יהודים תקפו מתפללים בכנסייה בנצרת - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יהודים תקפו מתפללים בכנסייה בנצרת

Rhx

Recommended Posts

טוב היום בשיעור היסטוריה שאלו הילדים בכיתה למה היה כל כך הרבה שנאה כלפי היהודים בWW2 עכשיו המורה אמר להם שזה חזור בכלל מלפני 2000 שנה והוא שאל "מי הרג את ישו?"

עכשיו מה כל הכיתה אמרה ?

היהודים

ואני ועוד אחד גרמני אמרנו הרומאנים

עכשיו כמובן שהם טעו במה שהם אמרו אבל לא משנה

היום הבנתי שהאנטישמיות מגיעה מהכללות כלומר מספיק הם ישמעו דבר אחד על משהו שעשו להם (לדת או לכל דבר) גורם לנו להראות "הרעים" אבל אני לא מודאג כי רוב האנשים כל כך מטומטים זה פשוט הורג אותי!

אני מכיר איזה ילדה נאצית אחת שלא פוחדת להסתיר את זה ואז היא שואלת אותי ואת אחותי מאיפה אחנו ואמרנו .

עכשיו זה 1+1 לא צריך לחשוב הרבה שאנחנו יהודים והיא ענתה אה מגניב..

ולא חסר סיפורים כאלה..

רוב האנשים שומעים "מאוזן לאוזן" כלומר אפילו לא תורחים לבדוק מי ולמה, וכו'...

אנטישמיות הייתה ושם ותמיד תיהיה שם וזה בגלל אנשים מטומטים שלימדו אותם לשנוא יהודים וכל דבר הכי קטן "מוסיף" להם :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב היום בשיעור היסטוריה שאלו הילדים בכיתה למה היה כל כך הרבה שנאה כלפי היהודים בWW2 עכשיו המורה אמר להם שזה חזור בכלל מלפני 2000 שנה והוא שאל "מי הרג את ישו?"

עכשיו מה כל הכיתה אמרה ?

היהודים

אני לא יודע מי מבינכם יותר דביל? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו מה כל הכיתה אמרה ?

היהודים

עכשיו כמובן שהם טעו במה שהם אמרו אבל לא משנה

היום הבנתי שהאנטישמיות מגיעה מהכללות כלומר מספיק הם ישמעו דבר אחד על משהו שעשו להם (לדת או לכל דבר) גורם לנו להראות "הרעים" אבל אני לא מודאג כי רוב האנשים כל כך מטומטים זה פשוט הורג אותי!

אני מכיר איזה ילדה נאצית אחת שלא פוחדת להסתיר את זה ואז היא שואלת אותי ואת אחותי מאיפה אחנו ואמרנו .

עכשיו זה 1+1 לא צריך לחשוב הרבה שאנחנו יהודים והיא ענתה אה מגניב..

ולא חסר סיפורים כאלה..

רוב האנשים שומעים "מאוזן לאוזן" כלומר אפילו לא תורחים לבדוק מי ולמה, וכו'...

אנטישמיות הייתה ושם ותמיד תיהיה שם וזה בגלל אנשים מטומטים שלימדו אותם לשנוא יהודים וכל דבר הכי קטן "מוסיף" להם :s07:

אנטישמיות?

אני חושב שגזענות בכלל זה משהו שתמיד יהיה קיים

מכיוון שבפנים כולנו די פוחדים מהשונה ואולי זה ייפסק

עוד כמה מאות שנים, אבל כרגע שאנחנו רק 50 שנה

אחרי השואה והגזענות כלפי השחורים בארה"ב, עוד

מוקדם לדבר.

אני לא יודע מי מבינכם יותר דביל? :lol:

יש מצב שהוא התבלבל בגלל שהוא חי בארה"ב ובאנגלית לא אומרים "רומאים" אלא Romans.

בכל מקרה, בעברית יש לומר "רומאים".

בנוגע למקרה, אמנם זה מעשה מאוד חמור אבל לקרוא לזה פיגוע?!

פיגוע זה מעשה טרור שכוונתו לפגוע בבני-אדם, כאן לא הייתה כוונה

כזו, אלא נוצרה האשלייה שהייתה כוונה כזו על ידי התקשורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לראות מהמקרה הזה מספר דברים:

1. יש לתקשורת כוח עצום. "על פיהם ישק דבר".

כלומר: האבחון הראשוני הלקוי ({1}יהודים, ביצעו{2}פיגוע) גרם להתלקחות גדולה, וכך גם נראינו בכלי התקשורת בעולם.

הם חייבים לנצל את הכוח הזה בתבונה רבה.

2. על ערבים במדינת חלים חוקי המדינה.

הם לא יכולים לבצע לינץ' ולא משנה מה הסיבה - אפילו שיפגעו בקודש הקדשים שלהם.

חייבים לעצור את המגמה של הערבים לפתרון סיכסוכים בדרכם שלהם, ואני מתכוון בעיקר על הלינץ' שהערבים ביצעו ברוצח המתועב נתן זאדה.

