עלה ירוק - טוב לגולשים? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עלה ירוק - טוב לגולשים?

Guy King

Recommended Posts

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה ממש לא רציני. "עלה ירוק" היא מפלגה לא רצינית עם אנשים לא רצינים שבקושי יעברו את אחוז החסימה וגם אם הם יעברו לא יהיה להם מספיק כוח לבצע את מה שהם רוצים והאמת היא שחוץ מהנושא שהועלה פה אולי טוב שכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תומך בסמים קלים מעוגנים בחוק!

עכשיו ברצינות, המריחואנה נאסרה לשימוש בארצות הברית לפני יותר מ100 שנה בגלל שהקנביס (מריחואנה בצורה שונה) היה בשימוש

אצל המקסיקנים והם יצרו ממנו חבלים שהתחרו בייצור של ארצות הברית. אז אפילו לא עישנו את זה!

אין שום נזק מוכח לשום איבר בגוף. הדבר היחיד שארגוני המלחמה בסמים מחזיקים כטיעון טוב הוא שזה גורר לסמים כבדים יותר, אבל אם זה יהיה חוקי

וכולם יהיו בסדר אם זה לא יהיה צורך בסמים קשים.

לא מכיר את המפלגה, ולא מכיר את המצע שלה, אבל אני תומך במריחואנה חוקית לכל אזרח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא נראה לי שהיא כן תשרוד הרבה זמן ...

כל שנה יש לה יותר ויותר תומכים , יותר ויותר אנשים נפתחים לעניין , המודעות הולכת וגדלה , ואנשים מבינים שאין שום דבר פסול בלעשן סמים קלים .

ההשלכות של הדברים האלה הרבה פחות חמורות מסיגריות , אבל עצם המילה "סם" מרתיעה מאוד ואנשים בעלי דעה מקובעת ומיושנת מתקשים לקבל את זה , ומחנכים את הדור הבא בצורה לקויה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהמודעות הולכת וגדלה זה נכון..(אבל כמו לכול דבר בעולם גם לסיגריות עולה המודעות ברמות כול שנה)..

אבל בשביל להביא מפלגה להיכנס לכנסת..וכו..זה כבר רמה אחרת..

ובוא לא נעשה תסמים (הקלים) איזה דבר טוב ויפה...(יפה אולי אחרה העישון...).. ;)

ואומנם אחוז ה"סטלנים" בארץ גדל משנה לשנה אבל יש דברים יותר חשובים מלהיות "נרקומן"..(במיוחד בארץ שלנו)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כול הכבוד

גם אלה שתומכים במפלגה, בסופו של דבר שהם יגיעו לקלפי הם יניחו לפני עצמם נושאים הרבה יותר בוערים שצריך להכריע לגבם ועל פיהם הם יחליטו מה ליבחור ובגלל זה גם עם הרבה אנשים מסכימים עם המצע של עלה ירוק (שאני אגב באופן אישי סולד מימנו בתכלית שהרי סמים במדינה רק דופקים את המוחות של האנשים ומדרדרים את המצב יותר ויותר מרגע לרגע) הם לא הולכים לשים פתק עבורם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה נכנע לחינוך הדפוק של המדינה??????

תחפש באינטרנט - מריחואנה לא מזיקה לגוף

ולמה אתה חושב שבנושאים הדחופים צריכים לטפל אנשים כמו אולמרט ופרץ? דווקא הם צריכים לקבל פרספקטיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד שיש מפלגה שלוקחת נושא צרכני ושמה אותו על סדר היום, לא קשור אם זה או משהו אחר.

דווקא קראתי תמצע שלהם ויש להם כמה רעיונות טובים. זה קל להגיד שהם סתם מסוממים, אבל תקראו תמצע שלהם ותראו שאתם מסכמים עם חלק לא קטן שם.

