דול צ"אנל עזרה - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דול צ"אנל עזרה

TARON

Recommended Posts

תגידו ישלי שהוא תומך דול צאנל!!!

עכשיו ישלי 2 סטיקים של 256 ואספתי 200 שקל ואהני רוטצה לקנות עוד סטיק של 256 אבל הם יהיה לי רק 3 אני יפסיד תדול צאנל??.

זהיעבוד יותר לאט ??

ואם אני יוסיף עוד 256 יהיה יותר מהיר נכון??

אבל רק בגלל הדול צאנל דופק אותי מה לעשות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההההה באסה זה יהיה ממש לאט שיראה לעין ???

למה רציתי לקנות עוד 256 שיהיה מהיר בעעעע

אבל אצלי בלוח אם הוא חדש של ג"יגה ביט הוא עובד בדול צ"אנל ויש 4 מקומות לזיכרונות 2 אדומים עכשיו הזיכרונות עליהם ו2 צהובים שהם ריקים יוכל להיות שזה לאיפריע לדול צ"אנל ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההההה באסה זה יהיה ממש לאט שיראה לעין ???

למה רציתי לקענות עוד 256 חבל

עוד 256 לא יעזור לך... אין כזה הבדל בין 768 ובין 512.

אבל DC בהחלט משפר ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DUAL CHANEL לא דופק אותך!

יש לך זיכרונות עכשיו שפועלים בדואל צ'נל... אם לא היה לך תמיכה בדואל צ'נל, הזיכרונות היו עובדים בצורה איטית יותר.

אבל אם לא היה לך דואל צ'נל והיית מוסיף עוד 256M, אז היית מרגיש שינוי בביצועים לטובה. (עדיין, 2 זיכרונות בדואל צ'נל יותר חזקים מ 3 בלי דואל צ'נל).

מובן?

איזה מעבד ולוח יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DUAL CHANEL לא דופק אותך!

יש לך זיכרונות עכשיו שפועלים בדואל צ'נל... אם לא היה לך תמיכה בדואל צ'נל, הזיכרונות היו עובדים בצורה איטית יותר.

אבל אם לא היה לך דואל צ'נל והיית מוסיף עוד 256M, אז היית מרגיש שינוי בביצועים לטובה. (עדיין, 2 זיכרונות בדואל צ'נל יותר חזקים מ 3 בלי דואל צ'נל).מאיפה הבאת את זה? וחוץ מזה זה גם תלוי אם יש לו amd\intel

מובן?

איזה מעבד ולוח יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו ישלי שהוא תומך דול צאנל!!!

עכשיו ישלי 2 סטיקים של 256 ואספתי 200 שקל ואהני רוטצה לקנות עוד סטיק של 256 אבל הם יהיה לי רק 3 אני יפסיד תדול צאנל??.

זהיעבוד יותר לאט ??

ואם אני יוסיף עוד 256 יהיה יותר מהיר נכון??

אבל רק בגלל הדול צאנל דופק אותי מה לעשות???

- הלוח שלך תומך אך ורק ב-2 סטיקים שהם Double sided (או כמובן ב-4 סטיקים שהם Single sided)

- ז"א שהלוח שלך מעפן.

- גם עם 3 סטיקים יישאר הדואל, אבל זה יהיה דואל עם ביצועים מופחתים יחסית לדואל סימטרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...