Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב חברים אז ככה.

התקנתי סוף סוף את המשחק כי לא יכולתי להתאפק עוד מרב ההתלהבות שיצרתם פה (אני עדיין משחק ב morrowind שהוא לדעתי אחלה משחק)

אני רוצה לומר לכם כזאת אכזבה המון זמן לא ספגתי.

ממש בא לי ללכת ולבקש את הכסף בחזרה.

זה אחד המנועים הכי דפוקים שראיתי בחיים שלי וראיתי לא מעט.

ניסיתי להכריח את עצמי לשחק בכח ועכשיו אני אומר לכם אחרי בערך 30 דקות של משחק (בגוף 3 לא בגוף ראשון. אני שונא גוף ראשון)

כל החדר מסתובב לי ואני מתאפק שלא להקיא את נשמתי.

כזאת סחרחורת לא קיבלתי בחיים ממנוע תלת מימד!!!

מצד אחד הטקסטורה מהממת. אבל מצד שני האופק ממש מעורר רחמים. זה נראה יותר כמו באג מכוער מאשר אופק.

שלא לדבר כמה היא גוזלת מהכרטיס מסך. (שלדעתי שלא לצורך בכלל, כל המנוע הזה בנוי בצורה בזבזנית לדעתי).

ניסיתי לראות עם fraps על כמה פריימים אני רץ (המשחק רץ חלק לגמרי ב 768*1024 עם hdr והגדרות medium).

דבר מוזר מאוד.... התוכנה מראה לי 25 פריימים בממוצע אבל המשחק רץ חלק לגמרי...... חשוד מאוד......

(למשל 25 פריימים ב זה כבר מקרטע).

אם קיימת דרך כלשהיא לסדר את ההגדרות של המנוע המזופט הזה, אנא תודיעו לי כי ככה אני ממש לא מסוגל לשחק במשחק.

(אלה אם כן אני ממש מזוכיסט או בולמי, שאוהב להקיא כל כמה זמן ולראות את כל העולם מסתובב מסביבי....)

.....ממש בא לי ל :'(

דבר ראשון ככל שכמות הפוליגונים גדולה יותר אז צריכים פחות FPS כדי שיראו חלק.

גם אותי שיגע העיניין של הגוף שלישי במשחק ויש מוד קטן שמשנה את זה לכמו שהיה במורורוינד. (תחפש CHASE CAMERA משהו כזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אי אפשר להכריח אותך לאהוב את המשחק, כמו שאומרים: "יש עוד הרבה דגים במים" ( רק שבד"כ משווים את הדגים לבחורות :lol: )

אבל בואו נחזור לעניניינו...

כשסיימתי את המשימה עם ה- "GRAY PRUNCE" או איך שלא קוראים לו, אז הוא כאילו מראה לי תרגיל חדש, הוא באמת אמור ללמד אותי תרגיל חדש או שזה סתם וכל מה שהוא עושה זה להעלות לי כל מיני SKILLים של לחימה?

ועוד דבר, איך מצטרפים לגילדת הגנבים? וזה די דחוף כי אני מת כבר למכור חפצים גנובים ( אלה אם יש דרך אחרת )

ובשביל להיצטרף לגילדת הקוסמים צריך להיות ממש טוב בקסמים או מספיק אפילו שתהיה אביר חזק עם קצת קסמים ( כי יש לי קצת מג'יקה ואני לא יכול לעשות הרבה קסמים בבת אחת והקסמים שלי לא כלכך חזקים כי אין מספיק מג'יקה בשביל קסמים חזקים :'( ) ואיך אני מצטרף לגילדת הקוסמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני יגיד לכם משהו

אחרי כמה שעות מישחק וכל מיני ניסיונות בהגדרות הבנתי דבר אחד

המישחק הזה מתאים רק למחשבים חזקים או לXBOX360

לשחק בו במחשב בינוני כמו שלי לדוגמה זה אידיוטי

אני פשוט יחכה למחשב הבא כדי לשחק בו(מתוכנן לתחילת 2007 כרגע)

