למי אתם מצביעים? - עמוד 55 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

פרשת חברון-בראון היתה אחד מהברווזים העיתונאיים הגדולים ביותר בתולדות המדינה. ולידיעתך, ליברמן לא הורשע בפרשה, לא הועמד לדין ואפילו לא הומלץ להעמידו לדין.

אתה טוען בעצם שההמלצה להגיש כתב האישום כנגד ח"כ דרעי הייתה פסולה? האם יש לך הוכחות לדברייך? האם אתה בעצם טוען שהמשטרה והפרקליטות קשרו קשר כדי להפליל את אריה דרעי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממה התעלמתי?

מהדיון שהתנהל על שיטות הויכוח שלך:

זה לא "ממצה את עצמו" עד שמישהו אומר את המילה האחרונה. אתה פרשת מהויכוח, ובזאת התעלמת מכל מה שהעלו נגדך והעיקר שמבחינתך יצאת צודק.

וגם אם תקפו אותך 100 אנשים, זה לא תירוץ, במיוחד כשההודעות היחידות שממש לקחו את ה"טענות" שלך ברצינות היו של איסתרא בלגינא, ואני בהודעותי תקפתי את הדרך בה אתה מנהל ויכוח ואת החוסר העקביות שלך.

ולא, זה לא בסדר להתעלם מטענות, לא לימנים, שמאלנים, אנשים חושבים או אלה שעדין אל גיבשו זהות; להתלונן על אנשים שמתעלמים כשאתה עושה את אותו דבר זה חטא כפול.

עכשיו אם תגיד שאני התעלמתי מההודעה הקודמת שלך בתראד הנוכחי, הרי זה בגלל שאתה חוזר על אותם דברים שהיו בתראד, ועליהם כבר קיבלת טיעונים, אבל כיוון שלא ענית עליהם, לא חלה עלי שום חובה לענות עליהם הפעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: איסתרא, אז אתה אומר שאולמרט לא מושחת? ששרון לא מושחת? כי גם הם לא הורשעו

לא, אני אומר שאי אפשר לקבוע על סמך פרשיה בה אדם לא רק שלא הורשע אלא אפילו לא הועמד לדין שהוא מושחת. ולא רק זאת, במקרה של חברון-בראון לא היתה שום עבירה על החוק, אז איך אפשר לקבוע שמישהו הוא מושחת בגלל מעורבותו בפרשה זו?

בקשר לוועדה למינוי שופטים, אני לא בקיא בפרטים, אך אין לי ספק שגם שם הם מושחתים.

אהה. אתה לא יודע על מה אתה מדבר, אבל אין לך ספק. יופי. אתה יודע שאם חברי הוועדה למינוי שופטים מושחתים, אין ספק שגם השופטים מושחתים? אתה יודע שהוועדה הזו אחראית בין השאר למינוי שופטי בג"צ?

ואם כבר, אז המשטרה כן המליצה להעמיד את ליברמן לדין.

ידעתי שמישהו יפול לפח הזה 8). המשטרה לא המליצה להעמיד לדין אף אחד בפרשת חברון בראון - ההמלצה להעמיד לדין היתה בפרשת אבי יצחק. אני מתאר לעצמי שגם כאן אתה "לא בקיא בפרטים", אבל עדיין מרשה לעצמך להתווכח.

אתה טוען בעצם שההמלצה להגיש כתב האישום כנגד ח"כ דרעי הייתה פסולה? האם יש לך הוכחות לדברייך? האם אתה בעצם טוען שהמשטרה והפרקליטות קשרו קשר כדי להפליל את אריה דרעי?

איפה כתבתי את זה? לידיעתך, היו המלצות לשלושה כתבי אישום נגד דרעי. במקרה הראשון, בו הוא הורשע, דווקא יש לי ספק בנוגע לאשמתו. במקרה השני, בנוגע לפעולתו כמנכ"ל משרד הפנים, הוא דווקא לא הועמד לדין למרות שאין ספק שהוא אשם. במקרה השלישי, פרשת אבי יצחק (ולא חברון-בראון, כפי שהתקשורת אוהבת לטעון), גם לא העמידו אותו לדין וכנראה שבצדק.

קשר להפליל את דרעי? לא נראה לי. אבל דרעי וביבי היו באותה תקופה המטרות הראשיות של האליטה התקשורתית והמשפטית, מה שמסביר איך ספיור קלוש כמו חברון-בראון קיבל לגיטימציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר עם הליברמן הזה

חצי מהמצע שלו מבוסס על פנטזיה-שלילת אזרחות לתושבי עפ"י מוצאם-לא ריאלי

החצי השני מבוסס על מלחמה בפשע-הוא רואה את עצמו כמועמד לשר לבטחון פנים-חבל שהוא לא יכול כי מתנהלת נגדו חקירה במשטרה

צאו מהסרט שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די מצחיק לשמוע עבריין מורשע כמו ליברמן מצהיר שהוא יילחם בפשע... ועומרי לצערנו הרב אנשים מעדיפים להיתלות בפנטזיות ובהבטחות של מתמודדים במקום להסתכל על תוצאות נטו (בגלל זה למשל שינוי היו כוח עולה בבחירות הקודמות לאחר שהם הבטיחו הבטחות רבות. כולם ראו בסוף מה הם קיימו...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אין למפלגה שלך 61+ מנדטים, אתה מוגבל במספר ההבטחות שאתה יכול לקיים. אם אתה רוצה להצביע רק למפלגה שמקיימת את כל ההתחייבויות שלה מלפני הבחירות, תצטרך לשלשל לקלפי פתק לבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ...תגידו מה עם ליברמן לגבי שחיתות n'shit? יש עליו ליכלוכים מהעבר?

