אני בונה מחשב עכשיו ואני זקוק להמלצה של מעבד, לוח אם וזכרון שיעבדו הכי טוב ביחד - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני בונה מחשב עכשיו ואני זקוק להמלצה של מעבד, לוח אם וזכרון שיעבדו הכי טוב ביחד

ymss69

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תראה אני לא בדיוק עשיתי פעם בחיים שלי ואני גם לא חובב משחקים כמו שמשחקים בפורום הזה כלכך. אני עורך וידיאו לפעמים (חובב) וגם מוזיקה (חובב עם אפשרות ליותר, משחק ניד פור ספיד, פיפא, אייג אוף אמפיירס (כן כן) , גי טי איי, וכו וכו גם פייר קנה את ליבי. אבל בוא נדבר דוגרי אני רוצה מחשב שיספק לי הכל, ואם אני מישהו יסביר לי סוף סוף מזה ואיך עושים זאת אולי אני ידע אם זה בא לצרכים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מיני אחי זה לא תוכנה אחת או שתיים... בעיקר בתוכנות של המוזיקה שאני מחפש תוכנה שתשב עליי בול.... בעריכת וידיאו אפילו windvd מספיק לי למרות שהיא עושקת זכרון רצינית.... אני רק מכין תפריטים וחותך קצת פה ושם לא עריכה מיקצועית.

כנראה שאוברקלוק כן יתבצע בסופו של דבר, בעיקר לפי מה שאני רואה שמעבד ה920 יכול להציע לי, לכן אני רוצה לוח אם וזכרונות מתאימים.... עדיפות לזכרונות שכבר עברו ביצור על מנת לעשות אך ורק למעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לוח עם BT או WiFi מובנה

יש ב-Premium ככה:

* בקר של Silicon Image שנותן לך עוד חיבור SATA II פנימי, ועוד חיבור SATA חיצוני (מאחורה)

* עוד רשת

* חיבורי FireWire

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...