LEADTEK 7900GT/GTX +7600GT בחנויות, עדכון עמ' 17,18,19 והרבה בינצמארקים חדשים :) - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LEADTEK 7900GT/GTX +7600GT בחנויות, עדכון עמ' 17,18,19 והרבה בינצמארקים חדשים :)

assafiles

Recommended Posts

• תגובות 306
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה 7600GT איזה כרטיס בא להחליף?

הוא בא להיות כרטיס Midrange.

nVIDIA השיקה את ה6800GS בזמנו כיוון שהייתה להם כמות לא בטלה של ליבות, והפס יצור של ה7600 לא היה מוכן עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם יש את 7600GT

אז 6800GS ושאר הכרטיסים בסביבוות המחיר של 7600GT לא היו משלתמים יותר כי יש את 7600GT

וב HIGH END לתקציב מוגבל יש את 7900GT.. חכמים NV ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיו את הכרטיסים האלה כבר תבין, אתה יוצא מהנחה שהם מייצרים אותם 6600 לא מיוצר כבר שנה, 6800 לא מיוצרים קרוב לחצי שנה.

הם יעלמו וה7600GT יחליפו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיו את הכרטיסים האלה כבר תבין, אתה יוצא מהנחה שהם מייצרים אותם 6600 לא מיוצר כבר שנה, 6800 לא מיוצרים קרוב לחצי שנה.

הם יעלמו וה7600GT יחליפו אותם.

אני מתכוון ל 1600XT ואלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון ל 1600XT ואלה..

כן... תראה... אני קצת מניח שזה כל העניין בתחרות הוא לייצר מוצר כדאי יותר. מה הטעם להוציא מוצר שהוא פחות טוב מהמוצר שהוא אמור להתחרות בו?

בכל מקרה השאלה אם x1600xt יתחרה מול 7600GT תיהיה מאוד קשורה לתמכור שלו X1600XT נמכר בכ100 דולר אחרי ריבייט בארה"ב.

סביר להניח שהמתחרה האמיתי לGT מבחינת תמחור וביצועים יהיהx1800gt/gto.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... תראה... אני קצת מניח שזה כל העניין בתחרות הוא לייצר מוצר כדאי יותר. מה הטעם להוציא מוצר שהוא פחות טוב מהמוצר שהוא אמור להתחרות בו?

בכל מקרה השאלה אם x1600xt יתחרה מול 7600GT תיהיה מאוד קשורה לתמכור שלו X1600XT נמכר בכ100 דולר אחרי ריבייט בארה"ב.

סביר להניח שהמתחרה האמיתי לGT מבחינת תמחור וביצועים יהיהx1800gt/gto.

כן אבל הסדרות 1600 ו 1300 הם לא כאלה משתלמות יותר לעומת סידרת ה 7000 או 6000 שכמעט כולם היו משתלמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פואנטה מה? הx1600 היה כרטיס לא רע, אולם החליטה לעשות לו סיקול ממוקד עם הליבות הנותרות של הGF6800XYZ.

בדיוק כמו שATi עשה ל6800XT/6600GT עם הx800GT. הX800GTO/2 מתחרה לא רע ב6800GS. שוב המחיר פה קובע את המתחרה האמיתי, פחות מהיעוד של הכרטיס. הx1600xt כרגע מאוד זול, מהיבט של תמחור אין לgf7600 שום סיכוי להתחרות בו, אבל בביצועים יהיו הבדלים ניכרים בינהם לטובת הGF7600. השאלה היא אם ATi יכולה להוציא כרטיס שיוכל להתחרות בתמחור של ה7600GT שיהיה מבוסס על R520. כמו הx1800gt/gto. אם הx1800gt/gto יצאו בתמחור טוב, ויציגו ביצועים טובים, ה7600GT לא יראה ככרטיס משתלם. 7600 יצא חצי שנה אחרי הx1600, כמובן שאין שום סיבה שהוא לא יהיה טוב ממנו פי כמה וכמה. הx1600 עשה את עבודתו, ונמכר בעקר לOEMים במחירי ריצפה, וכעט יגיע הזמן לכרטיס חדש שיתחרה ב7600. בדיוק כמו שATi הוציא x1800xt אחרי זה בה 7800GTX 512 ואז יצא הx1900xt עשיו יוצא 7900gtx.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורומים הם לא כדי ללמוד לא להטעות, "הטעויות" שלך מטעות אנשים אחרים. אינך מנסה ללמוד, אם אתה לא יודע משהו ורוצה לדעת תשאל - ככה לומדים. אל תפלוט שטויות שאתה יודע שהם אינן נכונות. או לפחות שאתה יודע שאין שום סיבה שבעולם שהם יהיו נכונות, כיוון שאתה לא בקיא בנושא. אין לך טעויות ואי דיוקים שנובעים מחוסר הבנה פה ושם, אתה פשוט מתעקש להרצאות על נושא שכמות הידע שיש לך בו היא אפסית, ורמת ההבנה נמוכה עוד יותר.

