Black Scorpion Project סיום הפרויקט! עידכון אחרון!!! - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Scorpion Project סיום הפרויקט! עידכון אחרון!!!

fire1ce

Recommended Posts

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד פרויקט ענק מבית היוצר של fire1ce ;)

שמע אחי פרויקט יפה וכל הכבוד על ההתקדמות בשבוע הזה!

הכי אהבתי את הרעיון של הדלת עם השבלונה :xyxthumbs:..ושאלה: עם מה הדבקת את השבלונה לפרספקס,זה מנע מהצבע לחדור?

אהה ועוד דבר...כמה מתגים?! :o

תנו לו כבוד! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פרויקט ענק מבית היוצר של fire1ce ;)

שמע אחי פרויקט יפה וכל הכבוד על ההתקדמות בשבוע הזה!

הכי אהבתי את הרעיון של הדלת עם השבלונה :xyxthumbs:..ושאלה: עם מה הדבקת את השבלונה לפרספקס,זה מנע מהצבע לחדור?

אהה ועוד דבר...כמה מתגים?! :o

תנו לו כבוד! :yelclap:

קודם כל תודה!

בקשר לשבלונהף קניתי בלוק ניר שהוא מדבקה עלה לי 4 שקל לדף ענק. הניר הזה די חלק והוא לא נותן לנוזל לחדור כל עוד זה לא בכמות מוגזמת. פשוט צריך לצבוע בזהירות לתת איזה דקל להתיבש בין כל שיכבה ככה שלא היה המשטח רטוב.

ובקשר למתגים - 10 מתגים: 4 למאוררים, 3 מאוררים לתאורה מקדימה 1 לתעורה של הגג 2 לחריטה (2 צבעים). :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא מ-ט-ו-ר-ף! עבודה מצויינת אחי!

באמת לא ידעתי מה קרה איתך... הרבה זמן לא עדכנת... ועשיו אני בא ו... בום, מפציץ אותי בתמונות מטורפות! האפקטים של התאורה ממש יפים!

המשך כך! :xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להסביר יותר מה הקטע שעשית עם השבלונה..לא הבנתי מה הדבקת עם הנייר דבק ומה צבעת ואיך אז הורדת..

אתה יכול לראות בפרויקט שלי שאני בדיוק מחפש איזה פיתרון/רעיון לצביעה מסביב למשהו מסוים ואני לא יודע איך לכסות אותו :nixweiss:

אני ישמח אם תוכל לעזור! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אנשים!!! =) שמח לשמוע!

אתה יכול להסביר יותר מה הקטע שעשית עם השבלונה..לא הבנתי מה הדבקת עם הנייר דבק ומה צבעת ואיך אז הורדת..

אתה יכול לראות בפרויקט שלי שאני בדיוק מחפש איזה פיתרון/רעיון לצביעה מסביב למשהו מסוים ואני לא יודע איך לכסות אותו :nixweiss:

אני ישמח אם תוכל לעזור! :xyxthumbs:

NL אני יסביר לך מחר בתמונות אך עשיתי את זה.

יש לי שאלה לאנשים פה מתי מתקימים תחרויות מודינן?

והאם שווה לי לנסות להשתתף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ליפני המארז היה יפה אבל :xyxthumbs: עשיו יותר

כמה פיי כל היום העלת חח

פעם אחת העלתי 15 ופיתאום ניסגר לי האינטרנט ניכנסתי לדיקאון אר לך עם זה היה קורה לך :(

אני מעלה אותם אחד אחד דרך ה PLUG-IN של IMAGESHACK ככה שזה לא כזה סיוט כמו שאתה חושב.

+אני מוריד להם איכות ככה שכל אחת שוקלת 250KB+-

חסרות לך עוד לא?

חח

בקשר לזה, זה באמת נכון =) ישנם 250 שצילמתי את משך הפרויקט ככה שכאשר אני יסיים אותו אני יעלה את כולם בRAR בריזולוציה גבוהה. וכל מי שרוצה יכול להוריד ולהסתכל.

בהחלט :screwy:!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה יפה !!! :smile1::yelclap:

אם איזה לקה השתמשת??? ספרייי??

כן ספריי, 2 סוגים. אחד למתכת די יקר של MOTIP עלות לבקבוק 46 שקל מתיבש מאד מהר תוך 10 דקות הוא כבר ישב למגע.

ואחד זול שהשתמשתי בו לפלסטיק אבל לוקח לו 3 שעות להתיבש - בהם כל נגיעה קלה יכולה להרוס את הצביע, עלות 12.5 שקל "החברה" שרשומה על הספריי "COLORWORDS".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...