למי אתם מצביעים? - עמוד 54 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

אתם מזה ניתחתם משפט שנועד להכפיש.

אתם לא מבינים שהימין יגיד כל שקר על מי שמשאל לו (גם מרזל יגיד שביבי חמאסניק) רק כדי להכפיש אותו.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אתה פתחת דיון שלם של הכפשות ושקרים מוחלטים על ליברמן ומפלגתו בניגוד מוחלט למה שכתוב במצע, זיינת ת'שכל באורך 8 עמודים, ובסוף כשדחקו אותך לפינה וכבר לא יכולתך להמשיך עם הדמוגוגיה שלך, אפילו לא הודת בטעותך, ואחרי כל זה אתה עוד מעיז למתוח ביקורת על אנשים שעושים בדיוק את אותו הדבר? לא שאני אומר שזה בסדר(לא לימנים או שמאלנים), פשוט אתה צריך להחליט איזה סוג של "ויכוח" הוא נכון. נכון שהשמאל לא צייר את ליברמן בתור נאצי, אבל הוא הרבה הערות על הרוסיות שלו(לשווא) ועל זה שהוא "פאשיסט" ו"גזען"(שוב, בלי קשר למציאות).

(הכוונה לדיון הזה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=171345.0)

ואשר לנבחרת העבודה, סלח לי שאני מקשיב למה שהם אומרים ולא לכל התארים המאוד נחמדים שלהם.

אגב, ראיתי בתשדיר החדש שלהם שהם מתארים את קדימה כ"ליכוד 2" שמתכוונים לחבור לליכוד ולליברמן להקמת ממשלת ימין קיצונית(כדברם). אם הם משמיצים בצורה בוטה את כל מה שימני קיצוני(שוב, לטענתם), עם מי הם בדיוק מתכוונים לשבת בממשלה כשקדימה+הליכוד+ישראל ביתנו+איחוד לאומי-מפד"ל= 66 מנדטים לפי הסקרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכפשות ושקרים?

שקר אחד לא היה שם.

מי שדוגל בלאומיות מודגשת, פוסל את הזר, מעלה לדרגת קדושה את ההומוגניות של הלאום, קורא להחלפת האליטות(האליטות לטענת ליברמן, בית המשפט העליון, הפרקליטות, בכירי המשטרה ומשרד האוצר) - פשיסט. ליברמן עונה על כל התנאים.

אמרתי שהוא מושחת ובאמת הוא היה מהארכיטקטים של פרשת בר-און-חברון, והוא הורשע בהכאת קטין (כן, בדקתי הורשע, לא הואשם, לא חשדות - הורשע)

אמרתי שהוא גזען - ואני עדיין אומר. מי שרוצה לשלול מערביי המשולש את תעודת הזהות הישראלית שלהם רק כי הם ערבים - גזען.

ובכל השירשורים שלי לא אמרתי דבר אחד על מוצאו הרוסי של ליברמן, אם כבר יותר מפריע לי שהוא מתנחל.

הימין גם אומר שהשמאל חיי באשליות.

דווקא הימין חיי באשליות שישראל היא מדינה שלא תלויה בארה"ב ובאירופה ושאנחנו יכולים לעשות מה שבא לנו...

התוכנית של ליברמן לא ריאליסטית כי ארה"ב תפסול אותה על הסף. בלי ארה"ב אין F16, בלי גרמניה אין מרכבה או חיל ים. בלי חיל אויר,ים ושריון אין . לשמאל זה ברור, לימין - לא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא לא שולל להם אזרחות, הוא מחליף אותה בזאת הפלסטינית.

אני לא רואה פסול בזה, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, הם רוצים מדינה פלסטינית, שיתמודדו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' יפה התעלמת מכל מה שכתבתי. אני אקח את זה כאילו אתה מסכים שהוא פשיסט וגזען.

ב' אפילו ליברמן רוצה מדינה פלסטינאית ויחד איתו גם 70% מהמדינה, אולי יותר, 2 מדינות ל2 עמים זה פיתרון שרק "טב" (ואלי "רעש" ומרזל) מתנגדים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע למה אני לא אתווכח איתך עכשיו? כי בשביל זה היה את תראד שלם שאתה התחלת והקדשת במיוחד בשביל זה, בו התעלמת לכל הפחות מחצי מהטענות שהעלו נגד אלה שלך, ואז עזבת את הדיון. חוץ מזה שאני לא רוצה להציף את התראד הזה בויכוח על הנושא הספציפי הזה.

רוצה לדון על זה ספציפית? תחזור לדיון הקודם, ותשיב לכל הטיעונים שהעלו ורק אז ניתן יהיה להמשיך לעשות את מה שמוגדר כ"ויכוח"(לאומת זיון שכל, שזה מה שרוב הזמן בפועל).

