נתניהו לעולים: אל תצביעו לליברמן, אני אדאג לו - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתניהו לעולים: אל תצביעו לליברמן, אני אדאג לו

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא גם הבטיח שיתפרו גופות של מחבלים בשקים מעור חזיר. ::)

בוקר טוב, כולם משקרים.

היתי רוצה ליראות את זה קורה לא איכפת לי איזה מילחמה תיהיה ביגלל זה לפחות שנילחם ולא ניבנה חומות כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצביע למפלגת לח"ם, כי נשבר הזין, אני שם ז' בקלפי.

תשים זין תקבל זין אם לכל מפלגה יש בערך 10 סיבות בעד ו10 סיבות נגד(בממוצע)

אז ל מפלגת ז' יש 1000 סיבות נגד ואולי 5 סיבות בעד(דבר ששהורס את הממוצע) והם בסוף יוכלו ז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העקרון הוא לא שמצביעים למפלגה הזאת כי באמת מאמינים שהיא תשים את חזרה על הפסים שהיא ירדה מהם, אלא פשוט לזרוק זין כי לא משנה למי תצביע - כולם בסוף ימצאו יותר מדרך אחת לדפוק אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תקבל זין, בכל מקרה, בכל בחירה שלך.

אף פעם לא לוקחים אותך את האזרח הקטן שמצביע בקלפי בחשבון אחרי שאחד נבחר.

אני מתכוון להצביע, לא יודע עוד למי, ולא משנה אם הקול שלי ילך לפח, באמת, עצוב, אבל עם המועמדים שקיימים, אין למי להצביע.

כולם ג'וקים עכבישים נחשים עקרבים, חילזונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא מצביע בעצם נותן תקול שהיה לו למיפלגות שיש להם אחוז מצבעים גבוהה כמו לחרדים לדוגמה

ואני יודע שאין בדיוק איזה בן גוריון שרץ לכנסת הזות ואין אפילו ביל קלינטון קטן אבל עדיף ביבי אולמרט ואפילו פרץ על הרבנים בכל יום

תחשבו על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברמן הוא פינג פונג רציני בקטע של דת ומדינה. כל הזמן משנה את דעתו לפי המצב (למשל כרגע הוא רוצה תקולות של שינוי, והופ הוא חילוני. אך בכנסת הקודמת היה לו רקורד מרשים של הצבעות נגד שינוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אתה רוצה ליברמן הוא מסורתי כמוני אז גם אני חושב שבחלק מהדברים צריכה להיות הפרדה בין דת למדינה ובחלק להך צריכה להיות קירבה בין דת ומדינה תלוי מתי ואיזה נושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, לא אמרת שאתה מצביע לליברמן? השתכנעת לתמוך בליכוד, או שכל הזמן היית בעד הליכוד?

אני מצביע לאיחוד הלאומי, מכיוון שאני סבור שזו המפלגה היחידה שלא תיתן את ידה לשואה שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני?

אני תומך בדעות של ליברמן, אבל לא הייתי מצביע בשבילו בכל מקרה, כי אני מאמין בלב שלם שיש לליכוד סיכוי לנצח את אולמרט.

עם הדעות של האיחוד הלאומי אני אפילו יותר מסכים, חוץ מהקטע הדתי - אני בהחלט מודאג מזה שהם רוצים להפעיל פה כפיה דתית (איסור פתיחת עסקים בשבת [מה שקיים גם עכשיו, אבל אף אחד לא שם על זה], איסור בשבת, וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני?

אני תומך בדעות של ליברמן, אבל לא הייתי מצביע בשבילו בכל מקרה, כי אני מאמין בלב שלם שיש לליכוד סיכוי לנצח את אולמרט.

עם הדעות של האיחוד הלאומי אני אפילו יותר מסכים, חוץ מהקטע הדתי - אני בהחלט מודאג מזה שהם רוצים להפעיל פה כפיה דתית (איסור פתיחת עסקים בשבת [מה שקיים גם עכשיו, אבל אף אחד לא שם על זה], איסור בשבת, וכו').

אני ואתה מסכימים על משהו זה חוקי ביכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם סבור שעם קצת עזרה ושיכנוע, הקולות הצפים בסופו של דבר יחזרו לליכוד.

דרך אגב, אני מקים קרן שתשלם 100 ש"ח לכל שמאלני שיפקיד את תעודת הזהות שלו יום לפני הבחירות. תרומות יתקבלו בברכה!

לגבי כפייה דתית, האיחוד הלאומי הם לא ש"ס והם לא יקימו כאן מדינת הלכה. מלבד זאת, הדבר הכי חשוב כרגע זה ביטחון המדינה ושלמותה, ורק האיחוד הלאומי יכול להבטיח זאת. אל תפחדו מאנשים עם כיפה סרוגה. בסה"כ הם אנשים נחמדים ואוהבי יהודים.

נ.ב.

שמאלמרט כותבים עם שין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...