שאני חולה במחלה רק אחרי השינה ), אבל אחרי שישנתה נהפכתה ערפד מלא והדרך היחידה שלך לחזור להיות בן-אדם עכשיו היא לעשות קווסט ארוך ומייסר שיקח לך הרבה כסף וזמן וממש יעצבן אותך ( אני לא עשיתי אותו אבל תקרא את כל ההודעות פה של כאלה שעשו ותראה כמה הם היסתבכו, התעצבנו, התייעשו וביזבזו הרבה כסף על כך בשביל לקנות אבנים יקרות וזה רק ההתחלה ), לכן אני ממליץ לך לעשות load מהמצב הכי קרוב ללפני שישנתה, ואז תראה שיש לך כמה יכולות או השפעות שלא היו לך לפני, ושתסמן אותן בעכבר תראה שכתוב שהם כתוצאה ממחלה בשם הומופיביה או משהוא כזה, זאתי המחלה שהערפדים הדביקו אותך ושגרמה לך לההפך לערפד אחרי שינתך, בקיצור תשתה את השיקוי שמרפה מחלות ואז תראה שהמחלה נעלמה יחד עם ההשפעות שלך, ואז כשתלך לישון לא תיהפך לערפד והכול יהיה כרגיל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שפשוט תפתח את הקונסול (~) , תכתוב שם

player.additem 977E4 1

תשתה את השיקוי שמופיע לך במלאי (cure for vampirism) ותסיים עם העניין הזה (רק הערה - אחרי שתשתה את השיקוי הדמות שלך לא תוכל יותר לעולם להפוך לערפד , אז אולי תשחק קצת בתור ערפד עד שתמצה את העיניין ואז תשתה את השיקוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע במשימה באוניברסיטה שבה שלחו אותי למערה ושם יש 4 עמודים גבוהים שהם אמורים להיות סוג של מנעול.

לא הבנתי מה אני צריך לעשות אחרי שאני מתרגם כבר את כל הסימנים...

(אם מישהו לא הבין את התיאור של המשימה שישלח לי הודעה)

צריך עזרה בהקדם האפשרי!

(אני ברמה 2 ומעמד HERO ורצחתי שני HEROES בARENA)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים אני ישאר ערפד,ניראה נחמד הקטע!

אגב לאיזה גילדה אני יכול להיצטרף שהיא משתייכת לערפדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך עצות איך להילחם במספר אוייבים בו זמנית.

אפילו עם 2 כבר נהיה לי קשה, ועכשיו יש לי שלושה בו זמנית!

בפשטות, אני לוחם. (לא זוכר את המזל וכאלה)

דרגה.... 11-13 (שוב, אני לא זוכר)

אפילו העלתי את הדרגה של הקסמי זימון שלי ואני מזמן איזה שד קטן כזה בתור בשר תותחים, אבל הוא לא ממש עוזר. :-\

אגב, לעוד מישהו נראה מוזר שהאוייבים הכי פשוטים תמיד מתחזקים?

אחרי שניקיתי מערה של OGREים ויצאתי מזה בחיים, אני לא חושב שגובלין מסכן צריך צריך לסכן אותי, אבל משום מה יש לו נקודות פגיעה כמו שלהם לפחות!

זה לא הגיוני שדמות חזקה תתקשה במפלצות חלשות כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Si-Nom- אתה בטוח יכול להיצטרף לגילדת - THE DARK BROTHERHOOD, ואולי גם לשל הגנבים ודברים שהם נגד החוק.

LazyBoy- אני מציע לך כמובן לזמן, להשתמש במגן ולהשתמש בקסמי הגנה, ושים שיקוי לנשק שלך ( שיוריד יותר חיים או משהוא כזה ), וספציפית בקטע של הגלדיאטור שאתה נלחם ב-3 אסירים, אל תעמוד במקום וכל הזמן תרוץ אחורה ותכה בחרב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...