שאלה (יותר נכון שאלות חח) על האוזניות PORTAPRO של KOSS - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה (יותר נכון שאלות חח) על האוזניות PORTAPRO של KOSS

tnt studios

Recommended Posts

אוקיי אז כמו שהכותרת אומרת יש לי כמה שאלות על האוזניות המפורסמות של KOSS; PortaPro

ולשאלות:

דבר ראשון, אני יודע שזאת שאלה מעוד כללית אבל, מה יש לכם (המשתמשים של PORTA PRO) לאמר על האוזניות האלה?

דבר שני, עוד פעם מופנה אליכם, המשתמשים של האוזניות האלה, אני ראיתי שיש להן מן כזה ברזל שיוצא בדיוק במקום שבוא האוזן (ראו תמונה), זה מציק? זה בכל נוגע באוזן?

תודה בהקדם!!! אני חושב על לקנות אבל אלו הזברים שבאמת עוצרים אותי...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים של האוזניות אני יכול להגיד לך שאלו אחלה שבעולם והן שוות כל שקל שתשקיע עליהן , חוץ מיזה הן גם מאוד נוחות ויש להן אחריות לכל החיים (!)

והדברים האלו ממש לא נוגעים באוזן אז אל תדאג....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה ענו לי על השאלות, בקשר לPX100... לא נראה לי, לא אוהב אותן וקראתי שהן לא ממש נוחות/רוטטות בבס גבוה וגם אחרים לידי שומעים את המוזיקה...

עוד משהו להרחיב על הPORTAPRO לפני הקניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה לעזאזל רוטטות בבאס גבוה? אני יכול להגיד לך שהן מאוד מאוד נוחות וגם נשמעות מעולה - כל הז'אנרים שאני מקשיב להם נשמעים מעולה.

מאיזה בחינה אתה לא אוהב אותן?

האחריות עליהן היא מלאה לשנתיים (האחריות "לכל החיים" של קוס היא קצת דפוקה, צריך לשלם סכום מסויים לתיקון, מניסיון עם שיש לי שלהן*)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הספורטה פרו, ואני מכיר וגם את הPX100 וחייב לומר שKOSS הרבה יותר טובות ולדעתי נוחות, למעשה את האוזניות ספורטה פרו אני מניח במצב ביניים בין מצב קשתי לעורפי וזה אחד המצבים היותר נוחים שיש לטעמי...

אגב אני מוכר את האוזניות שלי (יש לי זוג נוסף) אם אתה רוצה צור איתי קשר באייסי.

ולך על קוס הם יותר טובות בהרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The PX100 is the perfect headphone to upgrade the crap-tastic headphones or earbuds that came with your Mp3 player or other portable player device. An open-backed and highly efficient design, these small, lightweight headphones deliver amazingly good, punchy sound with a strong bass response even when used straight out of a portable. And if coming up with a headphone that sounds slightly better than the previous winner in this category (the Koss PortaPro) wasn't quite enough, the PX100 is also cheaper, better looking, more durable, and has the nifty ability to fold up like a pair of sunglasses. This is the best "open" headphone for under $50, a perfect choice for great listening on the go from your laptop or iPod.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחשלי, עם העיצוב לא מעניין אותך, הקוס זאת הבחירה שלך!!, ונכון שגם עם האחריות טיפול עולה 30 שקל, אבל בואו לא נשכח שכבל לסנייסר עולה 89 שקל!!- וזו סתם דוגמא קטנה לשחיתות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www6.head-fi.org/forums/showthread.php?t=164919

דיון שפתחתי ב-Head-Fi על האוזניות, בינתיים 100% מהתגובות (5 עד כה) מעדיפות את ה-Porta Pro, מומלץ לשים עין על הדיון ביום-יומיים הקרובים ולראות מה החברה שם אומרים.

הם מציינים לטובה את איכות הבניה המעולה של ה-Portapro ואת הצליל החם שלהם והבאס החזק.

תעקבו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אני לא קורע כבלים, ומניסיון אני יודע שכבל של לא יקרע אלא אם אתה תחליט לקרוע אותו או לגזור...

אוקיי תודה ואני חושב שאני הולך לקנות בסוף את הPX100 בגלל שהPORTAPRO באמת קצת צעקניות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...