"מרזל: שפעת העופות - עונש על ההתנתקות" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מרזל: שפעת העופות - עונש על ההתנתקות"

karpad

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא השפעת מתקשרת לגאווה, אנחנו מתקשרים, כשנלמד שהאדם לא נשגב מהבהמה ושאנחנו לא יותר ממין אחד מתוך עשרות אלפי מינים שחיים פה כשנלמד קצת צניעות מול הטבע אז (לדעתי הצנועה) נהיה ראויים לאכלס את הכוכב הזה.

האדם הוא אלוהים! :cool2:

היבריס :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתם מתפלאים? השלכות מטומטמות כאלה נעשו עוד מתחילת האנושות כשניסו להסביר תופעות בלתי מובנות.

איך לפי דעתכם המציאו את אלוהים מלתחילה? עכשו הם פשוט ממשיכים להידבק לאותה תפיסה ניאנדרטאלית :s07:

האדם הוא אלוהים! :cool2:

היבריס :-X

היבריס? אולי בשביל בני אנוש אחרים. אני- אלוהים. (נקודה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לדעת לכתוב עברית?

אז תכתוב ערבית או צרפתית. :screwy:

מה הקשר? אני כותב איך שבא לי ובאיזו שפה שבא לי.

היחידים שאני אומר שצריך לרצוח אותם הם כל המוסלמים הקיצוניים, וזה כי הם רוצים לרצוח אותי (ואין פה עניין של ביצה ותרנגולת, הם בוודאות אלה ש"התחילו").

ועל זה יכול להיות לך דיון של 1001 עמודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה אתם באתם וגרשתם אותם מפה...אז מי התחיל?

או בצורה קצת יותר ברורה ממה שעמרי ענה: לפני איזה 2000 שנה באו הרומאים וגירשו אותנו מפה, ויישבו אנשם שיקראו לעצמם בהמשך "פלסטינאים".

או במילים אחרות: אתם התחילתם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או בצורה קצת יותר ברורה ממה שעמרי ענה: לפני איזה 2000 שנה באו הרומאים וגירשו אותנו מפה, ויישבו אנשם שיקראו לעצמם בהמשך "פלסטינאים".

או במילים אחרות: אתם התחילתם!

מי זה אתם? אתה חושב שאני פלסטיני? אז לא אני לא!

ולפני 2000 שנה מי גר פה? ולפי התכנך שלכם אז היהודים באו ממצרים שחטו את מי שגר פה ולקחו את האדמה אז האדמה לא באמת שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...