Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 41 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

אף אחד לא יודע מה הבעיה אצלי?

אני לא ממש רוצה להמשיך לשחק ואחרי זה לפתוח משחק חדש בגלל זה...

למה לעזאזל הקווסט של Deliver The Amulet לא מופיע לי ברשימה??

הלכתי לכומר ההוא ואין לו שם נושא שיחה על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה קונה בית, אתה לא צריך לנעול אותו כל פעם שאתה יוצא, הוא ננעל אוטומטית.

הדברים שלך לא יעלמו לך מהבית אם קניתה אותו, ולא כל איש יכול להיכנס אליו ולקחת דברים. אולם יכול להיות שיפרצו לך גנבים לבית ויקחו משם דברים, אולם אם תצטרף לגילדת הגנבים אז אתה יכול להיות בטוח ששום גנב לא יפרוץ לך לבית, יש מן הסכם וחוק שאסור לפרוץ לבית של מישהוא שהוא חבר בגילדת הגנבים ( אבל זה לא בטוח ב-100%, כי יכול להיות שיפרצו לך לבית אם זה יהיה חלק מ-quest מסוים, אבל אל תפחד מזה כי זה לא בטוח שיהיה questכזה וגם אם כן אז זה חלק מהמשחק ואין לך מה לעשות בקשר לזה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה בית, אתה לא צריך לנעול אותו כל פעם שאתה יוצא, הוא ננעל אוטומטית.

הדברים שלך לא יעלמו לך מהבית אם קניתה אותו, ולא כל איש יכול להיכנס אליו ולקחת דברים. אולם יכול להיות שיפרצו לך גנבים לבית ויקחו משם דברים, אולם אם תצטרף לגילדת הגנבים אז אתה יכול להיות בטוח ששום גנב לא יפרוץ לך לבית, יש מן הסכם וחוק שאסור לפרוץ לבית של מישהוא שהוא חבר בגילדת הגנבים ( אבל זה לא בטוח ב-100%, כי יכול להיות שיפרצו לך לבית אם זה יהיה חלק מ-quest מסוים, אבל אל תפחד מזה כי זה לא בטוח שיהיה questכזה וגם אם כן אז זה חלק מהמשחק ואין לך מה לעשות בקשר לזה )

סבבה תודה רבה לך!

אבל אני מתכוון נגיד אני שם בתוך קופסה(בבית שלי), שיש לה מנעול(כאילו..רואים מנעול) אז אם אני ישים שם דברים מהinventory שלי, הם ישארו שם?(בלי קשר לגניבות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לוחץ טאב ואחרי זה על המצפן אתה רואה כל מיני לשוניות כאלה, נכון? אז שלושת הלשוניות הכי ימניות הן קשורות לקווסטים (אלו עם הגביעים). הלשונית הכי ימנית (נראה לי ציור של 3 גביעים כאלו) זה רשימת הקווסטים שסיימת. הלשונית הבאה זה רשימת הקווסטים שהתחלת אך עדיין לא סיימת. הלשונית שלישית מימין היא רשימת ההודעות מהווסט הנוכחי שלך. אם אתה רוצה לחליף קווסט, ברשימת הקווסטים שהתחלת תלחץ על ההודעה של הקווסט שאתה רוצה והוא יהפוך לנוכחי שלך. אני מקווה שהבנת משהו מזה. אבל בקיצור אתה יכול לשלוט על איזה קווסט אתה עושה כרגע כך שאתה יכול בכיף לחזור לעלילה הראשית מתי שבא לך.

:lol: ... מה נראה לך אחי שאני לא יודע את זה??! קרעת אותי עכשיו.. איך נראה לך הסתדרתי במשחק עד עכשיו..?

הקטע שברשימת הקווסטים אין לי קווסט ראשי שקשור למלך/יורש/שרשרת וכו'.. יש לי רק קווסטים סתמיים אחרים.. כמו תרופה לערפדות/מציאת שורשי הנירנרוט ואחרים.. אבל תודה לך בכל זאת על התגובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה רבה לך!

