נתניהו לעולים: אל תצביעו לליברמן, אני אדאג לו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתניהו לעולים: אל תצביעו לליברמן, אני אדאג לו

Milford Cubicle

Recommended Posts

נתניהו מעביר כעת מסרים לציבור העולים החדשים שהוא ידאג להעניק תפקיד ביצועי לאביגדור ליברמן, יד ימינו בעבר. לכן, אומרים אנשי נתניהו, כדאי לעולים החדשים להצביע לליכוד ולא לליברמן.

אחת לשבוע לפחות מופיע נתניהו בתקשורת הרוסיות, וכן בכנסים בפני עולים חדשים, שם הוא מבטיח מפורשות שליברמן יקבל אצלו תפקיד, לכן "אל תבזבזו קולות".

"מי שרוצה לעצור נסיגה של אולמרט, חייב להצביע לנו ולא למפלגות הימין הקטנות או לקדימה", אמר נתניהו בכנס הליכוד ברמלה. "בפורים הזה, אנו מורידים מסיכות ואומרים - קדימה זה שמאל קיצוני. אולמרט מנהל נסיגה שמביאה לסיכון של מדינת ישראל".

חייבים לחזק את הליכוד כדי שתהיה ממשלה עם גוון ימני. ליברמן יהיה בכל מקרה בממשלה. אסור שאולמרט יתפוס את השלטון!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3226937,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד "קדימה" כמה בליכוד משלמים לך?

אפשר גם ?

:lol:

אבל קדימה הרוב פה בני 14-16 אין להם זכות הצבע עדין

לא חבל על הכסף של משלם המיסים

?

לך לפורום של מבוגרים אולי שם תוכל לשכנע להצביע לליכוד

ואז גם תקבל עוד אחוזים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה בטוח שאני לא מצביע ל"אולמרתניהו"...

נתניהו מנהל מסע בחירות מלוכלך ובמקום להדגיש את הפלוסים

שלו (לא שיש לו כאלה) הוא מדגיש מינוסים של אחרים.

אני שמח שהוא לא ייבחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ למקרה שלא שמת לב, כולם מנהלים מסע בחירות מלוכלך. השאלה היחידה היא, כמה ליכלוך ניתן למצוא על בן אדם.

על היריב המרכזי של נתניהו (אולמרט) ניתן ללכלך הרבה, לכן ככה זה נראה. גם על נתניהו מלכלכים בתשדירים, אבל במקרה של לכלוך על נתניהו זה נראה כמו פרופוגנדה זולה (בסגנון של "הוא ממש מפחד", "הוא אחוז פאניקה" וכו').

לגבי הכינוי של עמרי - לבן אדם מפריע שהישראלים הולכים כמו צאן לטבח עם מפלגת קדימה... אז הוא מביע מחאה. נכון, זה לא בדיוק הפורום המתאים לזה, אבל זה גם משהו... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שזה מתקדם עוד ליברמן ימצא תפקיד לנתניהו...

:yelclap:

מהמקלדת שלך לה'... :)

לגבי הכינוי של עמרי - לבן אדם מפריע שהישראלים הולכים כמו צאן לטבח עם מפלגת קדימה... אז הוא מביע מחאה. נכון, זה לא בדיוק הפורום המתאים לזה, אבל זה גם משהו...

מחאה?!

הייתי קורא לזה תעמולה לליכוד ולא מעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בחרתם קדימה - קיבלתם מאחורה"

לפי התעמולה שלך אתה בטוח נגד קדימה ( זאת אומרת שגם נגד העבודה = הצד שמאלי של המפה)

אז נשאר איזור הימין שהחלק הכי חזק בימין הוא הליכוד...

או שפשוט תגיד בעד מי אתה?

כאילו דא ליברמן?

"חייבים לחזק את הליכוד כדי שתהיה ממשלה עם גוון ימני." המשפט שלך לא שלי...

( היה גם דיי בולט אז הסקתי שאתה בעד הליכוד )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NEMSIS, כלום אלא אם יש לו תקופת התקררות(כמו שיש לרמטכ"ל וכאלה..) או שהוא הורשה בעברה שיש עמה קלון (בקשר ל2 אני לא בטוח, אבל אם לא זה רק כי עוד לא קרה מצב כזה).

MOFRA, לפי העיתון הסטטיסטיקה היחידה שראיתי בנושא ליברמן והעולים, הוא שהוא מקבל 8 מ18 המנדטים שלהם. כלומר לא 6 מנדטים אלא 8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hairpiss, האם לדעתך קיים מועמד כלשהוא מלבד נתניהו עם סיכוי כלשהו לנצח את אולמרט בבחירות? זה הכל.

להצביע למפלגות הקטנות = להגדיל את סיכוייו של אולמרט. ואז, מה זה יעזור לכם שליברמן יהיה חבר כנסת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*עולה על השולחן וצועק:*

"אני מצביע אולמרט!"

*מתחבא מהר מתחת לשולחן.*

סתם.

איזה כיף שאני לא צריך להצביע לאף אחד מהאידיוטים השנה כי אני בחו"ל בבחירות :)

תמסרו ד"ש ל120 המטומטמים וחבריהם בשמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...