לא, לא הורשע בכלום, הכל סתם זיבולים!

אין נגדו שום חקירה במשטרה והכל קישקושים.

הוא לא הורשע במעשה בסיגנון הזה:

שני ילדים בני 12 באו והתחילו להתעלק ולהציק לבנו הקטן בן ה6 במגרש המשחקים. ליברמן בא ופשוט העיר להם והעיף אותם בלי אלימות בלי כלום. התפתחה פרשיה מיותרת ומלאה בשקרים שבדיון בבית המשפט הוא זוכה מכל אשמה ולא קרה כלום. וקיבל גם פיצויים, אם איני טועה.

עמרי(J) והחייכן, לשקר זה התחביב שלכם?(או להוציא דיבה במקרה..?)

עריכה:

בוא נגיד שהחקירות הרבות שליברמן עבר, העובדה שהוא תקף בעבר את המשטרה וההגנה המרובה שלו על העבריין גרגורי לרנר היו אמורים להדליק נורה אדומה לכל בר דעת. אבל כנראה שאנשים מעדיפים להאמין להבטחותיו של ליברמן ולהתעלם מהמציאות.

בינתיים, הוא היחיד בכנסת היוצאת והקודמת והלפני קודמת(בקיצור ב3 האחרונות לפחות) שהבטיח וביצע את הכל. שיפר את מצבה הכלכלי של פלאים ביחד עם ביבי, שימש כשר תחבורה מעולה והתחיל מחדש את כל "רכבת ישראל" - הוריד את מס' המובטלים,ניבא שהקמת מפעל הטפלת מיים תעזור לישראל בצורה בלתי יאומנת ואכן, אחרי 4-5 שנים, כשר התשתיות ואחרי שהחליט להקים את מפעל ההטפלה קרוב לים המלח, זהו המפעל הגדול באיזורנו והמוצלח ביותר גם כן.

בקיצור, הוא איש של מעשים לפני הבטחות. איש חכמה ודעת וניכר כי הוא חייב להיות גורם מכריע בכדי שישראל תוכל להתפתח עוד ועוד. וכמובן, חשוב מאוד שביבי ימשיך להיות שר אוצר עוד המווווווון זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם משיהו מעוניין בYNET פרסמו את כל העבירות והחשדות של כל האנשים שרצים לכנסת זה מחולק לפי מפלגות....ואך שזה לא יהיה במפתיע אך הליכוד שתמיד מדברים על כך כמה כולם מושחתים בסוף יוצאים הכי מושחתים מכולם :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא הורשע בכלום, הכל סתם זיבולים!

אין נגדו שום חקירה במשטרה והכל קישקושים.

הוא לא הורשע במעשה בסיגנון הזה:

שני ילדים בני 12 באו והתחילו להתעלק ולהציק לבנו הקטן בן ה6 במגרש המשחקים. ליברמן בא ופשוט העיר להם והעיף אותם בלי אלימות בלי כלום. התפתחה פרשיה מיותרת ומלאה בשקרים שבדיון בבית המשפט הוא זוכה מכל אשמה ולא קרה כלום. וקיבל גם פיצויים, אם איני טועה.

עמרי(J) והחייכן, לשקר זה התחביב שלכם?(או להוציא דיבה במקרה..?)

טוב, אני אולי הרבה דברים אבל שקרן אני לא

1.הוא הודה באשמה במקרה של הכאת הקטין ושילם קנס למדינה ופיצויים לילד

2.מתנהלת נגדו חקירה כרגע וזאת סיבה שהוא לא יוכל להיות שר לבטחון פנים

דרך אגב, שני הדברים האלו הופיעו בידיעות אחרונות של אתמול

עריכה:

בינתיים, הוא היחיד בכנסת היוצאת והקודמת והלפני קודמת(בקיצור ב3 האחרונות לפחות) שהבטיח וביצע את הכל. שיפר את מצבה הכלכלי של פלאים ביחד עם ביבי, שימש כשר תחבורה מעולה והתחיל מחדש את כל "רכבת ישראל" - הוריד את מס' המובטלים,ניבא שהקמת מפעל הטפלת מיים תעזור לישראל בצורה בלתי יאומנת ואכן, אחרי 4-5 שנים, כשר התשתיות ואחרי שהחליט להקים את מפעל ההטפלה קרוב לים המלח, זהו המפעל הגדול באיזורנו והמוצלח ביותר גם כן.

בקיצור, הוא איש של מעשים לפני הבטחות. איש חכמה ודעת וניכר כי הוא חייב להיות גורם מכריע בכדי שישראל תוכל להתפתח עוד ועוד. וכמובן, חשוב מאוד שביבי ימשיך להיות שר אוצר עוד המווווווון זמן.

טוב שלא זקפת לזכותו עוד כמה דברים

אתה חי בסרט - דא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד עומרי, איך אתה יכול לתמוך במפלגה שהיו"ר שלה לא יודע לחבר שתי מילים פשוטות באנגלית? :nixweiss:

זאת פשוט בושה וחרפה למדינה שאדם כזה רוצה להיות ראש ממשלה. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...