עלה ירוק - טוב לגולשים? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עלה ירוק - טוב לגולשים?

Guy King

Recommended Posts

איזה תופעות לוואי?

אם אתה לא יודע אל תמציא

כל מה שיש באתר הזה הוא ידיעה על כך שאנגליה אישרה אחזקת קנביס (משמע מריחואנה לשימוש חופשי וחוקי),

ושמרץ תומכת בסמים קלים מעוגנים בחוק

כמו חיוך שלא יורד מהפנים...והקשר/לא קשר עם העולם החיצון..(ולא חסר "תופעות לוואי"..)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה אתה לא עושה הפרדה בין מריחואנה לבין סמים קשים כמו אקסטזי?

החיזבאלה מחדיר סמים קשים לישראל! מריחואנה זה לא סם קשה!

וסמים קשים באמת פוגעים בגוף! אבל מריחואנה היא סם קל שלא פוגע בגוף!!!!

ולחייך לא הורג אותך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הבא ננסה משהו שונה במעט מהכיוון אליו הדיון מתפתח!

האם מישהו ממתנגדי המריחואנה יכול להסביר לי בדיוק כיצד הקנביס פועל, מה החומר הפעיל, ההשלכות המדיוקות בלי פרשנות ודמוגוגיה, ולתת השוואה מקבילה לאלכוהול(אתינול) וסיגריות(הסם: ניקוטין. נזק נגרם מ: עטרן, חומרי דלקה והשיט הזה, ועשן יבש)?

ולא, להגיד שאמא\אבא\בית ספר\השוטר הקהילתי\מדען\אלוהים אמר לכם, זה לא טיעון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה לא עושה הפרדה בין מריחואנה לבין סמים קשים כמו אקסטזי?

הבעיה היא לא שאני עושה או לא עושה הפרדה בין סוגי הסמים. הבעיה היא שרוב האנשים שמשתמשים בסמים לא עושים את ההפרדה ומי שמעשן מריחואנה רוב הסיכויים שיעשן גם את שאר סוגי הסמים. עידוד סמים "קלים" יביא ישירות וגם בעקיפין שימוש בסמים כבדים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התיאור שלך אתה יכול לתת לנו השוואה...

נכון, אני יכול לכתוב כתבה על כמה דפים ולהסביר הכל, אבל רוב הסיכויים שכל המאמץ יהיה לשווא, לכן חשבתי לשלוח אתכם לעשות את החקר, ואני בכוונה נמנע מלהביא את המסקנות.

וzorgi, בבקשה תפסיק עם הדמוגוגיה שלך, יש לי אלרגיה לזה שגורמת לי לכתוב תגובות ארוכות מאוד, ואני שונא כשזה קורה. לזרוק אמירות באוויר כל אחד יכול, אבל צריך לבסס את זה על משהו, ולטעון ש"אולי X לא ממש מזיק אבל זה מביא לY" זה זיון שכל חסר בסיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד שהם ישיגו 2 מנדטים, עדיין, הם לא יוכל להעביר חוק לצריכת סמים קלים רק כי הם בכנסת, נכון? אם הם יעלו הצעת חוק, לא יספיקו להם שני קולות בעד מול 118 נגד, או במצב סביר אחר, 5 בעד מול 50 נגד (65 חברי כנסת לפחות לא יבואו להצבעה. בטח יותר האמת). אבל מצד שני אם הם כן יעלו להצעת חוק דברים כמו קצת ה-upload יש סיכוי שהם יקבלו הרבה יותר תמיכה, מה שגם רוב המפלגות לא ירצו להפגין בפומבי שהם נגד קצב ההעלאה, אם יכול להיות שיהיה להם אינטרס כזה. אז מה יש לדאוג? גם אם עלה ירוק תיכנס לכנסת, ותזכה ל-2% בבחירות, זה לא יספיק לה בשביל לקיים את מה שהיא הבטיחה לבוחריה בנושא הסמים. ע"ע שינוי בבחירות האחרונות, שזכתה ב-15 מנדטים, שזה פי 5 ממה שעלה ירוק תוכל להשיג אם תעשה סנצסציה ענקית, ועדיין לא השיגה כמעט כלום לטובת בוחריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וzorgi, בבקשה תפסיק עם הדמוגוגיה שלך, יש לי אלרגיה לזה שגורמת לי לכתוב תגובות ארוכות מאוד, ואני שונא כשזה קורה. לזרוק אמירות באוויר כל אחד יכול, אבל צריך לבסס את זה על משהו, ולטעון ש"אולי X לא ממש מזיק אבל זה מביא לY" זה זיון שכל חסר בסיס .

לידיעתך , לא אני המצאתי את הטענות האלה, מה אתה חושב, שהאיסור על סמים במדינה ובעוד מדינות רבות הוא בגלל שסתם פיתאום כמה אנשים אמרו שנראה להם שסמים זה מזיק וממכר? לא . נערכו מחקרים רבים בנושא אשר כללו הרבה מאוד נבדקים שמעשנים סמים ועל פי בדיקות שערכו לתיפקוד המוח שלהם וגם על פי דברי הנבדקים עצמם הסיקו מסקנות . מחקרים על זה לא חסרים אבל אני יכול לתת לך דוגמא פשוטה : עישון סיגריות. מבלי להיכנס כרגע לרמת הנזק שהם גורמות תסכים איתי שסיגריות זה ממכר, אנשים שבגיל 14 התחילו לעשן סיגריה אחת בשבוע בגיל 40 כבר מעשנים 2 חבילות סיגריות ביום אחד. אומנם סיגריות זה לא כמו סמים אבל סמים גם כן ממכרים כי כאשר בן אדם לוקח סם כול שהוא, הוא לוקח אותו כי זה נותן לו הרגשה מסויימת וככול שהוא לוקח את הסם יותר ההשפעה של הסם על הגוף שלו מבחינת ה "היי" שזה עושה לו הולכת וקטנה והגוף נזקק לכמות גדולה יותר כדי שתעשה את אותו האפקט שקודם לכן כמות קטנה עשתה לו . בסופו של דבר אותו בן אדם יעבור לשימוש בסם כבד יותר כדי להחזיר לעצמו את אותה ההרגשה שהסם "הקל" נתן לו פעם ועכשיו כבר לא נותן , וכך הלאה והלאה. וכמובן את הדברים האלה עוד הפעם, לא אני המצאתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבינו לא נכון. אני לאו דווקא בעד לגליזציה של סמים קלים כמו מריחואנה כי אני לא מכיר מספיק את הנושא בשביל להביע דיעה.

מצד שני, ההשוואה שלך לא נכונה. סיגריה גורמת להתמכרות פיזית (ההתמכרות לניקוטין), בעוד שמריחואנה לא גורמת להתמכרות פיזית למיטב ידיעתי.

לדעתי הרבה יותר חשוב שסיגריות יהיו מחוץ לחוק מאשר שמריחואנה תהיה מחוץ לחוק.

עכשיו בכל מקרה, כל הדיון הזה עושה לי חשק לבירה. מזל שיש לי אחת במקרר. :alcoholic:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיגריה גורמת להתמכרות פיזית (ההתמכרות לניקוטין), בעוד שמריחואנה לא גורמת להתמכרות פיזית למיטב ידיעתי.

אין דבר כזה התמכרות פיזית. בסופו של דבר הכול קשור למוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...