לוח אם A8N-VM CSM Dual VGA, nVidia 6150, SATA II? ASUS - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם A8N-VM CSM Dual VGA, nVidia 6150, SATA II? ASUS

ShayGTi

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן.

בכל מקרה, אל תצפה לביצועים מרחיקי לכת במשחקים עם ה-GF6150. למרות שמדובר בכרטיס מובנה איכותי, עדיין הוא לא מספיק טוב להריץ משחקים בינוניים/כבדים בהגדרות נורמליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן.

בכל מקרה, אל תצפה לביצועים מרחיקי לכת במשחקים עם ה-GF6150. למרות שמדובר בכרטיס מובנה איכותי, עדיין הוא לא מספיק טוב להריץ משחקים בינוניים/כבדים בהגדרות נורמליות.

אם אני לא טועה יש עם כרטיס מובנה(6800)נראה לי של GB שווה לבדוק :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ איך זה יכול להיות? הרדאון 9000 שווה ערך לג'יפורס 4, אז אין מצב שהג'יפורס יהיה פחות טוב ממנו :o

לא ממש קשור לדיון על הלוח, אבל לי יש Radeon 9000 Pro ולפניו היה לי 4 MX440, ואני אומר לך בוודאות שה Radeon 9000 Pro הרבה יותר טוב ממנו - יש תמיכה ב DX8.1, והוא מוציא ציונים יותר גבוהים מה 4 בכל המבחנים.

בכל מקרה - גם אני מעוניין לדעת האם כרטיס מסך מובנה מבוסס 6100/6150 יותר טוב מה 9000 Pro. בכלל, הייתי שמח לראות גרף/טבלה/תוצאות שמדרגים את הכרטיסים המובנים האלו מול ישנים (דור אחד או שניים אחורה, בעיקר כאלו שמיועדים לשוק הבינוני-נמוך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע שהרדאון9000 היה יותר טוב מהג'יפורס 4, אבל לא בהרבה...ז"א הם היו די קרובים מבחינת ביצועים גרפיים...אז אני לא חושב שלעבור מרדאון9000 לג'יפורס 6150 יהיה כזה נורא ואני מאמין שיהיה הבדל...

אבל עכשיו יש דילמה אחרת...אני רוצה לחבר את המחשב לטלויזיה אבל אני לא יכול כי אין יציאה כזאת...

יש לי יציאת SVIDEO ברדאון אבל אם אני אחבר אותו על הלוח החדש אז אני אצטרך לעבוד או עם הג'יפורס או איתו לא? :\

עריכה: SMALUL אני רואה שלך יש את הרדאון בגירסת ה128 מגה, שלי 64... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...