אנשים שלא יודעים ורוצים ללמוד לא הולכים לעשות רעש, הם לא מתווכחים על דברים שהם במקרה הטוב לא בטוחים בהם, או ברוב המקרים לא יודעים על מה מדובר. אתה אוסף מידע אקראי שחלקו אינו מדוייק, וחלקו השני כלל לא נכון, משלים את החסר לפי ההגיון שלך הלקוי שלך בכל הקשור לנושא המדובר. ואז פולט את מה שהופך בעקר לאוסף גדול של שטויות להמונים, במקרה הטוב אף אחד לא יתייחס אליך(סליחה אולם כל מי שמכניס יותר סמיילים מאותיות להודעות שלו לא מציג את עצמו בתור מקור אמין במיוחד), או במקרה הרע תטעה אנשים שכל מה שרצו זה לקבל עצה נורמאלית. סייג שתיקה לחומכה, אל תכנס לפרטים, במיוחד לפרטים טכניים שאינך מבין בהם.

אל תפנה אלי יותר בבקשה אתה סתם גאוותן שחושב שיודע הכל ותמיד צודק

ובמספר לא מעט של וויכוחים איתך אתה היית מאוד טועה

והסכימו איתי הרבה חברים מהפורום שאני משוחח איתם ב ICQ או בהודעות ...

כל בן אדם טועה, ואם אתה חושב שאתה לא טועה אז אתה לא בן אדם !!!! כמו שזה נשמע גם ככה ...

אתה רושם פה לאנשים דברים שאתה חצי מהם לא מבין והחברים פה אפילו חצי מהחצי לא מבינים בכלל

ואתה עוד אומר לי דברים כאלה ? חסר לך בורג בראש ...

הרבה פונים אלי בפרטי אחרי התגובות שלי ושמחים שאני עוזר להם

לעומתך שאף אחד לא מבין את השפה שלך, כי אתה כזה שחקן ומדבר כל מיני דברים שאף אחד פה לא צריך לדעת

ואתה עוד אומר לי שאני מטעה ? אתה לא יודע לענות תשובה כמו שצריך לבן אדם ששואל שאלה

כמו פה הנה תסתכל למעלה ...

ובעוד מלא מקומות באתר

אז תסלח לי אבל אני לא רצה לשמוע יותר ממך תגובה לדברים שלי

אם יש לך בעיה תפנה אלי לפרטי, ואל תרשום עלי דברים כאלה פה כי אתה רואה גם אני יכול !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פואנטה מה? הx1600 היה כרטיס לא רע, אולם החליטה לעשות לו סיקול ממוקד עם הליבות הנותרות של הGF6800XYZ.

בדיוק כמו שATi עשה ל6800XT/6600GT עם הx800GT. הX800GTO/2 מתחרה לא רע ב6800GS. שוב המחיר פה קובע את המתחרה האמיתי, פחות מהיעוד של הכרטיס. הx1600xt כרגע מאוד זול, מהיבט של תמחור אין לgf7600 שום סיכוי להתחרות בו, אבל בביצועים יהיו הבדלים ניכרים בינהם לטובת הGF7600. השאלה היא אם ATi יכולה להוציא כרטיס שיוכל להתחרות בתמחור של ה7600GT שיהיה מבוסס על R520. כמו הx1800gt/gto. אם הx1800gt/gto יצאו בתמחור טוב, ויציגו ביצועים טובים, ה7600GT לא יראה ככרטיס משתלם. 7600 יצא חצי שנה אחרי הx1600, כמובן שאין שום סיבה שהוא לא יהיה טוב ממנו פי כמה וכמה. הx1600 עשה את עבודתו, ונמכר בעקר לOEMים במחירי ריצפה, וכעט יגיע הזמן לכרטיס חדש שיתחרה ב7600. בדיוק כמו שATi הוציא x1800xt אחרי זה בה 7800GTX 512 ואז יצא הx1900xt עשיו יוצא 7900gtx.

אהה הבנתי..

כל בן אדם טועה, ואם אתה חושב שאתה לא טועה אז אתה לא בן אדם !!!! כמו שזה נשמע גם ככה ...

אתה רושם פה לאנשים דברים שאתה חצי מהם לא מבין והחברים פה אפילו חצי מהחצי לא מבינים בכלל

לעומתך שאף אחד לא מבין את השפה שלך, כי אתה כזה שחקן ומדבר כל מיני דברים שאף אחד פה לא צריך לדעת

ואתה עוד אומר לי שאני מטעה ? אתה לא יודע לענות תשובה כמו שצריך לבן אדם ששואל שאלה

ובעוד מלא מקומות באתר

אם יש לך בעיה תפנה אלי לפרטי, ואל תרשום עלי דברים כאלה פה כי אתה רואה גם אני יכול !

למה אתה לא מתחבר יותר למסנג'ר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובעוד מלא מקומות באתר

אני ממש לא מת על זה שאני מיתערב...

אבל בהתחלה אמרתה את זה ל THE3DGOD ו עכשיו לDOGMA ומחר למישהו אחר... אמממ איפה ניראה לך שאתה נימצא ?

זה פורום חופשי וכל את ראשי להגיב על כל דבר כל עוד זה לא מפר אף חוק של הפורום... אתה יכול להיתעלם כמובן, זו זכותך. אבל להגיד למישהו לא להגיב להודעה שלך ? למה ניראה לך ?

עריכה: חברה מיצטער על על ההודעה הלא קשורה אבל ההיתי חייב זה פשוט הציק לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...