קלאן HWzone לBattlefield 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קלאן HWzone לBattlefield 2

TeaTime

Recommended Posts

בהמשך לת'רד הBF2, חשבתי לנסות לארגן את הקלאן למשהו שיתפוס, נראה איך ילך

כל מי שרצה להשתתף שירשום את שמו, וכן מה בדיוק אפשר לעשות בבאטלפילד במסגרת קלאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 306
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חח דיברתי על משהו מאורגן, כמו להרוג אנשים מקלאן אחר..

אה ושאלה, פעם מזמן כשרק קניתי את המשחק וDICE בטיפשותם לא שמו את המערכת prefix שמתי prefix אחר (של קלאן שאחי היה בו ועכשיו בכלל נסגר, די מעפן), יש דרך לשנות את זה? חבל לי לאבד את הנשקים שכבר פתחתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, סתם שתהיו בעניניים אז קלאן רציני בבאטלפילד הפעילות שלו מסתכמת בערך ככה:

1. ערוץ במירק שכל החברים פעילים + וואר בוט בערוץ - לפחות 3 מאצים בשבוע בשביל אימון דרך הוואר בוט ועוד מאצים של אינף.

2. רשום לקלאן בייס, esl, wt וכל המקומות שיש בהם טורנירים לקלאנים, כמובן שיוצא מצב שבמסגרת כל תחרות יש מאץ או 2 מאצים כל שבוע.

3. כמובן שרצוי שיהיה להם שרת פרטי נעול, ששם הם יעשו מאצים, שם אימונים, שם מכינים טקטיקות לכל מפה, עושים אימוני INF , אימוני רכבים וכו..

4. אתר עם דף שמראה תוצאות של כל המאצים מכל הטורנירים (לא מאצים של אימון), אומר מה הרוסטר וקצת על קלאן...

5. רצוי לשחק ביחד גם בפאבליק אבל לא קריטי.

6. כמובן שצריך לידר שיהיה אחראי על הכול.

7. כמובן שצריך TS או ונטרילו בשביל לדבר באימונים ובמאצים.

טוב זה בערך מה שאני זוכר, כמובן שזו הפעילות של הקלאנים המאוד פעילים לא חייבים לעשות את כל הדברים..

(צריך לראות שחלק מהתחרויות כרגע נגמרו וחלק מתחילות אם לא תדעו תפנו אליי בפרטי אני אוכל לברר הכול בשבילכם).

*שימו לב, שבמאצים אסור להשתמש באנלוק אז אתם יכולים לפתוח משתמשים חדשים עם טאג לא בפרפורם אלה חלק מהשם.

*שימו לב שבארץ רוב הקלאנים משחקים רק אינף, אבל בתחרויות ודברים כאלו עושים רק מאצים מלאים.

*בשביל שיהיה קל להכין טקטיקות יש תוכנות עם של כל המפות של באטלפילד עם אתם צריכים תפנו אליי בפרטי, למרות שיותר נוח שכל החברים יהיו בשרת הפרטי ויעשו טקטיקה ביחד דרך המיקרופון.

אימוני INF - משחק בין 2 קלאנים שהוא 2 על 2, או 3 על 3 , 4 על 4 , 5 על 5 ו6 על 6, במשחק מסוג זה משתמשים רק ברגלי, בלי רכבים או קומנדור, משחק זה משחקים בצורת Flag by Flag, הכוונה שהמתקיפים תוקפים את הדגלים אחד אחרי אחד ולא רצים לדגל האחרון, בד"כ משחקים אלו משחקים בקרקנד, שרקי או משטור בגדלי 16, בד"כ עושים עד 6 על 6 ולא עושים 1 על 1.

מאץ - משחק 8 על 8 בין 2 קלאנים, משחק זה כולל הכול חוץ מאנלוק, למשחק זה צריך להתאמן הרבה לפני, להכין טקטיקה וצריכה להיות עבודת צוות טובה, כמובן שמשחק זה מתרחש בכל המפות בגודל 16 ולא עושים FBF.

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"קלאן" של HWz הוא בעיקרון לכאלה שאין להם קלאן זה פשוט יותר להפצה והכרת הפורום (תקנו אותי אם אני טועה)

זה לא אמור להיות קלאן מקצועי...

ואני מצייג אותנו בארה"ב (east coast :xyxthumbs:)

אל תדאגו אני גם לא מבייש אותנו :cool2:

ואני עכשיו בעיקרון מנסה להשיג את ההכי הרבה מדליות שאני יכול אז אני עובר בין כל מיני קיטים

אבל אני אוהב

MEDIC\ASSUALT :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...