עלה ירוק - טוב לגולשים? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עלה ירוק - טוב לגולשים?

Guy King

Recommended Posts

תגיד מה שתגיד

חוסר בניקוטין בגוף אחרי שהוא היה בגוף בכמות מסוימת גורם לתופעות לוואי של הגמלות

אגב מריחואנה

כשאומרים למחוקקים/חוקרים שאין שום הוכחות שזה מזיק הם אומרים שאין שום הוכחות שזה לא מזיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגיד מה שתגיד

חוסר בניקוטין בגוף אחרי שהוא היה בגוף בכמות מסוימת גורם לתופעות לוואי של הגמלות

אגב מריחואנה

כשאומרים למחוקקים/חוקרים שאין שום הוכחות שזה מזיק הם אומרים שאין שום הוכחות שזה לא מזיק

אז למה לא מוציאים מהחוק את תקן ה BT? אין שום הוכחה מוצקת שזה לא מזיק, כבר היו מספיק זיוני שכל שאחד מתדרי הBT גורם לשינוי בנוזלים, מה שאוללייי יכול להשפיע גם על בני אדם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אחד מהם יש לך בסיס פיזיקלי להאמין שאולי יש משהו מזיק

במריחואנה יש לך 2 בעיות:

1. המדע לא יודע מספיק על הקנבנואידים

2. המדע לא יודע מספיק על המוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדע לא חייב לדעת במדוייק על כול אלו כדי לדעת שזה מזיק מהסיבה הפשוטה שאפשר פשוט ליבחון את ההתנהגות של בני אדם שמשתמשים בסמים האלו ואגב , המדע אולי לא יודע יותר מדי על המוח אבל הוא יודע מספיק כדי ליבחון פעילויות רבות בתוכו. כיום אפשר באמצעות מכשירים מסויימים ליבחון אזורי פעילות במוח ותדירויות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the rock מה זאת אומרת אתה חושב?

זאת אומרת שאתה מנחש?

מריחואנה לא מזיקה. אין לנו כל עדות לכך שהיא מזיקה. יש אנשים שמעשנים מריחואנה במשך עשרות שנים והם בסדר גמור.

ומה קשורה רמת ההבנה שלנו של המוח?

אם אנחנו לא מבינים את המוח לגמרי אז צריך להפסיק כל דבר שמפשיע עליו?

בשורה התחתונה אין לכם קייס נגד המריחואנה. תודו בזה וכולנו נהיה יותר מאושרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the rock מה זאת אומרת אתה חושב?

זאת אומרת שאתה מנחש?

מריחואנה לא מזיקה. אין לנו כל עדות לכך שהיא מזיקה. יש אנשים שמעשנים מריחואנה במשך עשרות שנים והם בסדר גמור.

ומה קשורה רמת ההבנה שלנו של המוח?

אם אנחנו לא מבינים את המוח לגמרי אז צריך להפסיק כל דבר שמפשיע עליו?

בשורה התחתונה אין לכם קייס נגד המריחואנה. תודו בזה וכולנו נהיה יותר מאושרים.

אני אומר "אני חושב" בשביל להדגיש שאני מניח משהו

מתוך ההגיון שלי, לעומתך למשל.

איפה ראית לעזאזל שאמרתי שמריחואנה מזיקה??! :bash:

לפי ההיגיון שלי, יותר בריא לאכול משהו מאשר

לעשן את זה.

עישון באופן כללי זה לא בריא, גם אם אתה מעשן דפי נייר, שקיות תה או דיסקים לצריבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדע לא חייב לדעת במדוייק על כול אלו כדי לדעת שזה מזיק מהסיבה הפשוטה שאפשר פשוט ליבחון את ההתנהגות של בני אדם שמשתמשים בסמים האלו ואגב , המדע אולי לא יודע יותר מדי על המוח אבל הוא יודע מספיק כדי ליבחון פעילויות רבות בתוכו. כיום אפשר באמצעות מכשירים מסויימים ליבחון אזורי פעילות במוח ותדירויות שלהם.

אתה מדבר בולשיט בכמויות

קבל סתירה ענקית לכל מה שאמרת

בשוקולד יש חומר מאותה משפחה של ה-THC עם אותן השפעות על המוח

לעשן באופן כללי זה מזיק...

אני לא חושב שלעשן גו'ינט או לאכול בראוניז עם חשיש זה אותו דבר.

מתי אמרתי לעשן? :nixweiss: :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שקראתי את כל הדיון, הבנתי שאתה לא יודע על מה אתה מדבר. בכלל.

עישון מזיק, עישון מריחואנה (עם קיסוס של סיגריה) מזיק כמו סיגריה.

המריחואנה ניתנת לגידול לחולי סרטן הריאות בארה"ב כדי לעזור נגד המחלה.

הסיבה הכי חזקה שמריחואנה היא לא חוקית היא שבארה"ב היא לא חוקית כבר 100 שנה בגלל מריבה שהתפתחה בין ארה"ב למקסיקו, ארה"ב החליטו לנדה את הסם הלאומי שלהם - המריחואנה.

ואז כדי שאנשים לא יבריחו מריחואנה בכמויות לארה"ב הם פיברקו כמה מסמכים שמראים על איך שמריחואנה הופך אותך לעטלף (היה מחקר כזה) ולחולה נפש.

הדבר היחידי שאני מרמין שהמריחואנה מסוגלת לעשות רע הוא לאנשים לא יציבים נפשית - היא יכולה לשמש כזרז למחלות נפשיות כגון סכיזופרניה. אנשים כאלו צריכים ללכת לטיפול גם כך ואין להם סיבה לקחת מריחואנה..

