אני צריך עצה בקשר לכ.מסך לAGP ... פרטים בפנים, תוד&# - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך עצה בקשר לכ.מסך לAGP ... פרטים בפנים, תוד&#

shimmi1982

Recommended Posts

אז ככה- הגיע זמנו של ה9800XT שלי ללכת לעולו וכרגע אני תקוע עם MX440 - וזה עצוב.

בכל אופן- המפרט שלי מופיע בחתימה, אני מחפש כ.מסך לAGP (ובחיאת, בלי העצות של "AGP מת- תחליף את כל המערכת"-אני ממש לא מתכוון להחליף עכשיו את המערכת- אין כסף לזה ואני יכול לסחוב בכיף לעוד שנה-שנתיים -וכן בהחלט אפשר לסחוב)...

עכשיו כבר מזמן לא התעדכנתי בכל הנוגע לכ.מסך... ליקטתי מחנויות ואלה הדגמים שמעניינים אותי:

Nvidia:

6600gt

6800gs

*נערך* 7800GS לא בתקציב- לא להכניס אותו לשיקול.

Ati:

X800 gto

X800GT

X1600 Pro

X800XL

*עריכה*- ראיתי גם בחנות מסוימת (אסור לפרסם לא?) X800XL של CLUB3D ב1,623 שח (!!!) אז גם אותו תכניסו לחישוב...

אוקיי לגביי התקציב- ובכן כל הכרטיסים פה עולים בין בערך 1000 ל2100. כמובן שעדיף כמה שיותר זול אבל כשמחלקים את זה לתשלומים ההפרשים במחירים יוצאים נסבלים - השאלה העיקרית היא התמורה המתקבלת.

מה השאלה? - קודם כל תעשו לי סדר בבקשה מבחינת הכוחות של הכרטיסים (בלי OC, וכוחות אני לא מתכוון לאיזה פיצ'ר קטן שיש לאחד מול האחר- אלא תכלס מבחינת ביצועים.)

דבר שני- בתור בעלים לשכבר של 9800XT אני רוצה לראות שיפור משמעותי בביצועים- ולא מעניין אותי עוד 1000 נקודות באיזה בנצ' אלא תכלס לראות שינוי משמעותי בעיניים- לדוגמה ב6600GT אני לא אראה שינוי משמעותי (מבינים למה הכוונה?)- הקיצר יחס עלות /תועלת שהכי ישתלם לי...

חבר'ה זה די דחוף, וגם אני אודה אם לא תזרקו תשובות באוויר אלא עם הסבר ונימוק כי אני די לא מעודכן...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הקשר למחיר?

אני אומר שהוא הכי טוב והמחיר שלו בהתאם לזה!

הוא הכי טוב פה ביחס ביצועים מחיר!

אם אתה רוצה עוד info תבקש משהו ספציפי

כאילו לאיית לך ? וואלה תקרא מה שאלתי ותראה שמה ששאלתי די ספציפי ומפורט.

אנשים מישהו יכול בבקשה לסדר לי אותם לפי סדרי כוחות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

78GS

X800XL-X800XL VIVOׁ(הם אותו דבר) באמת? לא ידעתי (ציניות)- אני מתכוון למחיר....שמצאתי אותו פשוט במחיר הזה....

68GS

X800GTO

66GT

X1600PRO (יותר נמוך מה66GT?)

ולשאלה 2 שלך...ההבדל יהיה ענק פשוט עצום בין ה98 שלך ל78GS!!! (חוץ מה7800GS, עזוב הוא לא נכנס בתקציב)

ומה ההבדל בין X800GT לGTO כי הבדל במחיר בהחלט יש- שווה את ההפרש?

תעשו לי קצת סדר (ושוב 7800GS לא בתקציב.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

78GS

X800XL-X800XL VIVO?(הם אותו דבר)

68GS

X800GTO

66GT

X1600PRO

ולשאלה 2 שלך...ההבדל יהיה ענק פשוט עצום בין ה98 שלך ל78GS!!!

זה שה - X800XL לוקח את ה - 6800GS,לא חד משמעי (כלומר נתון לוויכוח ).

ממתי יש X800XL ל - AGP ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בAGP הXL טוב יותר ה68GS חלש מגרסתו שבPCI-E :nixweiss:

והXL לAGP קיים מלא זמן.

לפותח התרד אם 78GS לא בתקציב אז קח 68GS ;)...וכן ברוב המקרים הX16PRO חלש מ66GT אבל בטיפה לא משהו רציני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בAGP הXL טוב יותר ה68GS חלש מגרסתו שבPCI-E :nixweiss:

והXL לAGP קיים מלא זמן.

לפותח התרד אם 78GS לא בתקציב אז קח 68GS ;)...וכן ברוב המקרים הX16PRO חלש מ66GT אבל בטיפה לא משהו רציני...

רגע אמרת שהXL בAGP יותר טוב מה68GS? ואז אתה אומר לקחת 68GS למרות שיש X800XL גם יותר זול, גם יותר טוב, וגם עם (בונוס אז למה לא), אז בלבלת אותי קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1600+ זה לא זול יותר....אבל אם אתה יכול לעשות את האקסטרה השקעה בין 68GS לX800XL אז קח X800XL.

ההבדל לא ענק אבל די ניקר בחלק מהמקרים ככה שאתה צריך להחליט בכללי עם המחיר של ה68GS ירד באיזה 100 שקל בזמן הקרוב אז הוא יהיה ביחס ביצועים -מחיר ממש טוב...וזה מה שאתה רוצה לא? אבל לעכשיו זאת הבחירה שלך עוד קצת ביצועים בשביל בערך 100 או שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.digit-life.com/articles2/video/r430-3.html

ויש לך את .com לבדרים כאלו...

טוב הבנתי.

אבל לא ראיתי שום X800XL AGPX8 בחנות בארץ וזאת היתה כוונתי : שתביא לי לינק מחנות בארץ ולא מביקורת לכ.מסך מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...