יהודים תקפו מתפללים בכנסייה בנצרת - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יהודים תקפו מתפללים בכנסייה בנצרת

Rhx

Recommended Posts

דמגוגיה!!! XTPE אתה אפילו לא מחכה שהעשן של הנפצים יעוף ויבינו מה קורה וכבר מפרסם

מסתבר שזה זוג של נוצרים שמעורערים בנפשם על כך שילדיהם נלקחו מהם

ישר קופצים ימין קיצוני!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דמגוגיה!!! XTPE אתה אפילו לא מחכה שהעשן של הנפצים יעוף ויבינו מה קורה וכבר מפרסם

מסתבר שזה זוג של נוצרים שמעורערים בנפשם על כך שילדיהם נלקחו מהם

ישר קופצים ימין קיצוני!!

זה לא זוג של נוצרים , הם יהודים , אשתו נוצרייה שהתגיירה , מה לא ברור בזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ימין קיצוני בראש שלך?

הבן אדם חי במוקטעה עם עראפת , אשתו נוצרייה ולא התגיירה, לא יודע מאיפה הבאת את זה

והוא אמר לכתב ששאל אותו במוקטעה בתשובה לשאלה "מה תעשה אם צה"ל יכנס?" "אנחנו נלחם בהם דם בדם"

הוא אמר על עראפת שהוא אדם גדול וטוב וממשלת עושה שטיפת מוח לכל הכולם כשהיא קוראת לו טרוריסט

הוא דפוק לגמריי ואם כבר הוא שמאלני קיצוני, לא שאני חושב שהוא יודע בעצמו מה הדיעה הפוליטית שלו אבל אל תאשים את הימין, אין פה שום קשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא זוג של נוצרים , הם יהודים , אשתו נוצרייה שהתגיירה , מה לא ברור בזה ?

גבר ואשתו , יהודים , ניסו לעשות פיגוע היום בנצרת ,

שנה ל

בני זוג, יהודי ונוצריה,

לעוד מידע אם תזדקק: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3223465,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא עשו את זה על רקע לאומני

הם עשו את זה על מנת לזכות בתשומת לב לבעיה שלהם, והם כנראה מעורערים בנפשם אם זו באמת הסיבה למעשיהם.

תפסיקו עם ההסתה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה ל

בני זוג, יהודי ונוצריה,

לעוד מידע אם תזדקק: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3223465,00.html

הייתי בטוח שהיא התגיירה , לפחות ככה מה ששמעתי בחדשות.

אם אשתו הסכימה לעשות את זה וזה הדת שלה , היא מטומטת על כל הראש.

אני מצטער פה שהאשמתי את הימין , אכן אין לזה קשר , בוא נגיד , הוא מטומטם על כל השכל והוא באמת לא שפוי לא במובן של הדעות.

רק יש לי שאלה , אם הוא שמלאני קיצוני , אז מה הוא הלך כמו מטומטם ועשה את הפיגוע בכנסייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה למה הם עשו את זה

הוא פשוט חולה נפש, ושוב המשטרה הראתה לנו את הגדולה שלה בכך שלא עשו כלום למרות שהם ידעו ושהם פיזרו את ההפגנות (למה לפזר היא לא מדינה דמוקרטית?)

בכל מקרה ביום שני כל המורים שלי ישאלו אותי למה היהודים עשו את זה :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה למה הם עשו את זה

הוא פשוט חולה נפש, ושוב המשטרה הראתה לנו את הגדולה שלה בכך שלא עשו כלום למרות שהם ידעו ושהם פיזרו את ההפגנות (למה לפזר היא לא מדינה דמוקרטית?)

בכל מקרה ביום שני כל המורים שלי ישאלו אותי למה היהודים עשו את זה :kopfpatsch: :kopfpatsch:

המשטרה לא הייתה גורם צדיק כ"כ בעניין הזה , אני ראיתי בטלוויזיה נוצרים עם דם על הראש , מקבלים אלות לביצים ולפנים , ונושמים גז מדמיע , ועל מה ? שהתעצבנו ורצו לדעת מה קורה והם לא ידעו מה קרה על זה שעשו פיגוע בכנסייה ? אם אפשר להגדיר את זה כפיגוע כמובן כן.

ובקשר למורים שלך - עשה טובה ואל תדבר , תשתדל לא לענות , זה מלחיץ ומעצבן להיות במצבים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XTPE, מה לעזאזל הנקודה שלך?

הנקודה שלי היא זה ש - האנשים שעשו את זה , רצו למשוך תשומת לב והצליחו , עשו סכסוך גדול בין הנוצרים והיהודים , זה שודר בכל העולם , הנוצרים עצבנים בקשר לקטע הזה וכועסים על היהודים , זה הולך לעשות הרבה צרות , בגלל זה זה מעצבן אותי , שאנשים שרצו את הילד שלהם הלכו עשו פיגוע וסכסוכים בגלל שהמדינה כביכול לא "התייחסה אליהם".

בתגובה הראשונה שלי לא ידעתי כלום , ואמרתי שהוא ימין קיצוני , כי ככה אמרו בחדשות , ושזה זוג יהודים , אח"כ אמרו יהודי ונוצריה שהתגיירה , עכשיו אומרים יהודי ונוצריה.

מה שכן הקטע עם השוטרים גם מבייש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה שלי היא זה ש - האנשים שעשו את זה , רצו למשוך תשומת לב והצליחו , עשו סכסוך גדול בין הנוצרים והיהודים , זה שודר בכל העולם , הנוצרים עצבנים בקשר לקטע הזה וכועסים על היהודים , זה הולך לעשות הרבה צרות , בגלל זה זה מעצבן אותי.

בתגובה הראשונה שלי לא ידעתי כלום , וסתם אמרתי שהוא ימין קיצוני , כי ככה אמרו בחדשות , ושזה זוג יהודים , אח"כ אמרו יהודי ונוצריה שהתגיירה , עכשיו אומרים יהודי ונוצריה.

צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...