אבל אני מתכוון נגיד אני שם בתוך קופסה(בבית שלי), שיש לה מנעול(כאילו..רואים מנעול) אז אם אני ישים שם דברים מהinventory שלי, הם ישארו שם?(בלי קשר לגניבות...)

כן, בטח, אז איפה עוד תוכל לשים את החפצים שלך? על הריצפה? זה אמור להישאר שמה ולא להיעלם בצורה מיסתורית.

למען האמת, אחד הדברים שגיליתי כמיוחדים במשחק הזה הוא שכאשר אתה סתם זורק חפצים על הריצפה, הם ישארו שמה להרבה זמן. לדוגמא- פעם זרקתי באחת הערים כמה ספרים על הריצפה מחוץ לחנות אחת, והם נשארו שמה כבר יותר משבוע ( גם לפי זמן המציאות וגם לפי זמן המשחק ).

בקיצור אל תדאג, אתה אמור לשים את החפמים שלך בתוך הקופסאות שבבית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בטח, אז איפה עוד תוכל לשים את החפצים שלך? על הריצפה? זה אמור להישאר שמה ולא להיעלם בצורה מיסתורית.

למען האמת, אחד הדברים שגיליתי כמיוחדים במשחק הזה הוא שכאשר אתה סתם זורק חפצים על הריצפה, הם ישארו שמה להרבה זמן. לדוגמא- פעם זרקתי באחת הערים כמה ספרים על הריצפה מחוץ לחנות אחת, והם נשארו שמה כבר יותר משבוע ( גם לפי זמן המציאות וגם לפי זמן המשחק ).

בקיצור אל תדאג, אתה אמור לשים את החפמים שלך בתוך הקופסאות שבבית שלך.

אוקיי תודה רבה אחי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא ענו לי על השאלה,

כדי לעשות שתי משימות בdeadric shrines, אני צריך למצוא בשביל שני מקומות שונים שני דברים, שאני לא יודע איך להשיג אותם:

1) cyradelic brendy סוג של יין

2) black soul gem

אני רוצה לעשות אותם כמה שיותר מהר, אז בבקשה אני צריך תשובה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עשיתי את המשימה הזאת אז אני לא כלכך יכול לעזור לך :'( אבל מה שאני כן יכול לומר לך הוא שהעיר שבה אתה מדבר עם זקן אחד והוא שולח אותך לחפש 10 NIRNROOTים, ידועה ביין הטוב שהיא מייצרת, אז אולי שמה אתה יכול להשיג את היין המבוקש.

בקש לאבן שאתה צריך, תדבר עם ראשי גילדת הקוסמים, אולי הם יוכלו לעזור לך.

זה כל מה שאני יודע, ואל תהיה בטח שמה שאני אומר זה נכון, כי זה סך הכל ניחוש והשערה, כך ש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אפשר לקנות בית? וכמה זה עולה? אני משחק כבר יומיים-שלוש ועוד לא נתקלתי בבתים למכירה..

חוצמזה איפה אני יכול להשיג קסמים/נשקים יותר טובים? בחנויות ראיתי דברים במחירים מופקעים.. כנ"ל גם למאמנים.. ראיתי מאמנים שמעלים אותך נקודה אחת תמורת 300 זהב, זה בכלל משתלם?

וגם השיטה של לעלות שלבים לא ממש ברורה לי. הבנתי שאתה צריך לעלות 10 נקודות בסקילים העיקריים שלך, אבל לא כתוב בשום מקום כמה כבר עלית או באיזה סקילים, ככה שחוץ ממד ההתקדמות לשלב הבא אני די צריך לנחש במה להשקיע.. ובכלל, סקילים עולים רק בקרבות? כלומר אני אסתם אקח חץ וקשת ואתחיל לירות על הריצפה, יעלה לי הסקיל? או סתם להרביץ עם היידים לקירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עשיתי את המשימה הזאת אז אני לא כלכך יכול לעזור לך :'( אבל מה שאני כן יכול לומר לך הוא שהעיר שבה אתה מדבר עם זקן אחד והוא שולח אותך לחפש 10 NIRNROOTים, ידועה ביין הטוב שהיא מייצרת, אז אולי שמה אתה יכול להשיג את היין המבוקש.

