Black Scorpion Project סיום הפרויקט! עידכון אחרון!!! - עמוד 10 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Scorpion Project סיום הפרויקט! עידכון אחרון!!!

fire1ce

Recommended Posts

כמו שכבר אמרתי מלא פעמים זה עניין של מזל. אתה יכול לקנות מכל חברה.. זה עניין של מזל. לי אישית יש של וולף ואני מרוצה איתו גם במודינג וגם בכמה דברים שעשיתי בבית.

נכון לעכשיו אני לא רואה את עצמי קונה דרמל מקורי בשנה שנתיים הקרובות.

לדעתי לא שווה לקנות באינטרנט כי זה סיבוך אם יקרה לו משו ותרצה להחזיר או להחליף. הכי פשוט לעשות את זה אם אתה קונה בהום סנטר או בACE או בכל חנות אחרת. פעם קניתי מכונת שיוף שהייתה אצלי כמעט שנה בארון ולא עשיתי איתה כלום פתאום הייתי צריך לשייף משו וניסיתי והבנתי שלא כזה נוח ושווה את ההוצאה. אז פשוט לקחתי ת' אריזה והחשבונית והלכתי וקיבלתי זיכוי. זה ההתרון הרשתות כאלה. ד"א המכונה הייתה איכותית ויקרה (BLACK&DECKER).

עכשיו זאת החלטה שלך מה לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשאתה אומר מזל אתה מתכוון שצריך להיות לך מזל שתיפול דגם חיקוי שהוא די טוב? או שהתכוונתה שהמוצר הספציפי עצמו יהיה טוב ולא יבוא עם דפקה או משהוא כזה?

בקיצור, אני לא מתכוון להישען על המזל שלי, לכן אני מבקש ממכם שתמליצו לי מניסיון אם אפילו על דגם זול מבחינה כספית אבל את הכי טוב שאני יכול לקנות במחיר זול כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם בקרוב יש צחרות מודינן ואני מתקון להשתתף עם אני יצליח להגיע מקריות.

כרגע יש עוד 14 יום לתחרות ואני צריך לסיים את הפרויקט. מקווה שאני יגיע.

פרטים:

http://www.gamer.co.il/gamer2/php/event.main.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת הולך לזה?

מודינג אמיתי לא צריך פרסום כדי להיות מספק.

תן לי סיבה לא ללכת. יש תחרות ולמה לי לא להשתתף? ואיך זה קשור לפירסום?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת הולך לזה?

מודינג אמיתי לא צריך פרסום כדי להיות מספק.

מה??? אתה שומע מה שיוצא לך מהפה??? אתה מדבר שטויות??. קודם כל על איזה פרסום אתה מדבר, כמה כבר אנשים אתה חושב שרואים את זה???

חוץ מזה, מי אמר שהוא עשה את המודינג רק לשם התחרות? ואם כבר יש תחרות למה שלא ילך אליה? זה מגיע לו אחרי כל העבודה הקשה שהוא עשה, לא?

בקיצור יצאה לך יציאה ממש מטומטמת, אתה נשמע כמו אדם עם העקרונות הכי מטופשים שיש ( בלי לפגוע, כן? ) :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני תכננתי על התחרות אבל כנרה לא יצא לי בגלל שכל מה שבניתי עליו נדפק.

אבל ה' יודע. אולי עוד יתמזל מזלי.

יש לך סיכוי דיי גדול לזכות למ אני לא מכיר הרבה שהולכים לשם לתחרות , הרוב הולכים לLAN.

בכל מקרה בהצלחה בתחתרות :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני תכננתי על התחרות אבל כנרה לא יצא לי בגלל שכל מה שבניתי עליו נדפק.

אבל ה' יודע. אולי עוד יתמזל מזלי.

יש לך סיכוי דיי גדול לזכות למ אני לא מכיר הרבה שהולכים לשם לתחרות , הרוב הולכים לLAN.

בכל מקרה בהצלחה בתחתרות :yelclap:

בלי שום קשר למארז שלו, זה שבאים קצת אנשים זה יכול להבטיח לו כלום כי יבואו מספיק בשביל להדיח אותו ממקום ראשון, שני וגם שלישי, כי כנראה דווקא בגלל שהתחרות הזאת לא כלכך מופצת, ידועה ופופולרית אז רוב הסיכויים שמי שיבוא לשם יהיה עם מארז מפגיז.

אבל שוב, אני אומר את כל זה בלי שום קשר למארז שלך ספציפי, אני מדבר בכללי, המארז שלך פשוט... טוב כל מילה מיותרת פשוט תהרוס :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...