מה אתם הייתם עושים לחולרות האלו? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם הייתם עושים לחולרות האלו?

MYST

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא רוצה להכליל אף מגזר מראש < לא חרדים ולא אלו שמבלים בימי שישי בערב עם חרבות מצטות בכיסים> מנגד יש את האנשים שגם להם תקראו חולרות שש דקירות בשבת אחת

ממש סמוראים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כן, יכול להיות להם שימוש טוב! כמו סילוק מוקשים. הם צרכים ללכת בשדה מוקשים ואז הם מתפוצצים מהמוקש

והרי לנו פחות מוקש בשדה!

ככה באופן הקיף אפשר להגיד שהם שירתו בצה"ל...

;D :smile1: ;D :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אכשיו אפשר לשנות את הכותרת כיצד תחסל < תוציא את העצבים > על 12 ילדים חרדים מאשדוד יאללה תתחילו להשתולל מה שעולה על רוחם

היושב במרומים יקום את דמם של החתולים :'(

אני מקווה שהם יחלמו על זה בלילות ::)

בערוץ שמונה ראיתי סדרה על חתולים ממש מזמן אני זוכר קטע שבו הסבירו כיצד החתולים מזדוגים והזכירו את העובדה שאיבר המין של החתול מלא במעין שערות שבעת משגל מיני הם מתקשות ופשוט בתוך ה..... הם קורעות.... דם ....*/*-324 .... חת1לה אומללה.... סריטה לפנים ..... הזכר מסתלק ..... מספר חודשים של הריון .... שלישית גורים.< אופס הגעתי רחוק :-X>

אני מקווה שזה מה שיבצעו להם בתא המעצר איזה ערבי מגודל ושחום שיאדים להם את חומיה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי באמת

אבל כמה דברים

1. אני שונא חרידים

2. WWE זה דבילי

3. שפשוט ישלחו את הילדים האלה למפגשים עם האריות מה קרה זה גם סוג של חתול :smile1:

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

nwo.jpg

טוב זה באמת דבילי אבל כיף ליראות תאופרת סבון לגברים הזות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשים להם את הביצים עם הגמך שלומו הזה ואחרי זה עם חתול מיתאגרף נראה אותו ממשיך להביא ילדים

אחרי זה ניקשור אותו וכולם :puke: עליו או יחבו עליו :hat:או :cool2: ואחרי זה :auto:אותו ואחרי זה נשים אותו עם חברים והמשפחה של החתולים

ואחרי זה נשים אותו על מיתת מסמרים עם רווחים של 40 סנטים ממסמר למסמר ואז נמגל אותם באבנים אחרי זה לינץ ולבסוף :behead: אה ואחרי זה מיקי (גם אני וגם בוגנים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...