קלאן HWzone לBattlefield 2 - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קלאן HWzone לBattlefield 2

TeaTime

Recommended Posts

אני לא התייחסתי ישירות אליו, המון זמן לא התעדכנתי אבל שמעתי איפושהו שרוצים להוריד רכבים נכון? כשאומרים "רכבים" הכוונה גם לכלי תחבורה אוויריים כמו מסוק ומטוס? או רק ג'יפים טנקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 306
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בפאטצ' החדש הם יכניסו מצב No Vehicles, שיסיר את *כל* הרכבים במפה.. גם כלי התחבורה הרגילים. זה יהיה כמובן מצב משחק אופציונלי, והמצב הרגיל יישאר, אבל לדעתי (ולדעת רבים אחרים) זה רעיון מטומטם לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפאטצ' החדש הם יכניסו מצב No Vehicles, שיסיר את *כל* הרכבים במפה.. גם כלי התחבורה הרגילים. זה יהיה כמובן מצב משחק אופציונלי, והמצב הרגיל יישאר, אבל לדעתי (ולדעת רבים אחרים) זה רעיון מטומטם לחלוטין.

האמת היא, שזה רעיון דיי נחמד. כמו שאמרו לפני, זה פשוט יכריח אנשים להתתחלק לסקאוודס, כדי לקבל SP קרובה יותר לאקשן.

אגב, אם הקטע של 128, 256, וכל שאר המספרים המטורפים האלה יצא לפועל, זה כבר יראה כמו חזית מלחמה אמיתית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשיי הלוואי זה יהיה חלום!!! לשחק במפה עם 256 שחקנים זה יהיה אדיר אבל זה יהיה מטורף

תחשבו יצטרכו להגדיל את מספר הרכבים ובכלל המפה צריכה להיות ענקית ועם מלא SP שזה ידרוש עבודה רבה מאודדד מבחינת EA

לא נראה לי ששוה להם להשקיע בזה מבחינת זמן וכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חעחעחעח....

עכשיו אני משחק בBF2 בהכל על HIGH רק עLIGHT במדיום וAAX2 ברזולציה של 1024 על 768 ויש לי 60-72FPS!!!!!!!!! קבוע!!!!

אך איזה תהנוג, שיחקתי היום רק עם סניפר (כי אני רואה את כל המפה אז אין לי ממש מוגבלות להרוג מרחוק :D ) אני מפרק אותם עשיתי תוצאה של 22 הריגות ו8 מוות :x

יאללללללללללה :D עוד מעט נביא לפה כמה סרברים נבחרים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח גדול אחי ענק!!!! א תה מכניס לי מרץץץ :jump:

אגב קבל ראיתי משהו מוזר מאוד -

1998880125.JPG

כפי שאתה רואה זה התפריט של ה COMMANDER... אבל הצבעים שלו כאן יותר יפים ..והתפריט בכלל שונה מן הרגיל, הסבר בבקשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח גדול אחי ענק!!!! א תה מכניס לי מרץץץ :jump:

אגב קבל ראיתי משהו מוזר מאוד -

1998880125.JPG

כפי שאתה רואה זה התפריט של ה COMMANDER... אבל הצבעים שלו כאן יותר יפים ..והתפריט בכלל שונה מן הרגיל, הסבר בבקשה..

אמממממממ..איפה מצאת את זה? זה נראה כאילו שזה של איזה מוד או משהו ? נראה טוב :D אבל זה של BF2 כי אני רואה את הדגל של MEC :D חח...

נראה ממש טוב :)

ד"א אביב, יש לך MSN במקרה ? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חעחעחעח....

עכשיו אני משחק בBF2 בהכל על HIGH רק עLIGHT במדיום וAAX2 ברזולציה של 1024 על 768 ויש לי 60-72FPS!!!!!!!!! קבוע!!!!

אך איזה תהנוג, שיחקתי היום רק עם סניפר (כי אני רואה את כל המפה אז אין לי ממש מוגבלות להרוג מרחוק :D ) אני מפרק אותם עשיתי תוצאה של 22 הריגות ו8 מוות :x

יאללללללללללה :D עוד מעט נביא לפה כמה סרברים נבחרים :D

כן תביא!!

למה יש לך 60 FPS יש לך X1900XT

כמה זמן לוקח לך להעלות מפה???

אהה והתמונות הללו הן ה PRE של ;)BF2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שזה של הBF2142 (אם אני לא טועה במספר השנה)

נו מתי משחקים??? : :s05:P

לא נראה לי כי אין שם MEC חחח...

ולא יודע, תקבוע שעה ויום ונשחק כולם :D

כן תביא!!

למה יש לך 60 FPS יש לך X1900XT

כמה זמן לוקח לך להעלות מפה???

אהה והתמונות הללו הן ה PRE של ;)BF2

PRE מה זה ? ד"א עידכון היה לי לימיט על הFPS :x הוצאתי ת'ליימיט ויש לי עכשיו 90 - 112 FPS!!!!!!!

הפקודה היא:

game.lockFps 999

והיא קובעת שהמקסימום FPS הוא 999 במקום 80, כן יש לי X1900XT וכעיקרון לא הרבה עדין לא מדדתי אבל לא הרבה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...