יהודים תקפו מתפללים בכנסייה בנצרת - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יהודים תקפו מתפללים בכנסייה בנצרת

Rhx

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכלל מדובר ביהודי, נוצריה וילד חסר דת

נמשע כמו התחלה של אחלה בדיחה.

לדעתי, סתם קופצים פה ומתחילים להבהל, זוג מפגרים, אפשר לחשוב... ועל כל הערבים שבאו לשם ורצו לעשות בהם לינץ'? אההה זה לא משנה נכון?

יאללה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמשע כמו התחלה של אחלה בדיחה.

לדעתי, סתם קופצים פה ומתחילים להבהל, זוג מפגרים, אפשר לחשוב... ועל כל הערבים שבאו לשם ורצו לעשות בהם לינץ'? אההה זה לא משנה נכון?

יאללה.....

ערבים,כנסיה? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס, למה שמישהו ירצה להסתגר במוקעתה עם ערפאת?! :bash:

למה שמישהו ירצה להסתגר בכנסיית המולד ולפוצץ נפצים?! :bash:

הבנתם את הנקודה?? - זוג אוטיסטים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערבים,כנסיה? :s07:

ערבים נוצרים ?:\ , הנוצרים שבישראל הם ערבים כמובן שגם במצרים ירדן סוריה ולבנון.

יש מוסלמים ערבים , ונוצרים ערבים. תבין דבר אחד.. נוצרי זה דת , הנוצרים שבישראל הם ערבים שחיו פה את כל הדורות שלהם , זה דת , לא לאום.

x-dude , תסכים איתי שבמקרה כזה של חילול כנסייה וקפיצה ותקיפה על המתפללים ( בחייאת ראבק זה תפילה לא סתם איזה מישהו הולך ברחוב ) , הלינץ' שרצו לעשות היה מוצדק מבחינתם , למרות שהם לא היו עושים , הנוצרים דיי פחדנים. אם מקרה כזה היה קורה למוסלמים.. או או ... מה היה קורה , בכוונה הלך חיים חביבי לכנסיה למה אם היה הולך למסגד הוא לא היה יוצא משם חי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אךךך התקשורת המהוללת שלנו. תמיד יודעת לסבך אותנו....

במקום לסתום את הפה עד אשר הערפל ית]זר, ישר מפיצים שאלו יהודים ומשתמע מכך שמדובר במעשה על רקע לאומני

זה מה שחושבים עליינו בעולם:

http://news.walla.co.il/?w=//868951

באחת המהדורות דיווחו על 3 יהודים שזרקו נפצים

לך תסביר להם שאחד מהם הוא בכלל ילד קטן שלא מסוגל לזרוק שום דבר, ושאחת היא בכלל נוצריה, ובכלל שמדובר בחולי נפש חברים של ערפאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XTPE

אולי תכריז על מלחמת עולם שלישית כבר, כמה שטויות אתה פולט.

כבר ישסכסוך גדול בין היהודים לנוצרים

ואם לא הבנת, רק אנשים כמוך (שעושים הרבה מאוד רעש) יכולים להפוך את המצב באמת למדאיג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XTPE

אולי תכריז על מלחמת עולם שלישית כבר, כמה שטויות אתה פולט.

ואם לא הבנת, רק אנשים כמוך (שעושים הרבה מאוד רעש) יכולים להפוך את המצב באמת למדאיג.

אל תגיד לי שכלום לא מדאיג אותך.

מלחמת עולם שלישית רחוקה מהשטויות שאני פולט.

בוא תגיד לי עכשיו , נוצרי יושב רואה את זה , 3 יהודים (עזוב בכלל הוא לא יודע שאחת נוצריה וזה בכלל לא קשור למלחמה בין לערבים ) , התנפלו וזרקו חזיזים בכנסייה החשובה ביותר לנוצרים , מה אתה מצפה שיחשוב? אני מדבר על העולם הנוצרי לא על הערבים הנוצרים שחיים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנזק כבר נעשה.

