למי אתם מצביעים? - עמוד 46 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם הבדל קטן:

בוועדה היה מן הראוי, בתוקף תפקידם כאנשי ציבור להתנהג בצורה אתית

ממרכז הליכוד היה ראוי שיקחו את הכוח

זה הפך לגוף הכי מושחת ואחד החזקים במדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא, תהייה בריא עם התגובות שלך.. באמת :yelclap:

שואפת זה יופי, אבל זה לא מה שקורה בפועל. כמה מדינות משגשגות אתה מכיר שבהן נהוגה כלכלה סוציאליסטית? אני אתן לך רמז: זה פחות מאחד. קח לדוגמה את דרום קוריאה וצפון קוריאה. הראשונה קפיטליסטית, השניה סוציאליסטית. הראשונה משגשגת, בשניה כולם עניים. ומדובר על אותם אנשים באותה ארץ.

לפי איך שאני רואה את זה, המדינות הסוציאליסטיות בזבל רק בגלל החרם שארה"ב מטילה עליהן, או בגלל השחיטות.

אם ארה"ב הייתה משקיעה את אותו הכסף שהיא משקיעה בדרום קוריאה, גם בצפון אני חושב שהמצב בשתיהן הייה דומה. (אא, כן, וצריך להחליף את הפסיכופת המגלומאני שמנהל את צפון קוריאה, כי סוציאליזם זה ממנו והלאה...)

עם הבדל קטן:

בוועדה היה מן הראוי, בתוקף תפקידם כאנשי ציבור להתנהג בצורה אתית

ממרכז הליכוד היה ראוי שיקחו את הכוח

זה הפך לגוף הכי מושחת ואחד החזקים במדינה

להתנהג בצורה אתית? אנשי ציבור? בישראל?

אתה רוצה להגיד לי שזה באמת מפתע אותך עד כדי כך? זה שח"כים שיש המלצה להעמיד אותם לדין פלילי לא מסירים את החסינות שלהם זה אתי? זה שח"כים מוציאים 1000 ש"ח מכספי הציבור על למחשב זה אתי? זה שהם עושים "רפורמות" במשרדים שלהם רק כדי למשוך תשומת לב (ע"ע דו"ח דוברת ורפורמה במערכת החינוך) זה אתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אומר שאסור לצפות להתנהגות אתית

כי אם לא נצפה להתנהגות אתית הם פשוט יתרגלו להתנהג בצורה לא אתית ואפילו לא יטרחו לכסת"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשו אתה חושב שהם דואגים? תזכיר לי מתי פעם אחרונה ביטלו חסינות לח"כ (שהתנגד לזה...)?

הבעייה היא שאנחנו (כל ציבור המצביעים) רק "מצפים" ו"מדברים" ו"מקווים" למשהו מהפוליטיקאים. זה בדיוק מה שהייה 2000 שנה ליהודים בגולה... "ציפו" למשיח.

עד שלא נקום ונעשה משהו, המצב לא ישתנה. בגלל זה אני בוחר בליברמן. לו אני מאמין שהוא יתחיל לפעול, ואני מקווה שאחרי שתהייה דוגמא כלשהי למנהיג שפועל ומזיז דברים, האנשים יתעוררו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה היה בחדשות וגם אז זה לא ממש היה מצחיק

אם בא לך להוציא כסף בשביל לפקוד את מיקי מאוס שיהיה לך לבריאות, אבל כשתרצה להצביע לרשימה של קדימה לכנסת ה-18 תצטרך גם להציג תעודת זהות של מיקי מאוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה באמת הפתרון של ליברמן...

מה שאנשים לא הזכירו כאן זה את שיוויון החובות בין אזרחים והגדרת מעמד של תושבים לאלה שאינם רוצים בשיוויון חובות.

זה באמת הפיתרון לטווח הארוך - חילופי שטחים זה רק "להוציא את המוגלה" - זה לא ממש מרפא את הדלקת.

בקיצור הפיתרון הוא משולב - חילופי שטחים (כולל האוכלוסייה) פלוס הגעה למצב של צדק, מבחינת שיוויון במדינה של כל האזרחים (או כל האנשים שרוצים בטובתה של המדינה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה היה בחדשות וגם אז זה לא ממש היה מצחיק

אם בא לך להוציא כסף בשביל לפקוד את מיקי מאוס שיהיה לך לבריאות, אבל כשתרצה להצביע לרשימה של קדימה לכנסת ה-18 תצטרך גם להציג תעודת זהות של מיקי מאוס

אני מוצא את זה כן מצחיק,מפני שכל "ההתפקדות" הזאת,בסופו של דבר תהפוך לעוד מרכיב בתעמולה שלהם.

"תראו אותנו,לא רק שהסקרים מנבאים את עלייתנו לשלטון,אז גם יש לנו 3 מיליון(חצי מהעם) מתפקדים!"

לגבי זה שזה היה בחדשות וכולם ראו את זה,אז מצטער לא ידעתי,אני כנראה פספסתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשו אתה חושב שהם דואגים? תזכיר לי מתי פעם אחרונה ביטלו חסינות לח"כ (שהתנגד לזה...)?

הבעייה היא שאנחנו (כל ציבור המצביעים) רק "מצפים" ו"מדברים" ו"מקווים" למשהו מהפוליטיקאים. זה בדיוק מה שהייה 2000 שנה ליהודים בגולה... "ציפו" למשיח.

עד שלא נקום ונעשה משהו, המצב לא ישתנה. בגלל זה אני בוחר בליברמן. לו אני מאמין שהוא יתחיל לפעול, ואני מקווה שאחרי שתהייה דוגמא כלשהי למנהיג שפועל ומזיז דברים, האנשים יתעוררו.

לכן צריך קודם כל להגביל את החסינות של הח"כים

רק לעבירות במסגרת התפקיד ולשם ביצועו

קיבלת שוחד? תעמוד משפט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתם על היומן של עומרי שרון?

תסתכלו היום בחדשות 10

וידוי של האדם המושחת במדינת עם קצת רקע לאיך התגבשה לה קבוצת קדימה(רמז: זה מתחיל בשחיתות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...