המשטרה חייבת להתערב במקרים הנ"ל ולמצות את הדין עם המתסיסים, האחראים והפוגעים פיזית.

3. מדיניות המשטרה מאוד בעייתית.

חלק מהאנשים העלו כאן טענות לגבי אלימות המשטרה כנגד המפגינים שבאו להגן על המסגד (כן, בטח, באו להגן על המסגד שלא יתלכלך מהנפצים..).

אם לא שמתם לב זאת מגמה מתמשכת של המשטרה לנקוט באלימות מופרזת בתקופה האחרונה.

לפני מספר ימים הראו בטלוויזיה מרדף של שוטרים אחרי גנב בכביש 6, שבסיום המרדף אותו אדם יצא מרכבו ועמד בצד - ממתין שהשוטרים יבואו לעצור אותו - וכשהשוטרים הגיעו אליו הם היכו אותו נמרצות ללא כל גילוי אלימות/התנגדות-למעצר מצידו.

וכמובן ישנו מקרה עמונה - בו כולנו ראינו בשידור חי, וגם לאחר מכן עוד מקרים בודדים שצולמו על ידי המפגינים עצמם, בה המשטרה/יס"מ נוקטים באלימות מזעזעת כלפי מפגינים שיושבים על הרצפה.

מישהו צריך לנער אותם ולרענן להם את הנהלים.

את היד הקשה שישמרו למלחמה בכנופיות העבריינים ובמשפחות הפשע, בברוני הסמים ובסרסורים למיניהם, שעצם העיסוק שלהם הוא פלילי מיסודו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לראות מהמקרה הזה מספר דברים:

1. יש לתקשורת כוח עצום. "על פיהם ישק דבר".

כלומר: האבחון הראשוני הלקוי ({1}יהודים, ביצעו{2}פיגוע) גרם להתלקחות גדולה, וכך גם נראינו בכלי התקשורת בעולם.

הם חייבים לנצל את הכוח הזה בתבונה רבה.

2. על ערבים במדינת חלים חוקי המדינה.

הם לא יכולים לבצע לינץ' ולא משנה מה הסיבה - אפילו שיפגעו בקודש הקדשים שלהם.

חייבים לעצור את המגמה של הערבים לפתרון סיכסוכים בדרכם שלהם, ואני מתכוון בעיקר על הלינץ' שהערבים ביצעו ברוצח המתועב נתן זאדה.

המשטרה חייבת להתערב במקרים הנ"ל ולמצות את הדין עם המתסיסים, האחראים והפוגעים פיזית.

3. מדיניות המשטרה מאוד בעייתית.

חלק מהאנשים העלו כאן טענות לגבי אלימות המשטרה כנגד המפגינים שבאו להגן על המסגד (כן, בטח, באו להגן על המסגד שלא יתלכלך מהנפצים..).

אם לא שמתם לב זאת מגמה מתמשכת של המשטרה לנקוט באלימות מופרזת בתקופה האחרונה.

לפני מספר ימים הראו בטלוויזיה מרדף של שוטרים אחרי גנב בכביש 6, שבסיום המרדף אותו אדם יצא מרכבו ועמד בצד - ממתין שהשוטרים יבואו לעצור אותו - וכשהשוטרים הגיעו אליו הם היכו אותו נמרצות ללא כל גילוי אלימות/התנגדות-למעצר מצידו.

וכמובן ישנו מקרה עמונה - בו כולנו ראינו בשידור חי, וגם לאחר מכן עוד מקרים בודדים שצולמו על ידי המפגינים עצמם, בה המשטרה/יס"מ נוקטים באלימות מזעזעת כלפי מפגינים שיושבים על הרצפה.

מישהו צריך לנער אותם ולרענן להם את הנהלים.

את היד הקשה שישמרו למלחמה בכנופיות העבריינים ובמשפחות הפשע, בברוני הסמים ובסרסורים למיניהם, שעצם העיסוק שלהם הוא פלילי מיסודו.

אגב זה כנסייה לא מסגד.

ואתה צודק , השוטרים באמת הראו אלימות כלפי המפגינים , אם שמתם לב בחדשות זה היה ממש מראה לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

זו מגמה משותפת של ערבים נוצרים(כנסיות) ומוסלמים(מסגדים) להגן על היקר להם, בניגוד אלינו שאנו פשוט משלימים עם פגיעה פיסית בערכי הדת שלנו בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפצים ברור שלא תשמע. כשמישהו מפוצץ נפץ של פורים במקום סגור לא תשמע את זה במרחק של 100 מטר .

אם לומדים אתך כמה אנשים ממוצא אתני מסוים זה לא אומר שכל שאר האנשים צריכים להיראות אותו הדבר.

פגשתי ערבים שאתה לא תאמין שהם ערבים גם לאחר שיחה איתם עד שלא תראה ת.ז.

