המכונית המהירה בעולם (כנראה), תמונות ראשונות - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המכונית המהירה בעולם (כנראה), תמונות ראשונות

אוריפ

Recommended Posts

מה שהכי מגניב אותי בדיון הזה, שאנשים (הרוב ילדים, לייתר דיוק) מדברים על עולם הרכב כשההנחה הבסיסית שהם בעלי רשיון בכלל מוטלת בספק רב, או שהם אי פעם ראו את אחת המכוניות לעיל, שלא נדבר על ישבו בתוכן (להגיד נהגו? לא נעים :lol:).

חלק מהחבר'ה פה חסרי כל הבנה בסיסית במוטוריקה ובעולם הרכב, השטויות שנזרקות פה פשוט מגוכחות וחסרות איזשהו דמיון למציאות. נתונים יבשים זה לא מה שעושה , מספר הכ"ס הוא לא הנתון היחיד שיכול לקבוע את אופי הרכב.

להבא תשתדלו לשקול מילים, ואל תפלטו החוצה כל מה שנראה לכם נכון, במיוחד בנושאים שאין לכם הרבה הבנה לגביהם.

נאמר בנימה מחזקת ומתקנת ^-^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מסכים אם כל מילה

לא שאני טוען שאני ממש מבין משהו אבל אני יכול בקלות להגיד שכולם פה מדברים קצת יותר מדי.

חוץ מזה תהיו ריאליסטים אני חוזר ריאליסטים.

לא אתם לא תוכלו לקנות את הרכבים האלה גם עוד 20 שנה כי מרביתם לא ישארו מספיק זמן ובגלל שהיצור הוא מצומצם אז המחיר לא הולך לרדת בקרוב.

תבינו שגם אם יהיה לכם את הרכב שאתם חולמים עליו יקח לכם שנתיים או נצח להביא אותו לארץ.

תביאו אותו לארץ ואז מה תעשו איתו... תנהגו :lol:.

נו חברה אם האתר היה של מכוניות אז נגיד אבל באמת כדי שתפסיקו.

נ.ב הפנטזיה הריאליסטית שלי היא איזה golf gti שאיפה צנועה שגם תואמת את עומקי הכיס העתידיים שלי וגם ניתן להשתמש בה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים אם כל מילה

לא שאני טוען שאני ממש מבין משהו אבל אני יכול בקלות להגיד שכולם פה מדברים קצת יותר מדי.

חוץ מזה תהיו ריאליסטים אני חוזר ריאליסטים.

לא אתם לא תוכלו לקנות את הרכבים האלה גם עוד 20 שנה כי מרביתם לא ישארו מספיק זמן ובגלל שהיצור הוא מצומצם אז המחיר לא הולך לרדת בקרוב.

תבינו שגם אם יהיה לכם את הרכב שאתם חולמים עליו יקח לכם שנתיים או נצח להביא אותו לארץ.

תביאו אותו לארץ ואז מה תעשו איתו... תנהגו :lol:.

נו חברה אם האתר היה של מכוניות אז נגיד אבל באמת כדי שתפסיקו.

נ.ב הפנטזיה הריאליסטית שלי היא איזה golf gti שאיפה צנועה שגם תואמת את עומקי הכיס העתידיים שלי וגם ניתן להשתמש בה בארץ.

אפשר כמה של האחרונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07: ^^

מה אתה מתקשה.

שמעת כל גוגל?

אם כבר פנטזייה (גולף זאת פנטזייה? תעבוד ותקנה מה הפנטזייה?) לארץ אז לוטוס אקסיג' , גם גבוה מספיק, גם קטנה מספיק לעיר ולחנייה בת"א וגם זולה יחסית, וגם אחת הטובות בעולם (S).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר פנטזייה (גולף זאת פנטזייה? תעבוד ותקנה מה הפנטזייה?) לארץ אז לוטוס אקסיג' , גם גבוה מספיק, גם קטנה מספיק לעיר ולחנייה בת"א וגם זולה יחסית, וגם אחת הטובות בעולם (S).

אני רוצה לראות אותך אחרי 100 מטר באחד הכבישים ה"רגילים" של ת"א אם האקסיג'.!!1

שבוע תבלה אצל הפיזיוטרפיסט כדי שיסדר לך את החוליות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוסף אחרי שתדפוק את כל הגחון שלה על המהמורות בכביש או סתם פסי האטה אני רוצה לראות את המוסך שיתקן לך אותה...

אהההה עכשיו נזכרתי אין אחד כזה כי לא מייבאים באופן סדיר את המכונית הזאת לארץ (מסיבה טובה מאוד).

תשאיר את המכוניות האקזוטויות לארצות מוצאן שם יש מספיק כבישים לסוע בהן, מספיק אנשים עם כסף שיסעו בהן, ויש מוסך שגם יתקן אותן.

חוץ מזה אני לא בטוח שהאקסיג' באה עם ... כן ככה זה באירופה למי שלא מכיר חימום יש חופשי אבל לימי הקיץ החמים שלנו חבל להתקין תופס מקום וכככה אפשר לחסוך עוד קצת משקל וכסף.

