מחשב חדש למשחקים ועבודה מהירה.. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש למשחקים ועבודה מהירה..

maxos

Recommended Posts

אני לא סובל לחכות למחשב. שהוא יחכה לי לא אני לו... לפי כך החלטתי לקנות חדש, אבל אחד שהיה מהיר מספיק בשבלי, וגם למשחקים של אח שלי... מה אם אומרים?

Corsair CMX256A-2700C2PT

AMD XP 2000 + FAN

EPOX 8K5A3+ KT333 NEW

Dragon DX-01BD Tower

כל השאר כבר יש לי..

אבל יש לי כמה שאלות.

איך הלוח הזה? האם הוא מתאים למעבדים החדשים שיהיו בבאס של 333? אולי כדאי לוח אחר?

לא הבנתי מה ההבדל בין הזיכרון הזה לבין CMX256A-2700C2, מה זה הPT הזה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב תקציב, בקשר לOC, לא כרגע אולי בעתיד. אני אוהב שיש אפשרויות לעתיד כמו להגביר את מהירות הזכרון אם צריך, או לעבור לזכרון מסוג PC3000 או 3200. אבל חשב לי התאימות לעתיד. כלומר הלוח. האם הוא יתמוך במעבדים של 333?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כי יש לו את הדיווידר המתאים (1\5).

ההבדל בין הזיכרונות הוא שלך יש את הגרסא שמגיע עם הצ'יפים של WINBOND (6NS) לעומתה שנייה שמגיעה עם צ'יפים של (7.5NS), שלך עדיפה כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אני יודע שהוא איטי יותר, אבל יש לו AGP 8, ו SEIRAL ATA. זה מאוד חשוב לעתיד. אני רואה את עצמי קונה כרטיס מסך חדש בקרוב, וחבל שהוא לא יוכל לנצל אל הAGP8 הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל מורג שבין X8 לX4, לגבי הסיריאל אטא..פשוט שמו יציאות כאלה לבקר, אין הבדל ביצועי ניכר בינו לבין ההארדיסקים הפועלים בATA100.

אגב, בקרוב סיריאל אטא 2 יהיה בחוץ, ה1 הוא יותר כדי לבחון את הקרקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שיש אופציה כזאת בביוס. זאת אומרת שיש הגנה אבל זה פשוט לא COP?

הבעיה שהחדר שלי ממש מתחמם כשהמזגן סגור, זה חדר מעץ, ואני לא מכבה את המחשב (אין טעם תמיד מישהו יושב עלו), אני מפחד שיקרה משהוא שאני הולך. אם הייתי קונה P4 (ואני ממש לא מתכוון לזרוק את הכסף שלי) אז לפחות הייתי רגוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COP זה פיתוח של , אולי יש משהו- אבל הדבריםה אלה לא משמ עובדים (לא בדקתי את כל אופציות הלוח לעומק- בדוק את זה).

לא יקרה כלום כל עוד ההלבשה של ההיטסינק תהיה טובה, וגם אם יקרה חס וחלילה משהו- יש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...