יהודים תקפו מתפללים בכנסייה בנצרת - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יהודים תקפו מתפללים בכנסייה בנצרת

Rhx

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי אומר את זה חוץ מהאנטישמים?

מי לא?

יהודים הם במקור בני שהיו עם לכל דבר.

נכון שדיי התבוללנו אבל אנחנו עדיין עם אחד

אתה יכול לקרוא לזה גזע, מצידי אתה יכול לקרוא לזה ענף. זאת לא אנטישמיות, זה פשוט נכון.

להגיד שהיהודים רודפי בצע, זאת אנטישמיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קל, ליהודים יש אף גדול, הם או רזים מאוד או שמנים מאוד, אפשר לזהות גם את הבצע בעיניים שלהם.

ערבים הם מלוכלכים, מוזנחים, יש להם ריח של שווארמה והם מקללים רוב הזמן.

אם היתה קצת יותר חכם היתה יודע שחלק גדול מאוד מיהודי ארץ הם ערבים, אנשים שנולדו בתימן או שהם הבנים של הורים שעלו מתימן ומדינות אחרות הם גם ערביים במקור.

יהודי זה דת, ערבי זה לאום\שיכות גאוגרפית או איך שלא תקרא לזה, אתה לא יכל להשוואת כי אין פה ניגוד.

אם אתה רוצה להשוואת אז ההשוואה היא ערבי וישראלי, אבל אין דבר כזה ישראלי כי רובנו מזרחיים\ערביים\רוסים ואירופאים.

אז אתה צריך להשוות בין יהודי למוסלמי, אבל למראה חיצוני אין שום קשר לדת, אז אתה לא יכל להגיד שאתה יודע מי נראה מוסלמי ומי יהודי.

מה שאתה עושה נקרא הכללה.

כמו שאמרתי, או צבוע או טיפש , אתה סתם מיתמם כדי להיראות כליברלי ללא דיעות קדומות , למרות שאתה יודע בדיוק על מה אני מדבר

יש יחידות של מסתערבים שמסגלות לעצמם ביגוד מסויים , ריח מסויים (כן כן) ושפת גוף מסויימת כדי להיטמע בחברה הערבית

זה לא קשור לגזענות, זה עניין של תרבות ומאפיינים כלליים של אוכלוסייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי לא?

אתה יכול לקרוא לזה גזע, מצידי אתה יכול לקרוא לזה ענף. זאת לא אנטישמיות, זה פשוט נכון.

ובכל זאת, המילה "גזע" באה מהאנטישמים במקור כדי להגדיר קבוצה של עמים דומים.

היהדות לא יכולה להיות גזע כי היא רק עם אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי לא?

בני אדם הם גזע, הגזע האנשוי.

אם אתה אומר שהיהודים הם גזע נוסף זה לא נכון.

אם אתה אומר שהם גזע נחות זאת אנטישמיות.

כמו שאמרתי, או צבוע או טיפש , אתה סתם מיתמם כדי להיראות כליברלי ללא דיעות קדומות , למרות שאתה יודע בדיוק על מה אני מדבר

יש יחידות של מסתערבים שמסגלות לעצמם ביגוד מסויים , ריח מסויים (כן כן) ושפת גוף מסויימת כדי להיטמע בחברה הערבית

זה לא קשור לגזענות, זה עניין של תרבות ומאפיינים כלליים של אוכלוסייה

לא בחברה הערבית, בחברה הפלסטינאית\ערבית ישראלית.

אני לא מנסה להיות ליברל ללא דעות קדומות אני פשוט עושה את ההפרדה כשאני מדבר, אתה מדבר בלי לחשוב הרבה ועושה הכללות לא נכונות.

מה שאתה מנסה להגיד זה שיש הבדל בין ערבי ישראלי לישראלי.

אבל אתה כל הזמן אומר בין יהודי לערבי\בין מוסלמי לישראלי\ בין ערבי לישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בני אדם הם גזע, הגזע האנשוי.

אם אתה אומר שהיהודים הם גזע נוסף זה לא נכון.

אתה יכול לקרוא לזה גזע, מצידי אתה יכול לקרוא לזה ענף.

::)

ואולי חדל לריב על סמנטיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאשים אותך או משהו אבל כל תורת הגזע הנאצית מבוססת על הרעיון הזה של הפרדת האנושות לגזעים שונים.

אז לקרא ליהדות גזע זה קצת יות מעניין שולי של סמנטיקה לדעתי.

ברור שבינינו זה לא משנה באמת איך תקרא לזה, אבל בעולם זה כל כך נראה הגיוני שאנשים לא מבינים למה זה רע. ובגלל זה זה מפריע (לי לפחות :P ).

לא יודע אם תחייה גם עד לתאריך הזה אבל אל תשכח לרשום את 2076 יום הדין על פי המוסלמים

ב2240 נראה מי צדק ;)

אני מוכן שיקפיאו אותי עד 2241 רק כדי לשמוע את הרב שיסביר מה קרה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Overlord יש גזעים זה כבר הוכח מדעית. אם לא היו גזעים, כולנו היינו נראים אותו דבר, זה שיש לך גזע כמו חתולים, לא אומר שאין תתי גזע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה באירופה אמרו שליהודים יש אף גדול והם חכמים ומצליחים בכסף ואין לי אף אחד מהדברים האלה?

אתה רציני?

וברור שיהודים זה גזע, גזע היהודים...יהודי זה יהודי עזבו מתבוללים יהודי הוא סוג של גזע אדם כמו כושי ויפניי

בדוק - היה על זה תכנית מאוד ארוכה ב"נשיונאל גאוגראפיק"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...