וכן גולף זה פנטזייה לחייל שעושה 500 שקל בחודש זה כרגע במרחק של כמה שנים טובות (עד מתי אוק 03)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן גולף זה פנטזייה לחייל שעושה 500 שקל בחודש זה כרגע במרחק של כמה שנים טובות (עד מתי אוק 03)

השאלה היא למה דווקא הגולף היא הפנטזיה שלך, ואני לא אומר שהפנטזיה שלך צריכה להיות איזו מכונית על פשוט יש במחיר של הגולף מלא מכוניות שכופלות אותה אבל זה לא חוכמה כי גולף זאת מכונית דיי גרועה למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך חימום פשוט תיסע עם דובון.

או במקרה של המכוניות האלה תסיע עם סרבל נומקס- לפחות שהגופה שלך לא תהיה חרוכה.

והגולף- לא יודע אני אוהב את המראה הקונבנצינאלי (אפשר לשבת מאחור) היא קטנה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוסף אחרי שתדפוק את כל הגחון שלה על המהמורות בכביש או סתם פסי האטה אני רוצה לראות את המוסך שיתקן לך אותה...

אהההה עכשיו נזכרתי אין אחד כזה כי לא מייבאים באופן סדיר את המכונית הזאת לארץ (מסיבה טובה מאוד).

תשאיר את המכוניות האקזוטויות לארצות מוצאן שם יש מספיק כבישים לסוע בהן, מספיק אנשים עם כסף שיסעו בהן, ויש מוסך שגם יתקן אותן.

חוץ מזה אני לא בטוח שהאקסיג' באה עם קירור... כן ככה זה באירופה למי שלא מכיר חימום יש חופשי אבל קירור לימי הקיץ החמים שלנו חבל להתקין תופס מקום וכככה אפשר לחסוך עוד קצת משקל וכסף.

למה שאני ידפוק את הגחון? ראית פעם אקסיג'? הרכב הזה פי 2 גבוה מגולף

ברור שלא מיביאם לארץ, למה שזאת תהיה הפנטזייה אם ייבאו את זה לארץ?

ואם לקנות אקסיג' זה מטופש תסביר לי למה אתה חולם על GTI ולא TDI פשוטה, ממילא אין לך איפה לנסוע איתה לא (גם לא נכון)?

וכן, יש לה (היא נמכרת יופי בארה"ב ומערב אירופה).

ובקשר למיתלים, אפשר לשחק איתם (למרות שאין צורך כי הם די רכים, זאת לא מכונית על או משהו), אפשר גם להתקין מושבים נורמאלים.

בכל מקרה, GTI זאת שאיפה לעתיד לא פנטזייה.

אגב אתה מדבר על הדגמים של 06 ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד אמרת קודם שמי שרוצה לדעת איזה יש לך יפנה אליך בה"פ כי יכולים לעשות לך בעיות ובלה בלה בלה ומצד שני אתה מתכוון להביא לנו תמונות? ::)

בוא נתחיל בזה שתגיד לנו איזה יש לך ואיזה שיפורים עשית לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה ראה את התוכנית 10 האופנועים הכי טובים שיש מקום ראשון הונדא קאב חח לא נהרסת לא משנה מה

מקום 2 אופנוע עם מנוע של מסוק רולס רויס 350 כ"ס משו כזה שהיה מרים 3500 קילו עכשיו עשו תחרות נגד f-15 שהיה במהירות 270 קמש

שהמטוס היה 50 מטר מאחורי האופנוע המיפלצת(האופנוע)זונק ועקף אותה עים מהירות סופית של אם אני זוכר נכון 365 משו כזה

מכונית החלומות שלי היא הפאגני זונדה אגזוז של f 16 משו לנג מזיין כל אוטו אוטו אהבת חיי חוץ מהמכוניות המקסיקניות האלה כמו דאדילק ישנות עים 500 כס חלום

חבר של חבר שלי יש לו כזאת 330 כס שחורה שנת לא זוכר הוא מפרפר איתה בטעות בלי לשים לב אולי אני יקנה אותה ממנו לא משו יקר 30 אלף גג

ואני יצלם אותה איתי לדוגמא תמונה שאני לוקח שחתא מהאגזוז שלה ואומר ממממ אין כמו שנת 80 חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון שנות ה 60

החל משנות ה70 הגבלות הזיהום ומשבר הדלק הרג את החלום המאריקאי.

ואיזה מכונית יש לו?

330 כ"ס בלי שיפורים? כי אם כן הדבר היחיד שאני יודע שמיתקרב אליה זה קורבט והיא בהחלט לא עולה 30K

ולא יודע מה איתכם אבל לי יש הרבה חלומות, החל מ MR2 "צנועה" דרך פונטיאק GTO שנת 65 עד 70 ועד למכוניות על נהדרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיתון פוקס שברולט קמרו 40 אלף משופרת

אגב מה שיש לו זה מכונית שחורה 4 אגזוזים או 2 עם פיצול מנוע חדש נראה עיצובי חדיש האגזוזים עושים רעש אמיתי בעוצמה חזקה מושבי גדולים נוחים

זה מסוגי המכוניות שהקדימה הוא יותר גבוע מהאחורה זה דומה ל phonix מ san andreas

אני לא יודע עים זה שנת 80 אבל זה חיה יש מצב זה אולצמוביל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...