שאלה בנושא התאמת לוח אם למערכת קולנוע ביתי - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנושא התאמת לוח אם למערכת קולנוע ביתי

gilgula

Recommended Posts

כל NEWEGG הייתה מלאה בדיווחי משתמשים עצבניים על הלוח הזה של גיגבייט. עד שבכלל הורידו אותו מ NEWEGG. אם אייבורי אז תבדוק אם הגיע ה MSI6150. אומרים שהוא מצויין.

עוד אופציה טובה, תהיה לקנות את הלוח הזה:

http://www.giga-byte.com/Products/motherboard/Products_Spec.aspx?ClassValue=motherboard&ProductID=1958&ProductName=GA-K8NE

שבא עם כרטיס קול 8 ערוצים, ויציאת SPDIF , לצוות לו כרטיס מסך נחמד ב PCIE, סמפרון 2800 וישאר לך גם מקום ל הרחבה ל 1 גיגה זכרון.

משהו בסגנון הזה:

http://hwzone.co.il/specslist/index.php?type=view&specsID=30

עריכה: ולמיטב ידיעתי שום דבר לא יתמוך ב HDTV עם הגנה, אלא אם תשדרג את כרטיס המסך בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

745 מת כבר עכשיו

939 עדיין יחיה עד לפחות סוף2006/התחלת 2007

ומה זה בדיוק יתן לך?

939 מת בדיוק כמו 754, עם AM2 מעבר לפינה אפשרויות השדרוג של 939 שואפות לאפס. ההבדל היחידי ש754 תיהיה קניה זולה יותר...

AMD מתכננת להחליף סוקט על שנה וחצי עכשיו :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

745 מת כבר עכשיו

939 עדיין יחיה עד לפחות סוף2006/התחלת 2007

754 זה הדבר היחידי המעולה של שעדיין יש כרגע מול . רוב האנשים בעולם קונים מערכות תקציביות. גם הוא מאויים ע"י הסלרונים החדשים עם 512 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מבולבל..כבר הכנתי לעצמי מפרט לפני קנייה (מסך סמסונג 793FD ->למרות קצב רענון לא משהו אך תמונה מצויינת , מעבד AMD3200 ושאר החלקים כסטנדרט כולל צורב סמסונג.הכל מהמלצות כאן בפורומים) .

אני לא מעוניין לחורג מתקציב של 3500 (כולל מסך וצורב )

אז האם כדאי לקחת 745 או 939 ??הבנתי של-745 יתאים הסמפרון הזול יותר ומכאן אוכל לרכוש כרטיס מסך עם TVOUT סביר במסגרת תקציבי.

בשביל זה אני מוכן אפילו להתפשר ולקנות מחנות כמו אייבורי או ksp (למרות השמועות כאן בפורומים...) .

חשוב לי שיהיה חיבור ל-TV לצפייה בסרטים מהורדות . כפי שציינתי , אני לא גיימר , אבל משחק הרבה במחשב במשחקי 10-20 מגה...

אני מודע לעובדה שכרטיס מסך OB גוזל משאבי זיכרון ומעבד , אבל אני לא מתכוון לשחק ובו זמנית לקודד סרטים לדוגמא.

ראיתי במפרטים ברשת של אייבורי הצעה של 3450 ש"ח כולל מסך וכרטיס מסך לא מובנה ATI RX 1300 PRO 256MB .

המחיר זול לכל הדעות ועונה לדרישות שלי .לגבי איכות הכרטיס אני לא יודע אבל הוא כולל TVOUT ולא OB .

אם מישהו מצליח לאתר מפרט דומה ומתאים לדרישות במסגרת התקציב , אשמח לשמוע .

INTEGRAL-ציינת שיש שמועות שהלוח GA-K8N51PVMT9 אינו מוצלח . קראתי בפורומים בחו"ל וכל אחד אומר משהו אחר..ככה שאני כבר לא יודע. מה שכן הרבה התלוננו על בעייה באיתחולים (גם בלוחות דומים בסידרה של GB) . אם הלוח היה מומלץ לפחות כסביר ,כבר הייתי הזמנה ..זה הדבר היחיד שמעכב.