ואני לא זונת גרפיקה או משהו אני אפילו משחק באמולטורים של הGBA ליפעמים

פשוט המישחק מבוסס הרבה מאוד על הגרפיקה

ושמורידים יותר מידי הגדרות הוא מכוער

ושמרימים הגדרות במחשב בינוני הפרימים לשניה לא מספיק מהירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, משחקים כאלה שיש שמה עולמות שלמים עם מלא יצורים משונים חייבים גרפיקה חזקה, ואם אין לך את המחשב שעומד בדרישות אז... :'(

אבל שוב, תענו לי על השאלה הקודמת:

כשסיימתי את המשימה עם ה- "GRAY PRUNCE" או איך שלא קוראים לו, אז הוא כאילו מראה לי תרגיל חדש, הוא באמת אמור ללמד אותי תרגיל חדש או שזה סתם וכל מה שהוא עושה זה להעלות לי כל מיני SKILLים של לחימה?

ועוד דבר, איך מצטרפים לגילדת הגנבים? וזה די דחוף כי אני מת כבר למכור חפצים גנובים ( אלה אם יש דרך אחרת )

ובשביל להיצטרף לגילדת הקוסמים צריך להיות ממש טוב בקסמים או מספיק אפילו שתהיה אביר חזק עם קצת קסמים ( כי יש לי קצת מג'יקה ואני לא יכול לעשות הרבה קסמים בבת אחת והקסמים שלי לא כלכך חזקים כי אין מספיק מג'יקה בשביל קסמים חזקים :'( ) ואיך אני מצטרף לגילדת הקוסמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אותי שיגע העיניין של הגוף שלישי במשחק ויש מוד קטן שמשנה את זה לכמו שהיה במורורוינד. (תחפש CHASE CAMERA משהו כזה...)

נפלת על הראש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייבים מחשב כזה חזק למשחק הזה (מאד מאד מומלץ אבל לא חובה..) , מחשב עם כרטיס 6600GT וגיגה זכרון עם מעבד סביר אמור להריץ את המשחק ברמה סבירה.. לי יש 6600 רגיל, ואני נהנה מגרפיקה סבירה וFPS סביר לטעמי.. הקטע שלא צריך לקפוץ ולהרים את ההגדרות ל 1024X768 עם אנטיאלייסינג כי אז זה לא יסחוב FPS סביר בשטחים פתוחים.. אפשר לשחק גם על 800X600 (זו לא בושה) ללא ולשים נגיד AA X 2.. (ברור שהייתי מעדיף 7800 GTX אבל זה מה שיש ועם זה ננצח..)

*לגבי השאלה של הבחור מהדף הקודם - איך להצטרף לגילדת הגנבים אז ככה:

אני גנבתי איזה משהו והכניסו אותי לכלא.. אחרי שיצאתי הלכתי לישון בערב לכמה שעות והעירה אותי איזה שליחה של הגילדה שהביאה לי הזמנה להגיע בחצות הלילה לאזור ה WATERFRONT שם איפה שהבתים מעץ שם (זה המקום שלהם).. שם דברתי עם האחראי משמרת של הגילדה והוא הציע לי להצטרף אליהם.. (סירבתי במקום וברחתי משם :smile1: )

בהצלחה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייבים מחשב כזה חזק למשחק הזה (מאד מאד מומלץ אבל לא חובה..) , מחשב עם כרטיס 6600GT וגיגה זכרון עם מעבד סביר אמור להריץ את המשחק ברמה סבירה.. לי יש 6600 רגיל, ואני נהנה מגרפיקה סבירה וFPS סביר לטעמי.. הקטע שלא צריך לקפוץ ולהרים את ההגדרות ל 1024X768 עם אנטיאלייסינג כי אז זה לא יסחוב FPS סביר בשטחים פתוחים.. אפשר לשחק גם על 800X600 (זו לא בושה) ללא ולשים נגיד AA X 2.. (ברור שהייתי מעדיף 7800 GTX אבל זה מה שיש ועם זה ננצח..)

