"מרזל: שפעת העופות - עונש על ההתנתקות" - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מרזל: שפעת העופות - עונש על ההתנתקות"

karpad

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה צודק, קדימה באמת הרבה יותר טובים... ::)

לפחות הם לא תומכים באידיאולוגיה הנאצית!

ולא רק קדימה גם עבודה,שינוי,חץ כולם מפלגות נורמליות כמובן שיש עוד אבל זה הכי מוכרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם ממטומטמים, עזבו אתכם מאידיאולוגיה נאצית/ אחרת ליום אחד, עזבו את המחשב, זהו יום מצויין בשביל ים, רוצו לשם. (ולי יש מחר מבחן :'()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדון, אתה יודע בכלל מה פירוש המילה "אנטי-שמי" ?

נראה לי אתה לא יודע :lol:

אנטי-נגד.

שמי-כל אדם שחום או/ו שחור.

אם אתה לא מסכים עם זה פשוט פתח מילון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשי נטורי קרתא מסרבים לקבל כל תמיכה מהמדינה כולל כסף מביטוח לאומי. למרות זאת רובם משלמים מסים...

בוא תלמד אותי

אני מכיר את האנשים האלה יותר מדי טוב

הם לוקחים ביטוח לאומי כמו גדולים

The3DGod

איזה בולשיט

שמי מתייחס לעמים השמיים, שהיהודים הם עם אחד בקבוצה הזאת

המילה אנטישמי היום מתייחסת לשנאת יהודים בלבד ולא לשנאת העמים השמיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פתחו מילון!!!!!!!!

שמי זה כולל את הערבים וכולל את היהודים(ובקיצור כל מי ששחום או/ו שחור)מרזל נגד הערבים שבמקרה םה גם שמים-מסקנה הוא אנטישמי כי הוא נגד השמים ד"א הוא רוצה לעשות חיסול ממוקד ליהודי(מהשמאל)ככה שהוא נגד יהודי שמאליים והם גן שמיים!

הפירוש המילולי של המונח הוא "נגד הש?מ?י?ים", דהיינו, שנאה כלפי כל העמים ממוצא שמי, אשר עליהם נמנים, בין היתר, היהודים והערבים (שמיים הם צאצאיו של ש?ם בן נח).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח!! איזה קשקשן.. מה קשור "שחורים" ?? :lol: :lol: :lol:

http://www.google.com/search?q=define:anti-Semitic

http://en.wikipedia.org/wiki/Anti-semitic

Anti-Semitism (alternatively spelled antisemitism) is hostility toward or prejudice against Jews as a religious, ethnic, or racial group, which can range from individual hatred to institutionalized, violent persecution.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אתה? מתי הייתה בשיעור היסטוריה בפעם האחרונה?

האידיאולגיה האנטישמיות היא האידיאולוגיה של הנצים שבחרו בטיהור אטני נגד השמים(מה שמרזל גם רוצה לעשות)...זה כמו שאני יגיד היום בכלי תקשורות שאני רוצה לקחת ולזרוק את כל הדתיים לירדן! נראה לך שאם בוש היה אומר את זה על היהודים במדינה שלו(נגיד)אז הוא היה יום למחרת הנשיא של US? לא כי זה נגד החוק וזה בדיוק מה שמרזל אומר!

הבנאדם הזה הוא הימין הקיצוני הכי קשה שיש ובחול רשויות החוק היו מאוד מהר לפחות פוסלים אותו מלרוץ לפרלמט אני אישית הייתי פוסל אותו+חצי שנה עבודות לקהילה אם לא למאסר בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאחמד טיבי נותן פרס נובל לשלום ?

לדעתי יש כמה אנשים שמגיע להם הפרס לפניו...וגם הוא לא תרם לשלום אבל לפחות הוא לא רוצה לעשות טרנספר לכל אזרחי לאיזה חור בירדן או השמדה אטנית נכון ::)

ותגיד אתב בעדש הימין הקצוני או שאתה פשוט לא אוהב את קדימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3dgod אתה אידיוט.

מנסה להתנשא כאן על מישהו, אולי אתה מבוגר, אבל אתה סתום.

עכשיו עם כל קריקטורות מוחמד, מישהו צעק "אנטישמים" ?!

אמנם לפי ההגדרה גם הערבים בהגדרה של אנטישמים, אבל לא מייחסים את זה אליהם, אלא רק ליהודים.

מתיימר להיות מלומד - זה פתטי. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3dgod אתה אידיוט.

מנסה להתנשא כאן על מישהו, אולי אתה מבוגר, אבל אתה סתום.

עכשיו עם כל קריקטורות מוחמד, מישהו צעק "אנטישמים" ?!

אמנם לפי ההגדרה גם הערבים בהגדרה של אנטישמים, אבל לא מייחסים את זה אליהם, אלא רק ליהודים.

מתיימר להיות מלומד - זה פתטי. :kopfpatsch:

אם אתם לא יודעים את ההגדרה אל תגידו לי מה נכון ומה לא אני צדקתי אתה לא סוף הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...