חוצמזה הם לא בעד הפיכת סמים קלים לחוקיים, הם בעד ביטול הענישה על סמים קלים, כלומר עדיין ינסו לטפל בזה ברמת הסחר והייבוא, אבל ברמת הצריכה הפרטית לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהמודעות הולכת וגדלה זה נכון..(אבל כמו לכול דבר בעולם גם לסיגריות עולה המודעות ברמות כול שנה)..

אבל בשביל להביא מפלגה להיכנס לכנסת..וכו..זה כבר רמה אחרת..

ובוא לא נעשה תסמים (הקלים) איזה דבר טוב ויפה...(יפה אולי אחרה העישון...).. ;)

ואומנם אחוז ה"סטלנים" בארץ גדל משנה לשנה אבל יש דברים יותר חשובים מלהיות "נרקומן"..(במיוחד בארץ שלנו)..

קצת הרחקת לכת ...

אני מכיר מספר לא מבוטל של אנשים בעמדות דיי חשובות , חלקם רופאים , חלקם בעלי תפקידים בעלי משמעות זו או אחרת בחברות לא קטנות , ובסופי שבוע , כדי לצאת מהשגרה , כמו שאנשים יוצאים למועדון ומשתכרים קלות , או נוסעים לצפון להשתכר מהאוויר הנקי , יש כאלה שיעשנו ג'וינט ...

זה לא הופך אותם לנרקומנים .

הכל עניין של תדירות שימוש ואופן השימוש .

אותי הרי לא היית מגדיר נרקומן ? או שכן ?

זה שאני מעשן גו'ינט אחד בחודש בלחץ , לא הופך אותי לאזרח סוג ב' .

אנחנו , ה"נרקומנים" , עוד נשתלט על המדינה :smile1: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח בגלל זה היה המרכאות ("נרקומן")...

לא מזיקה לגוף זה גם נכון..

אבל התופעות לווי שלה זה....

לכול הסטלנים..(וגם אלו שלא)..

תעיינו פה קצת..

http://www.joint.co.il/medical/index.php

ולא רוצה להכליל אבל הרבה אנשים גם מגיעים מסמים קלים ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תופעות לוואי?

אם אתה לא יודע אל תמציא

כל מה שיש באתר הזה הוא ידיעה על כך שאנגליה אישרה אחזקת קנביס (משמע מריחואנה לשימוש חופשי וחוקי),

ושמרץ תומכת בסמים קלים מעוגנים בחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה נכנע לחינוך הדפוק של המדינה??????

תחפש באינטרנט - מריחואנה לא מזיקה לגוף

ולמה אתה חושב שבנושאים הדחופים צריכים לטפל אנשים כמו אולמרט ופרץ? דווקא הם צריכים לקבל פרספקטיבה.

"מריחואנה לא מזיקה לגוף" - איזו מסקנה נחרצת . :-\ :s07:

סתם כדרך אגב אני יסית את תשומת ליבך למשהו שאולי אתה לא יודע.

אירגון החיזבלאה ידוע בניסיונותיו ליפגוע בישראל, כולנו שמענו על ניסיונות חטיפת החיילים שלהם ועל הרקטות והקטיושות ארוכות הטווח שלהם שהם מכינים נגדנו אבל האם ידעתה שאחת הדרכים שלהם לפעול נגד היא החדרת סמים לגבולות הארץ ?? כן כן , החיזבלאה מחדיר באופן שיטתי סמים לארץ דרך הגבולות כאשר הם יודעים בדיוק למה זה יגרום והמטרה שלהם ברורה ולא רק זאת, הם גם יודעים טוב שכול קילו אחד של סם שמוחדר אלינו עשוי ליגרום לפעמים יותר נזק מקטיושה שפוגעת בשיטחנו. אבל בכול מקרה לא צריך את החיזבלאה כדי לדעת שסמים בהחלט מזיקים והדבר הזה הוכח מדעית .

לגבי החלק השני ,אני לא אמרתי שאני חושב שבנושאים דחופים צריכים לטפל אולמרט או פרץ, אני אמרתי שזה מה שאנשים יחשבו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...