"מרזל: שפעת העופות - עונש על ההתנתקות" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מרזל: שפעת העופות - עונש על ההתנתקות"

karpad

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שפעת העופות זה אכן עונש, עונש על התעללות בבע"ח, מאכילים אותם הורמונים מלאכותיים ושמים אותם בצפיפות איומה.

כבר ביוון העתיקה דיברו על חטא האבריס.

חטא ההיבריס זה חטא הגאווה....

איך שפעת מתקשרת לגאווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחסל אותו בגלל שהוא לא חושב כמוה ? ::) ::)

בדיוק

כשעושים את זה לרבין(שמאלני) זה פשע נגד הדמוקרטיה וכשעושים את זה למרזל(ימני) אומרים כל הכבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחסל אותו בגלל שהוא לא חושב כמוה ? ::) ::)

חשבתי שאתה מספיק אינטיליגנטי להבחין בין ציניות לבין הסטה לרצח. הבנאדם הוא עונש בפני עצמו והדברים שהוא אומר הם פשוט מרושעים לא פחות ממה שחמומי המוח הנוצריים בארה"ב אמרו כשנקברו למוות עובדי המכרה שם - הם טענו שזה בגלל שנותנים להומואים להתחתן. הבנאדם הוא בזבוז של כותרות בעיתון והרבה חמצן. יש הבדל בין אדם שדיעתו שונה משלי ואדם קיצוני ופסיכופט שעסוק בהסטה דתית פושעת לגמרי, לוקח בעלות על אלוהים וספר התורה ומכתיב מה טוב ומה רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בכך שהשפעת הגיע ממזרח אסיה - אני לא יודעת. אני יודעת שלעופות יש המון מחלות, בעיקר של נשימה, ביניהן הכלמידיה. יכול באמת להיות שהוירוס הוא מוטציה של כלמידיה שצצה בגלל כל האנטיביוטיקה ותרופות שונות שמעודדות DNR altering בחיידקים ובוירוסים אשר מפתים חסינות לאמצעים שניתנים לעופות. מה שכן, ככל הנראה שהוירוס בכלל הגיע מעופות בר נודדים, מה שיכול לשלול לגמרי את התיאוריה שהמחלה נגרמה בגלל אנטיביוטיקה. מצד שני, ידוע כי תנאי הצפיפות והנקיון ושאר הדברים במכלאות הציפורים מסביב לעולם הם אידאליים לדגירה של הפטוגנים המסוכנים הללו וכמובן שתנאים כאלו יוצרים, מן הסתם, פגיעה במערכת החיסון של העופות החיים בהן.

שורה תחתונה - מרזל מזבל. השפעת הגיעה ממזרח אסיה ופגעה באנשים ובחיות ברחבי העולם. אולי זה עונש על כך שהסינים מתרבים כמו ג'וקים? שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שירוצו לכנסת מצידי - אבל העובדה שיש אפילו בנאדם אחד שלוקח את המטומטמים האלה ברצינות זה הפשע האמיתי.

ומה יש לך להגיד על יוסי ביילין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנאדם הוא עונש בפני עצמו והדברים שהוא אומר הם פשוט מרושעים לא פחות ממה שחמומי המוח הנוצריים בארה"ב אמרו כשנקברו למוות עובדי המכרה שם - הם טענו שזה בגלל שנותנים להומואים להתחתן. הבנאדם הוא בזבוז של כותרות בעיתון והרבה חמצן.

זה בדיוק מה שאמרו על רבין.

שורה תחתונה - מרזל מזבל

דיי, באמת ?

לרגע באמת חשבתי ששפעת העופות היא עונש על ההתנתקות, הצונאמי הוא עונש על האנטישמיות, והחור באוזון הוא עונש על הסכמי אוסלו. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה חושב שאני הייתי מאלו שרצו להדליק נרות ברצח רבין? :s07: הייתי דווקא מאלו שאמרו "טוב נו, לפחות לא נלמד איזה שבוע עכשיו בבי"ס...".

בסדר, רצחו אותו, הבנו, זה קיצוני, זה מטומטם, זה לא בסדר אבל למה משווים את זה?

אם לדבר בכנות, הבנאדם הזה בעיניי קיצוני לא פחות ממה שיגאל עמיר היה כשרצח את רבין. ולמה בכלל מכניסים את רבין לכל חור? הוא מת! נקודה! צרייך להמשיך הלאה! ולהמשיך הלאה זה לא אומר להקשיב לכל פסיכופט שמחליט שהוא נביא האלוהים אלא לקבל החלטות רציונליות מתוך התחשבות מלאה באינטרסים של המדינה ומבלי להכניס לכך דת, אחרת כיצד אנחנו יכולים לקרוא לעצמינו דמוקרטיה? (לא שאני תומכת נלהבת של שלטון דמוקרטי שלדעתי פשוט דופק את עצמו).

על נושא ההתנתקות אפשר לדבר שנים, הוא נתון במחלוקת, אבל לערב דת בהחלטות מדיניות זאת טעות לשמה. זה הדבר שמביא אותנו מדמוקרטיה (יחסית) לפונדמנטליזם וזה לא משהו שאתה או אני היינו רוצים. אני צודקת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חטא ההיבריס זה חטא הגאווה....

