LEADTEK 7900GT/GTX +7600GT בחנויות, עדכון עמ' 17,18,19 והרבה בינצמארקים חדשים :) - עמוד 19 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LEADTEK 7900GT/GTX +7600GT בחנויות, עדכון עמ' 17,18,19 והרבה בינצמארקים חדשים :)

assafiles

Recommended Posts

• תגובות 306
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתמול אמרתי שיהיה יותר נכון להשוות את גרסת הOC של 79GTX(שאגב יותר טובה בהכל מ19XTX)ולפי עוד כמה ביקורות אני רואה שגם ה79GTX בלי OC כרטיס טוב מאוד.

אם אתה רוצה אז תשווה בין X19XT ל79GTX(בסטוק).

ואם נשווה XTX OC ל79GTX רגיל? גם ה XTX יעבור אותו בהכל..

וה XT נשאר הכי משתלם. צודק עידן.

אני מאמין שהוא ירד גם ל 400 דולר ;D.

ו THE3DGOD אם תסתכל ב ANATECH תראה שפילטרים והרזולוציות גבוהות ה XTX יותר טוב לפעמים גם ה XT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדמו של ה7900 באתר של NVIDIA הם תוענים שהכרטיס כן תומך ב AA+HDR

HDR with Antialiasing - Using one of several techniques to achieve high dynamic-range (HDR) lighting simultaneously with multi-sample antialiasing, this scene is rich in bright lights, glows, and reflections, while still having beautifully soft antialiased edges.

http://www.nzone.com/object/nzone_geoforms_home.html

:s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפילו סמפלס....בכל מקרה הXT נשאר הכי טוב בביצועים/מחיר.

Terjen-מה לא ברור?

X19XTX זה X19XT שעבר OC מהמפעל(וATI החוחמולוגים נתנו לו את הסיומת במקום XT OC-הרגיל...)אז לקחו בEVGA ועשו ל79GTX אובר ושמו 79GTX OC ונגד זה אפשר לבדוק את X19XTX כי עכשיו הם באותה רמה ובמבחנים ה79GTX OC טוב יותר(כמבן שבבית אפשר לעשות OC יותר טוב כי OC מהמפעל הוא תמיד הרבה יותר נמוך ממה שאפשר באמת להגיע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתר GURU3D נחשב בעולם לאתר הכי מקצועי בכל מה שנוגע בכרטיסי מסך...בהגדרות גבוהות(ותפסיק להגיד אפקטים)+פילטרים ברוב ה79GTX מנצח נכון לא בהרבה אבל גם משהו...כמו שה19XT לא בכל כך חזק מ78GTX512 ...

אתה מוכן גם לבדוק את הביקורת מפה:

http://www.firingsquad.com/hardware/nvidia_geforce_7900_gt_gtx_performance/default.asp

קימות 1001 ביקורות שונות פשוט צריך לבדוק באתרים אמינים וגם לא צריך לשכוח שכל אתר בודק על חומרה אחרת את הכרטיס...

לא הוא לא.

beyond3D

behardware

לפחות יודעים על מה הם מדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

its software side supersampaling. multisampeling is completly diffrent

חחחח נראה לי ההוא צדק אתה באמת מנסה לשחק אותה חחמולוג גדול ::) ::)

כתוב שם בפירוש

HDR with Antialiasing
שזה AA+HDR וגם נתנו סמפלס איך שזה זה עובד-יופי וזהו סגרנו דיון.

קנה 76GT(ולמה אתה שואל פה?).

DOGMA -אתה עברת על החוקים כבר 1001 פעמיים עם הדבלים שלך כמה אפשר אתה לא חדש כאן!

והוא כן זה שאתה חושב שהוא לא אז זאת לא אורמת שהוא לא.

אם בעינך xbitlab יותר טוב אז את הסיקורים שלהם בטח נקבל כאשר נקבל את אלו של 78GS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להחליט מהר מה להזמין..(מביאים לי מחו"ל)

7600gt

או

gto2

בהנחה ששתיהם עולים אותו דבר ומתוכנן max oc

מי יותר עדיף?

1800GTO יש לו פונטציאל יותר גדול ל OC אבל הוא 50$ יותר אם זה משנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח נראה לי ההוא צדק אתה באמת מנסה לשחק אותה חחמולוג גדול ::) ::)

כתוב שם בפירוש שזה AA+HDR וגם נתנו סמפלס איך שזה זה עובד-יופי וזהו סגרנו דיון.

קנה 76GT(ולמה אתה שואל פה?).

DOGMA -אתה עברת על החוקים כבר 1001 פעמיים עם הדבלים שלך כמה אפשר אתה לא חדש כאן!

והוא כן זה שאתה חושב שהוא לא אז זאת לא אורמת שהוא לא.

אם בעינך xbitlab יותר טוב אז את הסיקורים שלהם בטח נקבל כאשר נקבל את אלו של 78GS...

Software sampeling != Multisampeling

Supersampeling = the algorithem renders the image at much higher resulotion and uses a shrinking fliter. 2x supersampeling@ 1280*1024(1310720 pixles) i.e. requires you to render, sample and blend 5132288 pixels which is 4 times of you're origenal image buffer.

Multisampeling = tilting or rotating the image buffer in an ordered grid pattern to creat extra color samples

2x Multisampling results in about 10% of extra pixels being rendered, sampled and blended.

an example of SSAA working with is under nV hardware: AoE3

an example of NV hardware not capable of multisampeling FP16 buffers: FarCry, SS2, TES:Oblivion, Gears of War,

ET:Quak Wars

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור 1800GTO עכשיו? :bash:

הבן-אדם רשם

אני חייב להחליט מהר מה להזמין..(מביאים לי מחו"ל)

אז מה אתם מביאים לו כרטיס שיגיע למדפים בעוד שבועיים?

לך על 7600GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...