שפעת העופות בישראל :( - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שפעת העופות בישראל :(

NiTRo37

Recommended Posts

נראה לך שהציבור הרחב ברובו יגוון וידאג ללכת לתזונאי?

או אפילו יבדוק איזה ערכים תזונתיים הוא לא מקבל?

אתם ממש יפי נפש. בשורה התחתונה, אין שום סיבה שבגללה עלינו להפסיק לאכול חיות.

במשך מיליוני שנים אריות אוכלים זברות, וברדלסים אוכלים סוסים, אז למה לא לקבל את המציאות של החזק שורד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בטח, ושעוית!!! :lol:

ויש את השניצלים האלו של טבעול/זוגלובק שלא מכילים בשר, הם בסדר, ביחסית לצואה התעשייתית שהם חילקו אצלינו בצבא וקראו לזה המבורגר/קציצות.

יש צמחוננים שניזונים מזה :errr: , כל הקטע פה זה לדעת איך לאכול את זה, כי הרכיבים האלו בצורה הגולמית שלהם תפלים. צריך להוסיף להם כל מיני תבלינים "שיקפיצו" את כל העסק... רואים שאת לא צמחונית, אבל צמחונים מנסים לנסות לא לאכול בשר ועדיין לאכול טעים ולא להרגיש שהם מפסידים משהו. :nono:

למשל, תחליף טוב לבשר זה חומוס... הרכיבים הגולמיים שלו דיי מגעילים, טחינה גולמית ופולי חומוס, אבל שאתה משלב אותם ביחד וטוחן, מעדן :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שהציבור הרחב ברובו יגוון וידאג ללכת לתזונאי?

או אפילו יבדוק איזה ערכים תזונתיים הוא לא מקבל?

במשך מיליוני שנים אריות אוכלים זברות, וברדלסים אוכלים סוסים, אז למה לא לקבל את המציאות של החזק שורד?

יש סיבה, אם אתה אוהב חיות ויש לך חיות בבית, אתה מרגיש מן יחס אמביוולנטי כאשר יש לך חיה בצלחת וחיה ליד הצלחת :lol:

ויש כאלו שפשוט לא מוכנים לסחוב את רגשות האשם עליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי לתקן אותך - זה לא החזק שורד, זה שרשרת המזון שאין לה שום קשר לכוח אלא זאת מעין פירמידה. אלו שבתחתית שרשרת המזון חייבים תמיד להיות רבים - רבים מאד, מאד מאד! ז"א המון המון צמחים, פלנקטון ושאר שרצים, קצת פחות חרקים, עוד פחות עופות, דגים וזוחלים, אפילו פחות מזה כשמדובר ביונקים - ובני אדם במיוחד. כשהאיזון הזה מופר - כל האוכלוסיה נפגעת. אבל מה שנכון נכון, אנחנו טורפים. בעצם, אנחנו אוכלי כל, לא טורפים אובליגטוריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אין סיבה להפסיק לאכול חיות, אבל אז אתה חייב להפסיק להתגאות בזה שאתה בן אדם, אם מושא הגאווה שלנו במין האנושי על החיות הוא השכל, אז אנחנו צריכים להשתמש בו ולהתגבר על התיכנות המקורי שיועד שנהרוג את מה שסביבינו כדי לשרוד.

אם היו משקיעים שבריר ממה שמשקעים בלעצור את השפעת הזו או בתעשיית המזון בליצור בשר מלאכותי אמיתי היו בשניה ממציאים בשר שלא תוכל להבדיל בינו לבין שחוט.

ואם אתה כבר אוכל אז לפחות בצורה הומנית, ראית פעם משחטה או מקום שמגדל עופות או בקר לצורכי שחיטה?

כאשמרו שדחסו בשואה אנשים כמו חיות, זה ביטוי מפגר, כי באמת לא היו צריכים לעשות את זה , אבל גם לחיות לא צריכים לעשות את זה..

הם לא שונות מבני אדם בשום דבר, להפך, אם אנחנו שולטים בטבע בגלל היכולות שלנו עלינו נופלת יותר אחריות לשלוט בו בחוכמה, ולא לשעבד את כל מה שהא לא אנחנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אין סיבה להפסיק לאכול חיות, אבל אז אתה חייב להפסיק להתגאות בזה שאתה בן אדם, אם מושא הגאווה שלנו במין האנושי על החיות הוא השכל, אז אנחנו צריכים להשתמש בו ולהתגבר על התיכנות המקורי שיועד שנהרוג את מה שסביבינו כדי לשרוד.

אם היו משקיעים שבריר ממה שמשקעים בלעצור את השפעת הזו או בתעשיית המזון בליצור בשר מלאכותי אמיתי היו בשניה ממציאים בשר שלא תוכל להבדיל בינו לבין שחוט.

ואם אתה כבר אוכל אז לפחות בצורה הומנית, ראית פעם משחטה או מקום שמגדל עופות או בקר לצורכי שחיטה?

כאשמרו שדחסו בשואה אנשים כמו חיות, זה ביטוי מפגר, כי באמת לא היו צריכים לעשות את זה , אבל גם לחיות לא צריכים לעשות את זה..

הם לא שונות מבני אדם בשום דבר, להפך, אם אנחנו שולטים בטבע בגלל היכולות שלנו עלינו נופלת יותר אחריות לשלוט בו בחוכמה, ולא לשעבד את כל מה שהא לא אנחנו.

האמת, אני יכולה עכשיו לעבוד בתור מפקחת במשחטה אבל החלטתי שיש לי מספיק בעיות נפשיות גם בלי זה.