ופגשתי יהודים (ואת זה בטח אתה יכול לאשר) שנראים ונשמעים כמו ערבים.

אז בטח כשכתבת "וואי כמה שטויות בת'רד אחד!!!", זה היה כשקראת רק את העמוד הראשון ואולי השני של הת'ארד שעדיין כולם היו בתסריט של פיגוע יהודי.

לגבי אלימות שוטרים:

לא הייתי שם ולא ראיתי את זה, אבל ממקומות אחרים שכן ראיתי אני יכול לומר (על דעתי האישית בלבד) שיש מגמה של עליה באלימות של שוטרים כלפי אזרחים.

מה שמטריד אותי כאן זה שמחר זה יכול להיות אני או אתה שנחטוף מכות משוטר-משועמם/שוטר-טיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי כמה שטויות בת'רד אחד!!!

אתמול הייתי שם במרחק של איזה 100 מטר אולי פחות בין השעות 16:00-19:40 ותאמינו לי אתם לא יודעים מה הלך שם!.

קיצר הייתי שפ עם משפחתי סתם אכלנו חומוס ברחוב הראשי של נצרת("המעיין") וישבנו בקומה השנייה של המקום שם ואפשר לראות משם את הכביש הראשי,ומה שראינו היה פקק שבקושי זז והרבה אמבולנסים ומשטרה מגיעים.

כשיצאנו מהחצי מסעדה,המשכנו ללכת ברחוב בכיוון הנגדי וראינו שכל הזמן באים אנשים מלנו -ותאמינו לי אם הם היו נוצריים אז רוקד בלט.

אבא שלי לא ראה משהו מיוחד חשבנו אולי איזה תאונה או קטטה ובגלל זה המשטרה והאמבולנסים,החלטנו להכנס לכמה חנויות במקום להיות בפקק ורק באיזה 7:40 נשענו משם דרך כביש לא ראשי מה שנקרא.

בכל מקרה לא שמענו שום רעש או משהו של פיצוץ כלשהו,וראיתי שם הרבה ערבים שהולכים לכיוון והם ממש לא נראו נוצריים(ותאמינו לי אני לומד עם נוצרים בפרוייקט אחרי בצפר) וסתם ניפחו את זה.

לגבי אלימות המשטרה-לדעתכם המשטרה סתם הרביצה להם כי היה להם משעמם? מה שראו בטלוויזיה זה כלום היו שם מלא אנשים שהתנפלו ומי שהתנפל חטף,לגבי זה שהיו מפגינים שנפצעו- דבר ראשון הם הכלו מכות ביניהים ודבר שני למה הם הגיעו לשם? המשטרה הייתה שם בכוחות גדולים למה הם היו צריכים להגיע? כדי לעורר מהומות?.

זהו

כמה שטויות אתה פולט , ראית ערבים והם לא נראו נוצרים ? אתה בסדר ?: | , הלכו לשם הנוצרים , חחח הערבים בישראל הם נוצרים , חח אתה יודע כמה ערבים נוצרים / מוסלמים אתה לא תזהה אם לא תראה ת.ז שלהם ? אתה יודע כמה? חח מה זה השטויות האלה , איך ערבי צריך להראות תסביר לי ? שונה מיהודי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לגזענות, ב90% מהמקרים אפשר להבדיל בין ערבי ליהודי לפי מראה חיצוני והתנהלות, ומי שטוען אחרת הוא או טיפש או צבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לגזענות, ב90% מהמקרים אפשר להבדיל בין ערבי ליהודי לפי מראה חיצוני והתנהלות, ומי שטוען אחרת הוא או טיפש או צבוע

זה קל, ליהודים יש אף גדול, הם או רזים מאוד או שמנים מאוד, אפשר לזהות גם את הבצע בעיניים שלהם.

ערבים הם מלוכלכים, מוזנחים, יש להם ריח של שווארמה והם מקללים רוב הזמן.

אם היתה קצת יותר חכם היתה יודע שחלק גדול מאוד מיהודי ארץ הם ערבים, אנשים שנולדו בתימן או שהם הבנים של הורים שעלו מתימן ומדינות אחרות הם גם ערביים במקור.

יהודי זה דת, ערבי זה לאום\שיכות גאוגרפית או איך שלא תקרא לזה, אתה לא יכל להשוואת כי אין פה ניגוד.

אם אתה רוצה להשוואת אז ההשוואה היא ערבי וישראלי, אבל אין דבר כזה ישראלי כי רובנו מזרחיים\ערביים\רוסים ואירופאים.

אז אתה צריך להשוות בין יהודי למוסלמי, אבל למראה חיצוני אין שום קשר לדת, אז אתה לא יכל להגיד שאתה יודע מי נראה מוסלמי ומי יהודי.

מה שאתה עושה נקרא הכללה.

עכשיו מה כל הכיתה אמרה ?

היהודים

קה פאצ'ה ג'יזס?...

קרוסיפהצה ג'יזס.

:funn::beerchug: הופ! הופ! הופ! הופ!....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...