יהודים תקפו מתפללים בכנסייה בנצרת - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יהודים תקפו מתפללים בכנסייה בנצרת

Rhx

Recommended Posts

גבר ואשתו , יהודי ונוצריה , ניסו לעשות פיגוע היום בנצרת , בכך שהם תקפו את המתפללים וזרקו חזיזים ונפצים בין היתר , הנוצרים העצבנים מפגינים שם ולא מבינים למה ואיך זה קרה , השוטרים השתמשו באלות וגז מדמיע כנגד הנוצרים ( כאילו שהם אשמים.. :\ ) , מדווח כי חיים חביבי בן אדם לא שפוי בדעותיו ,קיצוני , שאמר לפני 3 ימים למשטרה שהוא הולך לעשות עוד פיגוע בכנסיה , המשטרה לא עצרה בעדיו , היום זה קרה.

מדווח בכל הערוצים בעולם כרגע , ומה שאני אומר שזה בושה ליהודים , וזה הולך לעשות הרבה צרות..... הגורם למעשים שלו זה מפני שלא רוצים להחזיר לו את הילדים , אז הוא רוצה למשוך תשומת לב ענקית , ובאמת תראו כמה הוא משך.

ערוץ 10 תפתחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן , פתחתי על זה דיון.

רוצים להרוס את הקשר עם הנוצרים , למה לעאזאזל , מספיק עם המוסלמים לא טוב , חבל.

זה במגמת פיגוע , "פיגוע יהודי בכנסיית בשורה בנצרת".

רוצים לסכסך בין היהודים לנוצרים...

וEVMAN007 , זה היה אדם שחי בירושלים ימיני קיצוני , זה לא סתם איזה אחד שזרק נפצים , תראה חדשות 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נשמע לי התירוץ של חולה נפש ...

סתם מנסים עכשיו לגרום לזה להראות כאילו שזאת לא פעולה איבה באמת ...

אני אומר , off with their head .

גם של ה"חולה נפש" וגם של שתי הנשים שהיו איתו שם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעל ואישה ועוד אחת , ניסו לעשות פיגוע בכנסייה , הצליחו בעיקר , כל העולם עכשיו יכעס על היהודים , וזה יעשה לנו הרבה הרבה צרות.

מה שכן אני לא מבין מה יש ליהודי נגד נוצרי , באמת שאני לא מבין , מה שכן לקחו את הילדים ממנו והוא איים לפגוע בכנסיות ולעשות פיגועים אם לא יחזירו לו אותם , אבל מה הקשר לכנסייה לעאזאזל ? איזה טיפשות .... דיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה, קשה לי להבין, עכשיו אמרו שהוא גם היה תחת "השגחה" של שירותי הביטחון והוא "היה מוכר למשטרה", אז למה לעזאזל לא עשו עם זה משהו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...