אה ,ואני מקווה שלא גלשתי לתחום של פורום אחר (מפרטים) . אם כן , אנא העבירו.

תודה לכל מי שעוזר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה הייתי נמנע מה-GB הספציפי

כל כרטיס חלש וזול ככל שיהיה כולל גם TVOUT

בוודאי שכל כרטיס PCI-E

6200TC או X300SE HM כשאתה מבטל את הפונקציה של ה-TC/HM (שמשתמשת בחלק מהזכרון של המערכת בתור הזכרון של הכרטיס מסך בדומה ל-OB) יהיו יותר ממספיקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה הייתי נמנע מה-GB הספציפי

כל כרטיס חלש וזול ככל שיהיה כולל גם TVOUT

בוודאי שכל כרטיס PCI-E

6200TC או X300SE HM כשאתה מבטל את הפונקציה של ה-TC/HM (שמשתמשת בחלק מהזכרון של המערכת בתור הזכרון של הכרטיס מסך בדומה ל-OB) יהיו יותר ממספיקים

מחזק !

ליאור , אני יודע שבגלל שהHM הוא תוכנתי אז אפשר לבטלו

אבל הTC הוא חומרתי ולא נראה לי שאשר לבטלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה משהו כזה:

כרטיס מסך - Gigabyte GV-NX62TC256DS GeForce 6200 256MB Turbo Cache PCI Express bulk

¤315.00

1

¤315.00

זיכרון Digma 512MB DDR 400MHz PC3200

¤270.00

1

¤270.00

מסך MAG 17" Flat Monitor AH778

¤690.00

1

¤690.00

מארז Foxconn TLA570A 300Watt Black/Silver

¤265.00

1

¤265.00

דיסק קשיח Samsung 200GB 7200 8MB Sata II HA200JC

¤540.00

2

¤1,080.00

צורב LG DVD-R/RW+-R/RW GSA4167B 16x8x24x16x32 Black Bulk DVD - זמין במלאי שלם וקח!

¤270.00

1

¤270.00

לוח אם GigaybyteGA-K8NE nForce4 Motherboard Bulk

¤460.00

1

¤460.00

מחיר מוצר

¤3,350.00

www.memorypc.co.il

תוסיף מקדלת ועכבר לטעמך.

כשיהיה לך כסף תוסיף כרטיס מסך טוב יותר, עוד , כרטיס PVR וכו'....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק !

ליאור , אני יודע שבגלל שהHM הוא תוכנתי אז אפשר לבטלו

אבל הTC הוא חומרתי ולא נראה לי שאשר לבטלו

את ה-TC אפשר לבטל (ולגרום לו להשתמש רק ב-32/64 שיש לו על הכרטיס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה , אני לא מבין כל כך במונחים שאתם דנים ביניכם ...

Integral - נתת מפרט מעניין אבל הבעייה שראיתי שהוא לא מכיל מעבד , אז זה עוד 1000 ש"ח בערך וכבר חורג מעל 4000 ש"ח.

אני מעוניין בחוות דעת על הכרטיס מסך במפרט של אייבורי (בדגם שציינתי) או לחלופין הצעה אחרת של מפרט מהם או KSP , במידה ומישהו מכיר מפרט טוב במסגרת התקציב של 3500 (כולל מסך 17) ובדרישות שציינתי (TVOUT) , אז אשמח לשמוע .

בגדול בניתי על הלוח GA-K8N51PVMT9 שיסגור לי את החבילה (בתקציב) אבל אם הוא לא מוצלח אז אני צריך לשנות גם את שאר הדברים במפרט כדי לבחור לוח סביר וכרטיס מסך בנפרד ....וזה כבר בעייה כפי שאני מבין.

לכן ,מכאן , אני מעדיף המלצה על מפרט של אייבורי\KSP כי לא מופיע אצלם פירוט ספציפי במפרט ואולי מישהו מכם מכיר מה הם נותנים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יודע מה הם נותנים כשהם לא מפרטים

לגבי ה-TVOUT יש את האפשרות כמו שציינתי בהתחלה לקחת A8N-VM CSM שעולה קצת יותר מה-Gigabyte

ולעשות לו יציאת TVOUT לפי המדריך שיש בשאלות נפוצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...