איך שפעת מתקשרת לגאווה?

לא השפעת מתקשרת לגאווה, אנחנו מתקשרים, כשנלמד שהאדם לא נשגב מהבהמה ושאנחנו לא יותר ממין אחד מתוך עשרות אלפי מינים שחיים פה כשנלמד קצת צניעות מול הטבע אז (לדעתי הצנועה) נהיה ראויים לאכלס את הכוכב הזה.

פעם חשבו שכדור הארץ הוא מרכז העולם עד שבא קופרניקוס ולימד אותנו דבר או שניים לגבי גודלו של היקום ומקומו של כדור הארץ בתוכו, מתי כבר יקום "קופרניקוס" מודדני שיעשה את זה בקנה מידה מקומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה את ישר מסיקה ש-i give a damn about רבין ?

לא אכפת לי (כלומר, אישית) שרצחו אותו, ולא אכפת לי (שוב, אישית) אם ירצחו את מרזל או לצורך העניין כל בן אדם אחר שאני לא מכיר/מעריך באופן אישי/אכפת לי ממנו..

זה לא משנה את העובדה שאת מסיטה לרצח של מרזל, רק בגלל שהוא אמר משהו שאת לא מסכימה איתו.

גם אני לא מסכים איתו. אמרתי שצריך לרצוח אותו?

אני גם לא הסכמתי עם רבין. אמרתי שצריך לרצוח אותו?

היחידים שאני אומר שצריך לרצוח אותם הם כל המוסלמים הקיצוניים, וזה כי הם רוצים לרצוח אותי (ואין פה עניין של ביצה ותרנגולת, הם בוודאות אלה ש"התחילו").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא השפעת מתקשרת לגאווה, אנחנו מתקשרים, כשנלמד שהאדם לא נשגב מהבהמה ושאנחנו לא יותר ממין אחד מתוך עשרות אלפי מינים שחיים פה כשנלמד קצת צניעות מול הטבע אז (לדעתי הצנועה) נהיה ראויים לאכלס את הכוכב הזה.

^^צימחונאצי!!! :lol:

סתם, סתם. לא באמת, אני מסכימה בנושא שצרייך לכבד זכויות של בע"ח לחיות את חייו (עד הצלחת) בכבוד מינימאלי ולא ברפת מסריחה עם פצעים בפרות מהחראו עם צפיפות שמאפשרת פגיעה במערכת החיסונים עקב הסטרס וכמובן הדבקה קלה יותר.

אבל למה את ישר מסיקה ש-i give a damn about רבין ?

לא אכפת לי (כלומר, אישית) שרצחו אותו, ולא אכפת לי (שוב, אישית) אם ירצחו את מרזל או לצורך העניין כל בן אדם אחר שאני לא מכיר/מעריך באופן אישי/אכפת לי ממנו..

זה לא משנה את העובדה שאת מסיטה לרצח של מרזל, רק בגלל שהוא אמר משהו שאת לא מסכימה איתו.

גם אני לא מסכים איתו. אמרתי שצריך לרצוח אותו?

אני גם לא הסכמתי עם רבין. אמרתי שצריך לרצוח אותו?

היחידים שאני אומר שצריך לרצוח אותם הם כל המוסלמים הקיצוניים, וזה כי הם רוצים לרצוח אותי (ואין פה עניין של ביצה ותרנגולת, הם בוודאות אלה ש"התחילו").

כבר אמרתי שהייתי צינית, נכון?

אחרי זה, לי יש תפיסת עולם שונה בהרבה משלך ומפחינתי כל מי שלא רוצה לחיות את החיים שלו בשקט ולשתוק (דרישה מינימאלית) יכול מצידי להיסכל למוות, בין אם זה אחמד יאסין או מרזל.

אני לא יכולה לעשות כלום בקשר לאנשים כאלו כמותו, אבל אם זה היה בשליטתי הייתי מוצאת דרך עכיפה להשתיק אותו - מחפשת העלמות מס וכאלו כדי להכניס אותו לכלא שממנו לא יוכל לזמר. מה שהוא אומר זה כבר לא נתפס רק בגדר "דיעה שונה". גם למוסלמים קיצונים יש "דיעה שונה". גם למורמונים יש "דיעה שונה". גם לניאו נאצים יש "דיעה שונה". החוכמה היא איך לחיות בשקט עם כל הדיעות האלו וכל עוד ישנם קיצונים שקופצים בראש מחליטים שהם נביא האלוהים (כהנא, היטלר, פונטיוס פילאטוס, נשיא איראן...) זה פשוט לא יקרה. יש שיגידו שגם למוגבלים צרייך לתת להתבטא אבל על חשבון מה?

האופן שבו אתה מציג את זה אתה כאילו מאשים אותי בשמאלנות יתר. כזאת צבועה שמגינה על שמאלנים קיצונים בעודה מכפישה ימנים מכל סוג.

אז ניוז-, אין לי עמדה בנוגע לצד. לא חסר חרא בכל מקום. למעשה אני שונאת את השמאל והימין בצורה שווה. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...