קלאן HWzone לBattlefield 2 - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קלאן HWzone לBattlefield 2

TeaTime

Recommended Posts

ציטוט:עשיתם לי חשק לקנות את המחשק

אם יש לך את המשחק ואין לך CD-KEY אז תפנה אל T.G הנה המסנגר שלו:tg_atom@yahoo.com תדבר איתו והוא יתן לך את ה CD-KEY תוך פחות משעה לאחר שאתה משלם לו אבל אם אין לך בכלל את המשחק אז כדאי מאוד שתקנה אותו משחק הכי טוב ששיחקתי בו :xyxthumbs:

תהרוג אותי

אבל לא הבנתי מה אתה רוצה

קצת ניקוד לא היה מזיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 306
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא התכוון

לזה שאם יש לך את המשחק אבל אין לך CD KEY!! תיצור קשר עם אחד שהכינוי שלו T.G והוא הביא לך את המסנג'ר שלו ותקבעו על מחיר וכל הדברים האלה וככה תוכל לשחק ברשת...

אני לא הייתי סומך על כאלה והייתי הולך לחנות מוציא 200 ש"ח וקונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון

לזה שאם יש לך את המשחק אבל אין לך CD KEY!! תיצור קשר עם אחד שהכינוי שלו T.G והוא הביא לך את המסנג'ר שלו ותקבעו על מחיר וכל הדברים האלה וככה תוכל לשחק ברשת...

אני לא הייתי סומך על כאלה והייתי הולך לחנות מוציא 200 ש"ח וקונה

מסכים איתך.

עדיף ללכת לחנות ולקנות את המשחק המקורי ולשחק בראש שקט.

חוץ מזה, מגיע למשחק ה200שח האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך.

עדיף ללכת לחנות ולקנות את המשחק המקורי ולשחק בראש שקט.

חוץ מזה, מגיע למשחק ה200שח האלה.

אני גם קניתי ואני גם לא הייתי סומך אבל אני לא חושב שהכסף היה שווה 200 שקל הוא היה שווה 250 כי בסך הכל אם אין לך את הסידי המקורי אתה לא יוכל לשחק ברשת ובכלל אין לך משימות!...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אני קניתי CD-KEY ב80 שקל ממישהו אחר והוא אחלה =] שלחתי לו בדואר רשום, בדרך באתר עם הקוד שם הדואר רושם ראה שזה נשלח עליו ובערות רשום שזה 80 שקל לעברה לא בדיוק זוכר, ואז באותו יום נתן לי את הCD KEY והוא עובד כמו סאס :)

אבל אחרי זה קניתי SF ב150 שקל שזה יוצא אחלה =] כי זה 220 גם BF2 וגם SF :P שזה מחיר רק של BF2 :} חח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי לקנות בחנות זה בזבוז ענק כי אצלו קונים מלא אנשים ויש לו המלצות טובות ואחרי שאני קניתי חבר שלי גם קנה וגם שלו עבד ככה שחסכנו 120ש"ח ומעלה.אני כבר איזה חצי שנה עם הCD-KEY הזה ולא הייתה שום בעיה ואני מרוצה מאוד מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...