אבל אולי עכשיו הקודקודים של המשטרה קיבלו את הניעור שהם צריכים, והם יעצרו משוגעים כשהם עוד בשלב האיומים.

נמאס לי כבר לשמוע על אוזלת ידה של המשטרה ועל העבריינים שחומקים לה בין האצבעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערבים נוצרים ?:\ , הנוצרים שבישראל הם ערבים כמובן שגם במצרים ירדן סוריה ולבנון.

יש מוסלמים ערבים , ונוצרים ערבים. תבין דבר אחד.. נוצרי זה דת , הנוצרים שבישראל הם ערבים שחיו פה את כל הדורות שלהם , זה דת , לא לאום.

x-dude , תסכים איתי שבמקרה כזה של חילול כנסייה וקפיצה ותקיפה על המתפללים ( בחייאת ראבק זה תפילה לא סתם איזה מישהו הולך ברחוב ) , הלינץ' שרצו לעשות היה מוצדק מבחינתם , למרות שהם לא היו עושים , הנוצרים דיי פחדנים. אם מקרה כזה היה קורה למוסלמים.. או או ... מה היה קורה , בכוונה הלך חיים חביבי לכנסיה למה אם היה הולך למסגד הוא לא היה יוצא משם חי.

אין לי שום דבר נגד הנוצרים, אבל למה לנו אסור לזרוק חזיזים ולהם מותר לעשות לינ'ץ ביהודים (הרי הם לא באו לשם לפתוח מנגל, ראינו את התמונות).

אני בכלל לא מדבר על דת, אתה קופץ ונבהל, שני עלובי נפש, מופרעים, מפגרים עשו מעשה שלא יעשה, על זה אין בכלל מה להתווכח, אבל להבהל "נצרות נגד יהדות"? נסחפנו קצת לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום דבר נגד הנוצרים, אבל למה לנו אסור לזרוק חזיזים ולהם מותר לעשות לינ'ץ ביהודים (הרי הם לא באו לשם לפתוח מנגל, ראינו את התמונות).

אני בכלל לא מדבר על דת, אתה קופץ ונבהל, שני עלובי נפש, מופרעים, מפגרים עשו מעשה שלא יעשה, על זה אין בכלל מה להתווכח, אבל להבהל "נצרות נגד יהדות"? נסחפנו קצת לא?

באמת נסחפנו , התערבבנו מספיק עד פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתגובה הראשונה שלי לא ידעתי כלום , ואמרתי שהוא ימין קיצוני , כי ככה אמרו בחדשות , ושזה זוג יהודים , אח"כ אמרו יהודי ונוצריה שהתגיירה , עכשיו אומרים יהודי ונוצריה.

נו מה, התקשורת השמאלנית קיבלה מתנה, היא לא תתפוס אותה בשתי ידיים ?

גם אני ראיתי את זה בערוץ 2, במשך כמעט שעה וחצי היה כתוב בכותרת גדולה, על כמעט חצי מסך (אני רציני לגמרי), ללא הפסקה, "פיגוע ע"י 3 יהודים בכנסייה בנצרת", לא פחות ולא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה, התקשורת השמאלנית קיבלה מתנה, היא לא תתפוס אותה בשתי ידיים ?

גם אני ראיתי את זה בערוץ 2, במשך כמעט שעה וחצי היה כתוב בכותרת גדולה, על כמעט חצי מסך (אני רציני לגמרי), ללא הפסקה, "פיגוע ע"י 3 יהודים בכנסייה בנצרת", לא פחות ולא יותר.

נו כן , בגלל זה הסקתי את כל המסקנות פה , ובאמת אמרו שהוא ימין קיצוני אני לא צוחק , ואשתו נוצרייה שהתגיירה ואח"כ לאט לאט התחילו להוריד פרופיל ולשנות הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...