*לגבי השאלה של הבחור מהדף הקודם - איך להצטרף לגילדת הגנבים אז ככה:

אני גנבתי איזה משהו והכניסו אותי לכלא.. אחרי שיצאתי הלכתי לישון בערב לכמה שעות והעירה אותי איזה שליחה של הגילדה שהביאה לי הזמנה להגיע בחצות הלילה לאזור ה WATERFRONT שם איפה שהבתים מעץ שם (זה המקום שלהם).. שם דברתי עם האחראי משמרת של הגילדה והוא הציע לי להצטרף אליהם.. (סירבתי במקום וברחתי משם :smile1: )

בהצלחה. :xyxthumbs:

אולי לך 800X600 זה סביר להיום

מבחינתי למישחק כזה צריך לפחות 1024X768

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני יגיד לכם משהו

אחרי כמה שעות מישחק וכל מיני ניסיונות בהגדרות הבנתי דבר אחד

המישחק הזה מתאים רק למחשבים חזקים או לXBOX360

לשחק בו במחשב בינוני כמו שלי לדוגמה זה אידיוטי

אני פשוט יחכה למחשב הבא כדי לשחק בו(מתוכנן לתחילת 2007 כרגע)

ואני לא זונת גרפיקה או משהו אני אפילו משחק באמולטורים של הGBA ליפעמים

פשוט המישחק מבוסס הרבה מאוד על הגרפיקה

ושמורידים יותר מידי הגדרות הוא מכוער

ושמרימים הגדרות במחשב בינוני הפרימים לשניה לא מספיק מהירים

אני עם P4 3.0GHZ ג'יגה ו6600GT משחק על 1024X1280 עם AAX2 והמשחק רץ לי סביר לגמרי , (בסביבות 30 FPS, יש פה ושם תקיעות קטנות אבל לא משהו שמפריע יותר מידי) , לא יודע מה אתה מתלונן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap:

יש לי חדשות מצויינות לעצמי ולכל מי שאוהב לשחק בגוף שלישי!

יש פיתרון לתופעה המעצבנת הזאת בכדי שהמצלמה תהיה נורמאלית, כמו ב morrowind , gothic

לכל מי שמעוניין הנה הפתרון

http://www.tessource.net/files/file.php?id=1840

יש הרבה שיפורים לעומת morrowind שזה ממש יפה, אבל למה לכל הרוחות הם הורידו את האפשרות להוסיף הערות על המפה..... זה היה ממש שימושי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חרב חזקה שקיבלתי בעקבות משימה שאיזה טיפוס מפוקפק ביקש ממני לקחת מכמה ORCים באיזה מערה, אני יכול או למכור לו אותה או להחזיר

אותה לבעליה ולקבל תמורתה איזה מגן , המגן שיש לי יותר חזק ממה שאני מקבל אז פשוט שמרתי לי את החרב ;D (יש לה Damage 17 )

באיזה עיר עשית את המשימה עם האורקים שהביאו לך את החרב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם היה כתוב כאן כבר או לא אבל איך זורקים חפצים?

הדרך היחידה שאני מצליח להיפטר מחפצים כרגע היא לזרוק אותם בתוך אנשים מתים או בתוך תיבות.

השאלה היא איך זורקים סתם ככה ברחוב?

לא משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלק אני דווקא החזרתי את החרב עם ה-17 לCHOROLL וקיבלתי מגן קסום חיה שמחטיף 20% מהנזק שהוא נותן לעצמו...וגם מוסיף ליכולת החסימה או משהו..

שאלה לכל אלו שהולך להם במשחק-

אני עדיין לא הפעלתי את השערים של אובליוויון כי רציתי להינות מהקווסטים שיש בעולם סתם..וזה נהיה קשה בטירוף..

(לדוגמא המשימה עם הטרולים שבתמונה)...

השאלה שלי אם עדיף להמשיך בעלילה המרכזית כדי לפתוח את השערים כדי לקבל את הקסמים המיוחדים שמקבלים על כל שער, או פשוט להמשך לנסות להשתפר? (אני שלב 14..וזה נהיה יותר ויותר קשה-לא יותר קל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...