רוצה כרטיס AIO, רצוי אחד שלא משולב עם מאיץ גראפי. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה כרטיס AIO, רצוי אחד שלא משולב עם מאיץ גראפי.

Fire Storm

Recommended Posts

כי אם זה משולב עם מאיץ גראפי, אני משער שהמחיר יוכפל, ויש לי תקציב די מוגבל. הדרישות הבסיסיות הן:

איכות טובה.

זרם ווידאו טוב, שלא ייקרטע בקטעים עמוסי פעילות.

שלט

AIO- יכול להעביר ווידאו מהמחשב לטלוויזיה, ויכול לשדר כבלים על המסך של המחשב, או כל פונקציה אחרת שקשורה למושג ALL IN ONE.

חשוב- תמורה שווה למחיר, שאני לא אשלם הרבה ואני אקבל חרא של מוצר.

תנו הצעות.

בתודה רבה מראש, רועי אחירון, שהתייאש מלראות הכל במסך של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מעוניין בעצם זה בכרטיס טלוויזיה ולא כרטיס AIO או שמע נומר AIW. כי בהגדרה עד כמה שאני יודע AIW או AIO זה כרטיס מסך משולב עם כרטיס טלויזיה.

לגבי צפייה בטלויזיה אני חושב שבמקרה הזה תוכל לצפות רק בוידאו של הכבלים/טלויזיה וזאת בתנאי שלכרטיס תיהי יציאת וידאו מתאימה ולא רק כניסת וידאו אחרת הפיתרון כמובן להתחבר באמצעות כרטיס המסך שלך.

עכשיו ההיתי ממליץ שתגדיר לנו כאן מה התקציב שלך על מנת שאפשר יהיה לכוון אותך בהתאם.

שוב האופציות העומדות על הפרק הן:

כרטיס AIO/AIW שזה בהחלט סיפור טיפה יקר אבל לערכתי שווה ומאפשר לרוב הנאה משני האולמות וכמובן כולל שלט רחוק.

כרטיס מסך משולב כלומר בעל יציאות וכניסות לוידאו - לפעמים זול יותר לפעמים יקר יותר תלוי ביצרן וסוג המעבד הגרפי שבכרטיס, כמו כן לא מגיע עם שלט.

כרטיס טלויזיה - לרוב הפיתרון הזול מבין כולם - מגיע עם שלט רחוק אך שוב לא בהכרח מגיע עם יציאת אלא רק עם כניסת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי, לא הבנתי כ-ל-ו-ם.

מה שהכי חשוב לי- שאני אוכל לצפות בכל מיני דברים שיש לי על המחשב, על גבי הטלוויזיה, אין לי מושג מה זה אומר, זה העיקר, אני לא חייב לראות כבלים על המחשב, אני חייב לראות את המחשב על הטלוויזיה, מובן?

יש לי FX5200. וגם עדיף שתסבירו לי כל מושג מה הוא אומר, כי אני ממש לא מבין בגרוש בחומרה, אבל לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס זבל וכן צריך אם כך כרטיס בחיבור AGP שיהיה עם (תריץ חיפוש אם אתה לא מבין מה זה VIVO).

מה התקציב ?

בין השאר, את המחשב על ה-TV אתה יכול לראות כבר היום ועכשיו עם הכרטיס שיש לך עכשיו.

יש לו מאחור יציאת TV-Out וכך בעצם אתה יכול להעביר את שידור התצוגה מהמחשב ל-TV בעזרת כבל RCA (בננה) או אם החיבור הוא S-Video אז צריך כבל אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שכן... אבל נגיד שאחד החיבורים האלו:

dscn347424hv.jpg

יכול לחבר את המחשב לטלוויזיה, האם שלט בא בחשבון? כי אם לא, כנראה שאני רוצה כרטיס . עוד משו- עם כרטיס אני אוכל להשתמש במחשב כמו ב PVR? כי אם כן, אז אני ממש רוצה כרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השחור באמצע איפה שהחיבור של המסך משמש כיציאת טלויזיה, כך שאתה יכול לראות סרטים שיש לך במחשב בטלויזיה לדוגמא.

תלוי בחיבור וידאו שיש לך בטלויזיה לרוב צריך כבל S-Video ל-RCA פשוט ואז תראה את המחשב בטלויזיה.

שימוש בכרטיס מסך או כרטיס יאפשרו לך לראות ולהקליט תוכניות מהטלויזיה (מהממיר) למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אפשר לקנות כזה כבל, כמה הוא עולה, והאם היציאה שלו זאת האחת הצבעונית בצבע לבן אדום צהוב כמו של הפלייסטיישן? ונגיד שהפעלתי, איך אני יכול לארגן לעצמי שלט? כי אני רוצה לראות בטלוויזיה מהמיטה, והמחשב זה כמה מטרים, אין לי מקלדת או עכבר אלחוטיים, קיצר, השלט זה די חשוב בעסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר,שים לב שאם אתה רוצה לראות מהמחשב על הטלוויזיה אין קול..

צריך להעביר ת'רמקולים..

מישהו יודע אם אפשר לחבר כבל מהכרטיס קול אל הכניסת אודיו בטלוויזיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרת, זה מה שעושים.

לוקחים כבל 3.5" Jack (אוזניות) מצידו האחד ובצידו השני 2 כבלי RCA (ימין+שמאל), את ה-Jack מחברים למחשב ב-Line-Out מהמחשב או מיציאת האוזניות במידה ויש מהרמקולים ואת ה- L+R מחברים ל-TV או מערכת בחדר.

פשוט מאד. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהממ.

אתה צריך ממיר מ S-Video לקומפוזיט .

אפשר לקנות מכשיר כזה מוכן בכמה עשרות שקלים, או לעשות לבד אם יש לך קצת כישורי הלחמה, ואתה יכול להשיג כמה כבלים, קונקטורים וקבל קרמי של בערך 470 מיקרופראד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...