בקש לאבן שאתה צריך, תדבר עם ראשי גילדת הקוסמים, אולי הם יוכלו לעזור לך.

זה כל מה שאני יודע, ואל תהיה בטח שמה שאני אומר זה נכון, כי זה סך הכל ניחוש והשערה, כך ש...

חיפשתי וניסיתי כבר את האפשרויות שאמרת ולא מצאתי את מה שחיפשתי, אבל תודה בכל מקרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אפשר לקנות בית? וכמה זה עולה? אני משחק כבר יומיים-שלוש ועוד לא נתקלתי בבתים למכירה..

חוצמזה איפה אני יכול להשיג קסמים/נשקים יותר טובים? בחנויות ראיתי דברים במחירים מופקעים.. כנ"ל גם למאמנים.. ראיתי מאמנים שמעלים אותך נקודה אחת תמורת 300 זהב, זה בכלל משתלם?

וגם השיטה של לעלות שלבים לא ממש ברורה לי. הבנתי שאתה צריך לעלות 10 נקודות בסקילים העיקריים שלך, אבל לא כתוב בשום מקום כמה כבר עלית או באיזה סקילים, ככה שחוץ ממד ההתקדמות לשלב הבא אני די צריך לנחש במה להשקיע.. ובכלל, סקילים עולים רק בקרבות? כלומר אני אסתם אקח חץ וקשת ואתחיל לירות על הריצפה, יעלה לי הסקיל? או סתם להרביץ עם היידים לקירות?

בית אתה יכול לקנות בכל עיר נראה לי... אתה רק צריך למצוא את האנשים הנכונים, יש אנשים שאתה פשוט יכול לשאול אותם על בית ואז הם יגידו לך שהם לא מדברים על זה עם זרים.. אז אתה צריך לשחד אותם או להתחבב עליהם יותר(לא מצאתי איך להגיד את זה..חח) ואז הם יגידו לך כמה הם רוצים על הבית...ויש ערים גם שהcount שלהם(כאילו השליט) לא בטוח שככה רושמים) יכול למכור לך בית בעיר.. אבל גם הוא צריך לסמוך עליך (תשחד אותו) וזה גם לא זול.. שתדע, אתה צריך לקנות את הבית שזה בסביבות 10K זהב , ויש בתים שאתה צריך לקנות גם רהיטים בשבילהם וזה... שזה עוד הרבה כסף...

נשקים אתה יכול להשיג מחנויות וגם תיכנס למערות ותהרוג שם אנשים(לרובם יש מגנים ונשקים טובים, וחוץ מזה אתה יכול למכור אותם ולהרוויח כסף)

ואם אתה רוצה לקנות/ למכור ביותר זול / יקר אז יש לך שם מתי שאתה קונה / מוכר hugle (נראה לי שככה רושמים) שאתה מוריד את הערך של מה שאתה קונה ומעלה את הערך של מה שאתה מוכר, ככה תוכל לקנות ביותר זול/ להרוויח יותר כסף ממכירה, אבל תוריד את את האחוזים אם הם אומרים לך שהם לא רוצים למכור/ לקנות במחיר כזה...

קסמים אתה יכול לקנות מהקוסמים בגילדה של הקוסמים בכל עיר... וגם שם אתה יכול לעשות hugle כדי להוריד את המחיר..

בקשר לסקילים... אתה צריך להעלות את הmajor skills שלך בשביל לעלות רמות , כשאתר לוחץ TAB יש לך למטה את המפה והכל וגם את החיים והמנה.. אתה פשוט מעביר את זה "ללשונית" של החיים והמנה והכוח הזה... הירוק ויש לך שם עוד לשוניות כאלה ששם אתה יכול לראות מהmagor skills שלך ואז אתה יכול לראות מה אתה מעלה, ורק אם אתה פוגע במישהו ע"י קסם/ הסקיל שלך עולה או שאתה עשוה אור(ע"י קסם ) או שאתה יוצר מפלצת(summon) ודברים כאלה..

מקווה שהבנת...אם לא הבנת תשאל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...