ישראל זאת מדינה קטנה שאין בה הרבה מקום להחזיק בהמות והרבה מהאדמה שייכת למדינה או לקק"ל ושם אסור לרעות בקר, גם לבדואים עושים בעיות כבר.

פה זה לא אירופה שיש לך אדמות כבר עשרות דורות והפרות רצות שם באחו ירוק וחיות חיים יפים ומלאים. פה זה חווה כמו של שרון שם שמים להן את הראש במחסום ומאביסים אותן כל היום בתערובת של קש, נסורת ו"תוסף מזון" שזה בעצם זבל אורגני+תאית+מה לא שמועבר במכון פסדים וכל זה נטחן לאבקה והן אוכלות את זה. וטרינרים טוענים שכך הגיעה הפרה המשוגעת - הבריטים אימצו את רעיון מכון פסדים אלא שהם התחילו להוסיף לשם גם חלבון מן החיי - כך התפתחה מוטציה של איזה וירוס אחר שמוכר דווקא... אצל בני אדם בגיל מבוגר שגורם לניוון של המוח. כן, יש אנשים שחושבים שטחנו מישהו במקום כזה ונתנו לפרות לאכול אותו.

אתה צמחוני וזאת זכותך וזה בסדר, מה שכן, אני שונאת צימחונאצים שמטיפים לי לא לאכול בשר. בא לי לשחוט אותם ולעשות קבב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק. הדרך ששוחטים חיות היא מזעזעת, שלא לדבר על האנטיביוטיקה שדוחפים לעוף כדי שיגדל מהר יותר (כדי שכמובן יהיה יצוא גדול יותר).

ומה עם הביצים? שמים את התרנגולות בכלובי קטנים בצפיפות איומה, הם לא יכולים לזוז או לשבת והרגליים שלהן הרוסות מהברזלים שעליהן הן עומדות, כדי שהן לא יוכלו לפצוע אחת את השניה קוטמים להם את המקור, אחרי הכל הם עלולים להרוג אחד את השני כי לא נוח להן בצפיפות האיומה הזאת, וכל חיה מתה זה הפסד של כסף!

החברות מסתכלות על החיות כעל פוטנציאל כספי, וככל שהם יהיו "יעילים" יותר כך הם ירוויחו יותר... הכל זה כסף.

כמובן שאפשר להתגבר על זה, על ידי קניית בשר אורגני שגודל בצורה הטבעית, אבל מי ילך וישלם אקסטרה על זה... אין לזה ביקוש, ורוב האנשים בכלל לא יודעים מה זה אורגני... ולכן זה עולה יקר, החברות מנצלות את מי שכבר קונה אורגני כדי לעשות עוד כסף... וביצי חופש, הו! הן עולות כמעט כפול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, אני יכולה עכשיו לעבוד בתור מפקחת במשחטה אבל החלטתי שיש לי מספיק בעיות נפשיות גם בלי זה.

ישראל זאת מדינה קטנה שאין בה הרבה מקום להחזיק בהמות והרבה מהאדמה שייכת למדינה או לקק"ל ושם אסור לרעות בקר, גם לבדואים עושים בעיות כבר.

פה זה לא אירופה שיש לך אדמות כבר עשרות דורות והפרות רצות שם באחו ירוק וחיות חיים יפים ומלאים. פה זה חווה כמו של שרון שם שמים להן את הראש במחסום ומאביסים אותן כל היום בתערובת של קש, נסורת ו"תוסף מזון" שזה בעצם זבל אורגני+תאית+מה לא שמועבר במכון פסדים וכל זה נטחן לאבקה והן אוכלות את זה. וטרינרים טוענים שכך הגיעה הפרה המשוגעת - הבריטים אימצו את רעיון מכון פסדים אלא שהם התחילו להוסיף לשם גם חלבון מן החיי - כך התפתחה מוטציה של איזה וירוס אחר שמוכר דווקא... אצל בני אדם בגיל מבוגר שגורם לניוון של המוח. כן, יש אנשים שחושבים שטחנו מישהו במקום כזה ונתנו לפרות לאכול אותו.

אתה צמחוני וזאת זכותך וזה בסדר, מה שכן, אני שונאת צימחונאצים שמטיפים לי לא לאכול בשר. בא לי לשחוט אותם ולעשות קבב.

אני לא מטיף, אני פשוט אומר שזה צדק פואטי ואין לנו שום זכות להתלונן.

וד"א, אם מישהוא היה מעיז להרוג תינוק בן שלושה חודשים לטגן אותו ולאכול אותו המדינה הייתה זועקת וטוענת שהוא פסיכופט למה זה לא אותו דבר כשעושים את זה לחיה?,

אבל כשיש תעשיה שלמה שמגדלת כלבים שילכו מכות זה אם זה, אנשים שכורתים לכלבים ברחוב את האף ועושים דברים נוראיים אני לא שומע מישהוא מניד עפעף.

אז באמת שאין לנו זכות להתלונן, לא על מגפות לא על אלימות בקרב בני הנוער, לא הרציחות על 8 שקל ולא על שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שום דבר נגד קניבליזם, אלא שזה חריג לאכול את בני מינך, גם חיות כמעט אף פעם לא עושות את זה. אני לא מתקוממת כל פעם שדינגו באוסטרליה אוכל תינוק קטן או פומה בצפון אמריקה אוכלת בנאדם מבוגר - הם רואים בנו טרף וזה לגיטימי וזה ימשיך להמשך כל עוד נפלוש לטריטוריה שלהם או שהם יקשרו אותנו עם אוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...