אני צריך עצה בקשר לכ.מסך לAGP ... פרטים בפנים, תוד&# - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך עצה בקשר לכ.מסך לAGP ... פרטים בפנים, תוד&#

shimmi1982

Recommended Posts

1600+ זה לא זול יותר....אבל אם אתה יכול לעשות את האקסטרה השקעה בין 68GS לX800XL אז קח X800XL.

ההבדל לא ענק אבל די ניקר בחלק מהמקרים ככה שאתה צריך להחליט בכללי עם המחיר של ה68GS ירד באיזה 100 שקל בזמן הקרוב אז הוא יהיה ביחס ביצועים -מחיר ממש טוב...וזה מה שאתה רוצה לא? אבל לעכשיו זאת הבחירה שלך עוד קצת ביצועים בשביל בערך 100 או שלא.

ה6800GS הכי זול שמצאתי 1550 ש"ח,של XFX , הX800XL עם , של CLUB3D עולה 1620 ... הבדל של 70 ש"ח... תגיד לי אתה...

ולבחור שמחפש נואשות הוכחות לחנויות בארץ, כנס לחנויות המוכרות (לא יודע אם מותר לפרסם ...) תריץ חיפוש בחנות לAGP+X800XL וזהו. אנחנו לא צריכים לעבוד בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה6800GS הכי זול שמצאתי 1550 ש"ח,של XFX , הX800XL עם , של CLUB3D עולה 1620 ... הבדל של 70 ש"ח... תגיד לי אתה...

ולבחור שמחפש נואשות הוכחות לחנויות בארץ, כנס לחנויות המוכרות (לא יודע אם מותר לפרסם ...) תריץ חיפוש בחנות לAGP+X800XL וזהו. אנחנו לא צריכים לעבוד בשבילך.

בדיוק לא חסר....ותמיד אתה יכול לחפש בזאפ אם מאוד קשה לך ;)

70 שקל אמממ ::) כן זה שווה את זה :P

ההבדל כמובן היה מורגש מאוד בערך פי 3-5 חזק יותר מהכרטיס הישן שלך + כל הבונוסים בטכנולוגיה החדשה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה נשמע זול רצח... נכנסתי גם בלי לינק ועשיתי חיפוש לכרטיס הזה ואכן מצאתי אותו. השאלה כזו- אני לא רוצה לצרוב לו ביוס- לא רוצה לעשות גם OC, רוצה בסטוק איך הוא בסטוק לעומת 6800GS,X800XL ? (מדובר על X850PRO)...?

ועוד שאלה - ראיתי גם כל מיני חיות מוזרות כמו 6800XT, וכל מיני ניסוחים אחרים- יש לשים עליהם את הדעת או שזה כל מיני קומבינות שלא משתוות לכרטיסים שלמעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה68XT זאת חייה שצריך להתרחק ממנה...!!

וקח את X850PRO גם בלי OC ובלי כלום הוא עדיף על X800XL ועוד זול יותר ;)

ואיך החברה? CONNECT3D , לא שמעתי עליהם, נכנסתי ללינק לאתר החברה- אין לא פותח לי- ניסיתי להכנס לאתר ישירות ושם לנווט- גם לא פותח בכלל את אתר החברה... אין כאן משהו מפוקפק? גם זול בצורה חשודה... (יותר טוב מכרטיסים יקרים ממנו)- וגם אתר החברה לא פועל...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח CONNECT3D זאת 1 החברות הכי איכותיות שיש לכרטיסי ATI ככה שזאת קנייה בראש שקט רק אני מאוד ממליץ להתקשר ולדבר עם המוכרים לפני זה אם הכל כמו שכתוב בדף האתר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז כרגע בתקציב של 1500 +- העדיפויות שלי הן:

1) CONNECT3D X850PRO , 1,470 NIS בהנחה שאחרי בדיקה מול החנות הכל כשר ואין אי הבנות...

2) CLUB3D X800XL , 1,623 NIS שוב בהנחה מול בדיקה בחנות שהמחיר כשר (כי גם כאן זה זול בצורה די חשודה)

3) 6800GS של חברה כלשהי שיהיה כמה שיותר זול ....

המממ...

-איך זה נשמע?

-יש עוד הצעות לתקציב הזה?

-אני אראה עולם אחר מול ה9800XT קשישא ז"ל שלי? (או שההבדל הוא בעוד 10-20 FPS במשחקים? כי אני איש עם ציפיות גבוהות:) )

- עוד משהו להוסיף?

*נערך*

-אוף עכשיו אני מבולבל לגמרי.... אני עם AGP להזכיר- הסתכלתי כאן בת'רדים וכולם קוטלים פשוט את הX850PRO , הX800XL יותר טוב ממנו (יותר צינורות עיבוד) , אני כבר מבולבל - מה יותר טוב- ומה כדאי לי ? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6800 GS ללא ספק.

אם אין לך דיעות קדומות,6800GT של GIL יהיה מצוין(באם אתה לא עושה OC).

כמה הוא עולה? הבעיה שלא מצאצי אחד שעולה בהרבה פחות מהX800XL של CLUB3D, כך שהוא מאבד מערך התמורה למחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק באותה התלבטות כמוך, אבל אחרי שראיתי שיש ל X850 PRO רק 12 PIPELINES נראה לי אני יילך על ה- X800XL. דרך אגב, תבדוק ב- ZAP אני בטוח שראיתי את זה בסביבות 1300 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6800 GS ללא ספק.

אם אין לך דיעות קדומות,6800GT של GIL יהיה מצוין(באם אתה לא עושה OC).

אבל זה לAGP:

1.מחיר לר 1K אלה 1.5K

2.הביצועים נמוכים מבPCI-E

מסקנה-לא משתלם כשיש כרטיסים שווים יותר בשוק +- באותו מחיר!!!

לפותח התרד אני ממליץ לך ללכת על X850PRO אחלה כרטיס :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לAGP:

1.מחיר לר 1K אלה 1.5K

2.הביצועים נמוכים מבPCI-E

מסקנה-לא משתלם כשיש כרטיסים שווים יותר בשוק +- באותו מחיר!!!

לפותח התרד אני ממליץ לך ללכת על X850PRO אחלה כרטיס :yelclap:

ברור!!!

בייחוד כשהביצועים הרבה יותר נמוכים,כשיש לו נחיתות טכנולוגית(אהמ חוסר תמיכה ב-SM3.0 אהמ) וכשהוא ממש לא משתלם ביחס למחיר.

כן צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...