maxtor או W.D?? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

maxtor או W.D??

salmonela

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת שאין מה לשבור את הראש יותר מדי, המקסטורים בליינים האלו מאוד טובים, וגם שנות האחריות שלהם פיצוץ.

מבחינת ביצועים כולם כמעט אותו הדבר, אבל במקסטור יש לך יתרון של שנות אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמינות יש לך בשניהם כי יש לך 5 שנות אחריות

אני תאמת עכשיו הזמנתי היטאצ'י אבל DESKSTAR 80GB SATA II NCQ , אני אשמח לדווח ברגע שאני אקבל אותו , איך הוא מול המקסטור שלי גם 80GB DIAMONDMAX9

אבל בגדלים שאתה מחפש אז עדיף 16MB BUFFER , זה תורם לביצועים של כונן כזה גדול .

אני הייתי הולך תאמת על ה WD ולא על ה בגלל ביקרות שקראתי , לא זוכר איפה ,שבה נבחר ההיטצ'י לכונן הטוב ביותר ( וזאת בערך אחת הסיבות לקניה), וככונן מאסיבי נבחר ה WD זה שאתה מדבר עליו 250GB 16MB BUFFER

בכול מקרה אני אנסה יותר מאוחר למצוא את הביקורת שאני מדבר עליה

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא, שאני נוטה לכיוון המקסטור כרגע, בגלל הנתונים המרשימים (ובעיקר בגלל חמש שנות האחריות המלאות). אחריו ההיטאצ'י, שמעתי שהוא מצוין ואמין מאוד, ואחריו הסמסונג, כי שמעתי שדגמי ה- P120 אמינים וקרירים מאוד. אגב, ה- WD הנוכחי שיש לי (כבר מעל לשנה) מצוין, ולא עשה לי שום בעיה כלשהי עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה, אבל נראה לי שהביקורת הזו תעזור לי, לך, ולכל מי שעל אותה הסירה:

http://www.storagereview.com/articles/200601/250_1.html

המסקנות שלי הן:

- ההיטאצ'י מנצח, לפחות מבחינת ביצועים. הוא מהיר מאוד, וגם שמעתי (אמנם לא מצוין בביקורת) שהוא מאוד אמין וסולידי.

- מבחינתי, ה- Maxtor מקום שני. בגלל המחיר הנמוך (מצוין גם בביקורת), מציע חבירה כוללת של כל הפיצ'רים, ומציע חמש שנות אחריות, לפחות בארץ.

- הסמסונג הכי שקט (לא חשוב לי), והסיגייט מומלץ למי שרוצה ראש שקט. ה- WD מסווג בין האחרונים מבחינת ביצועים בגלל הנדסה הישנה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...