לגליזציה של המריחואנה תביא להגדלת רווחים למדינת , פחות (הרבה פחות) רווחים למדינות ערב כגון לבנון, גידול המריחואנה יפוקח ולא יהיה בתנאים מחפירים כמו בשטחים.. שם מוסיפים לה עוד חומרים מזיקים כגון אדולן (סם קשה וממכר)

הקטנת כמות השיכורים (השאלה היא מה אתם מעדיפים נהג שיכור או נהג מסטול?)

אז בעצם יש לי (לי) הרבה סיבות למה כדאי לתת לגליזציה למריחואנה..

ויש לי סיבה אחת מוצקה למה לא: תאונות דרכים - אם עכשיו יש הרבה תאונות דרכים משכרות.. הם רק יגדלו אם אנשים שלא שותים בד"כ יתחילו לעשן..

אז יכולים לתת קנס יותר גדול.. או להחרים מכוניות..

ד"א: למריחואנה יש הרבה סגולות מרפא, כגון ריפוי אסטמה , ריפוי סוגים של סרטן ועוד.

עכשיו zorgi אני רוצה שתביא לי עוד סיבות למה לא לתת לגליזציה למריחואנה..

בקשר לנושא: upload ותיעדוף פינגים זה בושה בארץ, ועלה ירוק הם היחידים שיש להם במצע דברים אקטואליים.. כמובן שקדימה, עבודה, ליכוד וכד' מבטיחים שלום ומיגור אבטלה - אבל אני לא רואה אותם מקיימים את זה.. אני לא אומר יאללה כולם עלה ירוק.. אבל אני לא אוהב שמשקרים לי.. הייתי אומר להצביע עבודה אבל הם יותר מדי נגד עשירים.. וזה יכול להבריח אותם ובריחת מוחות.. ואנחנו לא רוצים את זה... אני מאוד מקווה שעלה ירוק תעבור את אחוז החסימה ושמרץ תעבור את ה7 מנד"טים. ביחד הם יצליחו לעשות שינוי במדינה (אני לא מאמין שהמריחואנה תתקבל כחוקית, זה יהיה נס אם יבטלו את הענישה על שימוש ואחזקה - המצע של מר"צ).

נ.ב: גם בבננה יש THC, אותו החומר הפעיל במריחואנה ואם תאכל הרבה בננות (יותר ממה שאתה יכול לאכול בד"כ) יש סיכוי שבבדיקת סמים אתה תראה כחיובי (כאילו השתמשת במריחואנה).

ועוד משהו: בקשר להדרדרות לסמים קשים - מי שמדרדר אותך לסמים קשים הוא הסוחר ולא הסם. הוא פתאום אומר שיש לו קוק ויש לו זה.. ואנשים מתגרים..

היה פה מישהו מקודם שאמר שבגלל שצריך כמות גדולה של סם עוברים לסמים קשים.. זה באמת שטויות.. ההשפעות של סוגי סמים שונים (עזבו את ההבדל בין קשים לקלים, גם ההבדל בין קלים מסוג אחד לקלים מסוג אחר) הם שונות לגמרי! אז אם מישהו יעשן מריחואנה הרבה זמן ופתאום זה לא ישפיע עליו אז אם הוא לא יעשן שבוע-שבועיים זה ישפיע כמו בהתחלה.. ואם הוא יעבור ללהסניף קוק או לעשן סלביה (סם קל) הוא יקבל אפקט אחר שלא דומה בכלל למריחואנה.. סלביה נותנת הזיות, איבוד שיווי משקל וכד' אך היא חוקית (יותר נכון היא לא לא-חוקית - אין לצמח התייחסות בחוק). הסלביה יכולה לגדול כמעט בכל תנאי ולכן אין בעיה לגדל אותה.. המריחואנה צריכה תנאים יותר מסובכים ליצירה בארץ.. אני לא יודע אם סלביה מסוכנת, אך גם אם כן לא יותר מסיגריות.. במריחואנה אני בטוח באי-הסיכון אך סלביה חוקית ומריחואנה לא.. למה? בדיוק - ארה"ב לפני 100 שנה.

אני לא רואה אנשים מתים בהולנד מאכילת עוגיות ואני לא רואה את אנגליה כמדינה של מפגרים - בשניהם אין ענישה על אחזקת מריחואנה ובהולנד גם יש אישור מכירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר "אני חושב" בשביל להדגיש שאני מניח משהו

מתוך ההגיון שלי, לעומתך למשל.

איפה ראית לעזאזל שאמרתי שמריחואנה מזיקה??! :bash:

לפי ההיגיון שלי, יותר בריא לאכול משהו מאשר

לעשן את זה.

עישון באופן כללי זה לא בריא, גם אם אתה מעשן דפי נייר, שקיות תה או דיסקים לצריבה.

אתה צודק, יותר בריא לאכול, עשן הוא לא בדיוק חומר סטרילי ואידיאלי לריאות חח.. אך באיוד (חימום בלי שריפה - חום של בערך 200 מעלות) אפשר לשאוף את החומר הפעיל במריחואנה מבלי לעשן אותו.. יש שאומרים שאכילת חשיש עושה כאבי בטן.. אני לא רואה דיווחים לזה בעוגיות בהולנד.. אז כנראה זה פשוט החשיש החרא שדוחפים לנו מהשטחים - עוד סיבה לאישור גידול מריחואנה.. אני ממש לא צריך חמאסניק שיביא לי משהו להכניס לגוף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומת זאת נרפאת מסרטן, אסטמה (דרך עישון! לא פחות) וכאבי ראש?

הדבר היחיד שמריחאונה אולי מרפאת זה גלאוקומה, עישון מריחואני מזיק אך יותר מסיגריה רגילה מבחינת סיכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...