א' יפה התעלמת מכל מה שכתבתי.

דווקא אתה המומחה הכי גדול שניתקלתי בו להתעלמות מדברים שנאמרים מאז גילי(RuleThePC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, עזבתי את השירשור ההוא כי לדעתי הוא מיצה את עצמו, כל אדם שקרא אותו ולא רוצה להרוג את כל הערבים, ומאמין שהם בני אדם, לדעתי השתכנע.

בנוסף תקפו אותי יותר מ10 אנשים בו זמנית, ואני רק אדם אחד.

ב' אתה תוקף אותי שאני מתעלם, אז אני לא יכול לתקוף אחרים שהם מתעלמים? או שזה בסדר להתעלם או שזה לא!

עריכה: ואני לא יהיה פה עד יום שלישי אז אל תגיד שאני מתעלם מהשירשור הזה ;)

GOOD NIGHT AND GOOD LUCK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא "ממצה את עצמו" עד שמישהו אומר את המילה האחרונה. אתה פרשת מהויכוח, ובזאת התעלמת מכל מה שהעלו נגדך והעיקר שמבחינתך יצאת צודק.

וגם אם תקפו אותך 100 אנשים, זה לא תירוץ, במיוחד כשההודעות היחידות שממש לקחו את ה"טענות" שלך ברצינות היו של איסתרא בלגינא, ואני בהודעותי תקפתי את הדרך בה אתה מנהל ויכוח ואת החוסר העקביות שלך.

ולא, זה לא בסדר להתעלם מטענות, לא לימנים, שמאלנים, אנשים חושבים או אלה שעדין אל גיבשו זהות; להתלונן על אנשים שמתעלמים כשאתה עושה את אותו דבר זה חטא כפול.

עכשיו אם תגיד שאני התעלמתי מההודעה הקודמת שלך בתראד הנוכחי, הרי זה בגלל שאתה חוזר על אותם דברים שהיו בתראד, ועליהם כבר קיבלת טיעונים, אבל כיוון שלא ענית עליהם, לא חלה עלי שום חובה לענות עליהם הפעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא לא שולל להם אזרחות, הוא מחליף אותה בזאת הפלסטינית.

אני לא רואה פסול בזה, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, הם רוצים מדינה פלסטינית, שיתמודדו...

ואני מבין שאתה יודע מה כל הערבים הישראלים חושבים שאתה מדבר בשמם? בסקר האחרון שראיתי (שעירב חוקרים ערבים ישראלים בתוכו) התוצאות היו שרוב הערבים הישראלים רוצים להישאר בישראל ולהמשיך לגור בתוכה. בנוסף לכך לרובם אין בעיה עם ההגדרה של כמדינה יהודית דמוקרטית כל עוד הם נחשבים לאזרחי שווי זכויות. נכון שחלק גדול מהם רוצה שינוי בתוך ההמנון ובתוך סמלי המדינה שיבטא את המיעוטים החיים בה אך הם לא שוללים בכך את קיום מדינת במתכונתה הנוכחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שהוא מושחת ובאמת הוא היה מהארכיטקטים של פרשת בר-און-חברון,

פרשת חברון-בראון היתה אחד מהברווזים העיתונאיים הגדולים ביותר בתולדות המדינה. ולידיעתך, ליברמן לא הורשע בפרשה, לא הועמד לדין ואפילו לא הומלץ להעמידו לדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל קבעת על סמך העלילה הזו שליברמן מושחת.

מעניין, כשנתניהו מינה את בראון ליועץ המשפטי לממשלה, זה היה ניסיון להשתלט על מערכת המשפט, אבל כשלשכת עורכי הדין מינתה את בראון לוועדה למינוי שופטים, זה היה לגמרי בסדר. לא נראה לך מוזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שהחקירות הרבות שליברמן עבר, העובדה שהוא תקף בעבר את המשטרה וההגנה המרובה שלו על העבריין גרגורי לרנר היו אמורים להדליק נורה אדומה לכל בר דעת. אבל כנראה שאנשים מעדיפים להאמין להבטחותיו של ליברמן ולהתעלם מהמציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

oba3k, שמת לב שהתעלמת ממה שאני אמרתי?

(וכן, אתה חייב להסכים עם הנאמר או לנסות לכפור בהאשמות)

ממה התעלמתי?

עריכה: איסתרא, אז אתה אומר שאולמרט לא מושחת? ששרון לא מושחת? כי גם הם לא הורשעו

בקשר לוועדה למינוי שופטים, אני לא בקיא בפרטים, אך אין לי ספק שגם שם הם מושחתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...